Лабиопластика

  • 65 631
  • 319
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 77
Здравейте,момичета ,
Моля тези от вас ,които са направили процедурата в Пловдив да споделят за доктори- методи-цени ?
Може ли снимки на преди и след?

Благодаря ви !!

# 301
  • Мнения: 7
Здравейте, дами! Преди 2 дни се подложи на процедурата в град Пловдив при моя гинеколог д-р Даскалов. Процедурата мина много леко, като изцяло беше направена с електрически нож и няма шевове. Продължителността беше около 30 мин., а след това изпитах съвсем лека болка, която до 2 часа след процедурата изчезна. След това болка няма, но отока е доста голям и след поставяне на ледени компреси започна да спада. Всичко мина по-добре отколкото съм очаквала. Момичета не се колебайте, а действайте!
Здравейте,бихте ли споделили с каква упойка беше извършена поцедурата?На кой ден след нея може да се сяда,понеже съм от друг град и ще ми се наложи да пътувам с автобус

# 302
  • Мнения: 3
Някоя дама правила ли си е лабиопластика при д-р Елис Исмаил? Не намирам никакви отзиви онлайн 🤔

# 303
  • Мнения: 1
Намерихте ли вече отзиви за нея?

# 304
  • Мнения: 3
Намерихте ли вече отзиви за нея?
получих отзив от една гинеколожка, че д-р Елис не прави толкова много лабиопластики (въпреки, че цената и е изключително висока - повече от на д-р Дончева в София) и че най-вече ги прави Станева, но пък за Станева от двама други гинеколози получих мнение да не ходя, защото много зле ги извършвала... и накрая взех, че се отказах понеже като отидеш и на консултация, нямат практика както чуждестранните специалисти да ти показват снимки на работата си; като ги питаш, ти се сопват - как изобщо си позволяваш да питаш...

# 305
  • Мнения: 7 174
И на мен вече - след по-обширно проучване - ми се струва, че тази процедура не се извършва на възможно най-високото ниво в България. Разглеждам резултатите на някакви доктори в чужбина и ми се виждат направо съвършени.

При мен проблемът е минимален, та въобще се чудя дали да се занимавам с подобни щуротии.

А някой тук правил ли е ходене в чужбина (EU) за подобна интервенция или няма как да се случи, предвид разстоянието и възстановителния процес?

# 306
  • Мнения: 4 227
Аз смятах,че само аз съм с този комплекс за по-изпъкнал клитор ,а то се оказа цяло общество.
Бихте ли споделили какво ви накара да се оперирате. При мен е чисто от срам,срам ме е да ме гледа мъжа ми ,въпреки че той е казвал че няма проблем. Но не му вярвам  🤣  Не съм се оперирала ,но ще ми е интересно да чуя какво ви даде куража да го направите

# 307
  • Мнения: 7 174
Какво значи "изпъкнал клитор"? Simple Smile
При тази интервенция се оформят срамните устни, не клиторът, слава Богу. Grinning На второто му се вика "Female genital mutilation"...

# 308
  • Мнения: 4 227
Изпъкнал, ами тоест,че се вижда ,пък на повечето жени е скрит ,не става ли въпрос за това ?

# 309
  • самодивско дърво
  • Мнения: 726
На младите момичета е "скрит", с напредването на възрастта е все по-"изпъкнал". Това важи още повече за срамните устни.
Освен това при полов акт той също се пълни с кръв и се уголемява, а при оргазъм това е най-видимо, защото тогава е най-голям и твърд просто защото отговаря на пениса на мъжа. А самите мъже определено оценяват това доказателство за възбуда и финално удоволствие при жените. Затова послушай мъжа си, той те харесва такава каквато си и не се срамувай никога и за нищо от тялото си.
ПП Ти не би искала той да си намали пениса, защото мисли, че му е малко големичък, нали Simple Smile

# 310
  • Мнения: 4 227
На 26 г съм и от тинеийджърка ми изглежда така,но права си има логика в думите ти .Просто бившо гадже насади този комплекс ,че на останалите било само цепка и т.н. и това засили несигурността ми .
Благодаря за отговора

# 311
  • самодивско дърво
  • Мнения: 726
Много порно с малолетни е гледал и малко истински жени е виждал.

# 312
  • Мнения: 43
Обмислям да се подложа на лабиопластика, ни все още събирам отзиви за лекарите.. Дали някоя, която се е подложила на тази процедура може да ни изпрати снимки преди и след и при кой лекар се е подложила на тази интервенция ?

