Информация за МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов) - 16

  • 39 201
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 235
Здравейте, нова съм в темата, в шестия месец съм и още не съм решила къде ще бъде раждането на второто ми дете. Видях в ценоразписа на болницата цена 1600лв за ВИП раждане, знаете ли какво точно включва? За присъствие на бащата по време на раждане, намерих една точка "ВИП раждане придружител" 600 лв, това цена за престой на придружител в стаята ли е или в родилната зала? Аз нямам прекалено много претенции, само ми се иска и бащата да присъства и да има възможност бебето да е при мен в стаята през цялото време, знаете ли дали е възможно това в МБАЛ Надежда? Много ще съм ви благодарна за всякаква информация Simple Smile

# 721
  • Пловдив/София
  • Мнения: 2 738
Не гледайте този ценоразпис, той е фиктивен (за разбивка за фактура например), цената е една- 2200 и включва всичко- упойка, таткото, нормално или секцио, престой 3 или 4 нощувки, грижа за бебе. Доплаща се само ако бебето е на антибиотик и майката остане с него още 2 нощи- 140 лв.
Бебето може да е постоянно при вас, освен сутрин за преглед и следобед за тоалет, както и докато се храните трябва да го заведете в бебешкото отделение. Останалите 90% от времето си е с вас, освен ако не пожелаете друго (повечето майки го оставят първата нощ, за да поспят)

# 722
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Мисля, че опция за престой на бащата в стаята няма, тъй като няма единични стаи. Присъствието е по време на естествено раждане в родилна зала.

# 723
  • Мнения: 410
Мили момичета, това което ще напиша сега го знам от момичета който бяха в отделението по Патологична бременност. На  този етаж в това отделение има отделен VIP апартамент с тераса и за него била тази цена от 1600 лв., но на вече. А във този апартамент има придружители и в това съм напълно сигурна, защото докато ние си стояхме на общата тераса  там имаше заедно с жените и други хора та за тях се плащало пък тези 600лв. на вечер .
До колкото знам всичко останало е както са ти казали момичетата . Пожелавам лека бременност и раждане!

# 724
  • Мнения: 1 845
Привет,момичета,
Някоя дали е правила хорионбиопсия в болницата,при кой лекар и ако може да раскаже как минава манипулацията? Вярно ли те боцкат в кабинета за фм и те пускат веднага?

# 725
  • Мнения: X
Аз съм правила два пъти. Ако имаш нужда от повече инфо - пиши.

# 726
  • Мнения: 1 532
Девилче, последният път като лежах в Патологията на 3 ет., имаше жена след Хорионбиопсия. С нощувка беше. Сутринта я прегледаха отново и чак тогава я изписаха. При Георгиев беше. Не са я пускали след процедурата. Не знам къде ги четеш тия неща.

# 727
  • Мнения: 19 687
Ще пусна тема малко по - късно, моля не заключвайте.

# 728
  • Мнения: 1 845
Девилче, последният път като лежах в Патологията на 3 ет., имаше жена след Хорионбиопсия. С нощувка беше. Сутринта я прегледаха отново и чак тогава я изписаха. При Георгиев беше. Не са я пускали след процедурата. Не знам къде ги четеш тия неща.
Кога е било това? На мен д-ра ми го каза онзи ден.

# 729
  • Мнения: 1 532
2 седмици.

# 730
  • Мнения: 1 845
Благодаря ти🙏🏼Може да е била по ЗК и тогава трявало 3 дни да си в болницата.
Надявам се,че всичко при теб е наред🍀🤞

# 731
  • Мнения: X
Здравейте момичета. Моля за инфо мамите раждали нормално в Надежда с епидурална упойка. Знам,че има назад в темите и връщах много назад но ще съм благодарна ако пак някои сподели.Преди напъните ли я спират? При вас колко дози са пускали и т.н. Знам ,че при всеки е различно и индивидуално. Благодаря за разбирането 🤗

Малко по-различно мнение, а и за да се запиша пак в темата за Надежда- аз родих с епидурална упойка, като не са ми я спирали, напротив-сложиха ми нова доза 30мин преди да започна на напъвам. Не усетих напъни, болка или самото раждане, всъщност нищо не усетих. Казваха ми кога имам контракция и кога да напъна. Нямам външни шевове и разкъсвания, имах 1 вътрешен. Втория път смятам пак да се пазаря за същата опция.

# 732
  • Мнения: X
Няколко часа след биопсия, ако се чувстваш ок, съвсем спокойно може да си ходиш в къщи да си почиваш.

# 733

Общи условия

Активация на акаунт