# 313
  • Мнения: 3
Здравейте! 🌷 Тъй като това беше единственото място, от което успях да се информирам за опциите в България, искам да споделя и моя опит. Не смятам, че щях да се престраша без писаното от дамите тук (и отговорите на лични съобщения), за което сърдечно благодаря! 🫶🏻

На 13.11.2025 си направих лабиопластика в МКлиник- д-р Дончева. Преди операцията имах  консултация и още едно посещение за всички необходими изследвания (кръвна картина, анестезиолог и кардиолог). Освен това, датата се съобразява с идването на следващия цикъл. Ако попитате, д-р Дончева ще ви покаже снимки преди и след (нямаше проблем, както е писано от някои дами, напротив).

В деня на операцията, гладна и жадна, в 9ч. сутринта бях на място. Включиха ме на система докато чаках моя ред. Упойката, по препоръка на д-р Дончева, беше спинална. Доста ме беше страх, но екипът е страхотен- ще ви обяснят всичко стъпка по стъпка. Моята операция продължи около 2 часа, през които аз бях изключително спокойна- старанието на д-р Дончева не остава незабелязано. След това ме преместиха в другата стая, където ми донесоха храна и изчаках да ме пусне упойката. Този процес се случи доста бързо, придружен с пареща болка, за която може да си поискате обезболяващо. При мен тази болка се задържа първите два дни- не е непоносима, но не мога да кажа, че не ме боля. Друго неприятно нещо беше главоболието (в следствие от упойката), което също мина за 2-3 дни- за него помогна само лежане.

Първата седмица от възстановяването е най-активна- с много подмиване, мазане, пазене и усилия да си намерите удобна позиция. Гледката долу не беше красива, както предполагате, при мен имаше отток, но не много. Следвайте указанията и просто имайте търпение. Лично за мен, болничният беше задължителен поне за седмица.

Днес е 11ти ден от операцията ми и вече всичко е по-спокойно. Бях на контролен преглед, за момента всичко заздравява нормално. Продължавам с каните смрадлика, мажа по-рядко и виждам все по-малко отток всеки ден, а и вече мога да сядам на стол хахаха! Знам че при някои жени има много силен сърбеж, но при мен е напълно поносим (и от време на време). За краен резултат е рано да говоря, тъй като все още има конци и различни цветове, но всичко изглежда много прибрано, а аз точно това исках!

И все пак, държа да кажа- според мен е важно да сте сигурни преди да се подложите на каквато и да било операция, дори и козметична. Това трябва да е обмислено решение взето изцяло от вас, и направено за вас самите!

Аз исках и обмислях да се подложа на тази операция последните 13 години- решението ми беше абсолютно категорично, което направи целия процес много по-лесен, чисто ментално.

Препоръчвам д-р Дончева и нейния екип с две ръце. Искрено се надявам, че този коментар ще помогне на някой.

# 314
  • Мнения: 1
Здравейте. На 17.11 беше моята операция, направих я в М клиник при доктор Дончева. И да, доволна съм. Екипът наистина е страхотен, готини са, предразполагащи. Аз правих изследванията си извън клиниката понеже не съм от София. При мен беше всичко, малки, големи устни, качулка на клитор, пълен комплект. Операцията беше със спинална упойка, продължи около 3 часа заради не малкото работа. Най-много ме беше страх от упойката, като 90% от хората, но нямаше нищо страшно, изобщо не усетих , когато ми я сложиха. Чувството да не усещаш краката си е малко странно, но към края на операцията усета се връща. При мен отока беше доста голям още от клиниката, на 2ри ден след операцията беше най-голям, след това започна да спада. Една седмица си бях вкъщи и предимно лежах, ставах единствено до банята и кухнята. С всеки изминал ден положението става все по-добре, надявам се и занапред да е така. Болка имаше, още в клиниката, първите 2,3 дни също, но с обезболяващо всичко беше под контрол. Дискомфорта е неприятен, мен лично конците много ме дърпаха, ходенето е забавено, аз прекарах цялата седмица без бельо, за да не ме дразни. Мазах се с Теразал, Алфасилвър и промивки със смеадлика( на мен тя доста ми помогна), компресите с лед също помагат. Както в предишни коментари четох, така и при мен се получи хематомче, но на прегледа след свдмица при докторката ми каза, че всичко е супер и то ще се отпусне с времето. Хигиената е много важна, аз буквално бях в банята през два часа и се мажех обилно с всичко. Днес е ден 11 и конците все още не са започнали да падат, но вече би трябвало да почнат. Не ме притесняват какво в началото, вече дори ходя на работа и нямам проблем. С минаване на дните положението е по-добре, докторката каза, че и по-добре ще става, надявам се е така. Моята операция струваше 3000лв. Не е малко, но за самочувствието, което придобиваш дори с конците, мисля, че си заслужава. Ще пиша след още някакъв период, защото вяряам, че както аз намерих полезна информация за себе си, така и моята ще послужи за същото.

Общи условия

Активация на акаунт