Отговори
# 330
  • Мнения: 7 914
ДидКа баНДитКа,
ами ние с теб сме наборки мисля...аз бях на втори, а ти на трети....и двете завъртяхме 30-така.......и май затова от време на време си поприличваме... ми се струва  love001 Hug  love001
Мисля, че е ген за см-те , понеже и мамаето за годинките си е била висока и татко беше над 180..., ама 'хубостта" си е само моя smile3534
Дидке, не отлагай това за ушето, че да не стане по-голяма бела!
Ъф, аз чак сега видях , че имаш нов аватар - многоооо съм разсеяна ooooh!
Аз съм строгата в семейството( и едва ли ще е само за кученцата ми Tired), така че мен ме слушат...ама главата на семейството - хич Joy Crazy
За големия бонбон - защо не му занесете надуваемо дюшече нещо , да се чувства по - уютничко? newsm78 Уф дано повече му хареса на зайчето и по- бързичко да свикне! Rolling Eyes

Kalida,
 плановете са мързел, Мързел и още повече Мързел! Mr. GreenНие с мъжа ми сме се намерили лика- прилика...ако ни оставиш по цял ден можем да спим... да се излежаваме и нищичко да не побутнем...ако сме на палажа... може и месеци ( или години) да минат, преди да се отегчим... Blush Mr. Green

Kaлa(Bella13) за съжаление не се отваря... Rolling Eyes обаче съм сигурна, че ще е нещо специално! Hug

Zai4enze,
Приятно  пазаруване!  bouquet

Приятен weekend, момичета, и се забавлявайте! Hug  bouquet

# 331
  • Мнения: 1 526
Нани, мерси за съботната екскурзия! Да знаш че супер ти отива да си бременелка!
Дидка даваш ли нещо на Микито за коликите, тук имаме едно хомеопатично сиропче,изпробвано върху доста бебочета- помага! Стискаме палци на Викчето да свикне бързо на новото място, и мойте от септември ще са на нова градина и за първи път няма да са заедно. Ушето най- накрая го заведи на док, че много време стана! Как наддава Микито, ти успяваш ли да поспинкаш.
Калидка до морето не стигнахме, но имахме пълна програма! РД го посрещахме с детенцето на една от модовете тук, с която се познаваме от доста време и родихме в един и същи ден и година! Диванетата получиха много подаръци, и разрешение да правят каквото искат включително и да ядат торта с ръце, едно  Омазване стана!Ама Смях! чакам да ми пуснат снимки и ще ви покажа. А и с майка ми празнувахме.... Накрая на деня приспах уморените герой и майка им отиде със старата тайфа да посреща July Morning, е не на плажа а в кварталната кръчма! Към 23ч обаче запраска дъжд, който премина в град и то доста едър:

даже спря тока, раздадоха ни по свещичка, а 24 ние завихме култовата песен на Uriah Heep на няколко гласа, кой от кой по -фалшиви, то не бе романтика , то не бе чудо!! Спомяхме си лудите год в у-ще... после карах мотор... Въобще изкарахме много гот там!
Оставих дечица за месец там по тяхно настояване, мъчно ми е много, но знам че те се чувстват там добре!
Оф, пак ме налегна носталгиятя! Лек ден на всички!
Мамо В къде ни се губиш!

# 332
  • Мнения: 7 914
Tali Dan
е сега, вече позеленях от завист... да знаеш! знаеш ли откога съм зажедняла за подобни емоции? Rolling Eyes
Да още подобни емоции да имаш!

Ще чакаме с нетърпение снимките! Hug  bouquet

# 333
  • Мнения: 3 425
Уф,къде да го кача това видео нещо,че да го видите?!Сладко е!

Калида,коляното е вече ок!


Май вси4ки сте по разходки  Rolling Eyes

Нямаме  Crazy


# 334
  • Мнения: 7 914
Kaлa(Bella13),
 на идея си нямам за съжаление... може би като влезе Дидка ще ти каже, тя май всичко знае! Crazy

# 335
  • Мнения: 7 430
Уф,къде да го кача това видео нещо,че да го видите?!Сладко е!

Zwezdi, наборке  Hug Hug Hug мерси за доверието
Кала, пробвай тук

...момичета, от снощи пък зъб ме заболя...ама съм карЪк ooooh!


Целувки Heart Eyes  bouquet

# 336
  • Мнения: 5 183
Това което използвам е Гел Арника за охлузвания, посинявания и подутини от удари.
Значи и гел имало. Аз имам от олиото и хомеопатичното.
При нас не съм виждала под форма на гел.
[/quote]

Тук Арника има гел, крем, олио и капки.
След раждането карах съпруга ми да ми масажира преди лягане гръбнака и кръста с крем с Арника, защото бях като разбита, може би от епидурала ... Облек4аваше ме и заспивах.

Калида, тази седмица /а и уикенда/ сме решили да я караме по-кротко, нали бяхме и болни, да се позакрепим малко, 4е то ... много екшън не е на добре май. Пове4ко спинка сега юнака, даже на обяд го слагам да спи ... кротки занимания и така... Вие как прекарвате уикендите обикновено с Дана и тати?

Тали дан, мого ти е свежарска снимката на аватара, а къде из4езна снимката на син4ето?  newsm78

Хей, Нана, ама ти си била много свежа бременна. Браво!   bouquet

Дидка, аватара ти е супер, както винаги! А Вики и той ли е Италиански фен? Simple Smile за ухото не знам какво да те посъветвам, но за зъб не се 4ака. Няма как да се оправи, само по-зле става... Иди да те видят!

# 337
  • Мнения: 7 914
ДидКа баНДитКа,
ето наборке, оправда ми доверието! Hug  bouquet


Tali Dan
, страхотен аватар! smile3501 какво хубаво семейство сте!  Heart Eyes



Maika

наистина е по - добре да си поотпочинете този weekend !


Колко е спокойно дне в седмичната тема smile3506

Гери, ти къде си?

# 338
  • Мнения: 5 476
Tali Dan мерси за комплимените!И вие сте големи сладури!Как са дечицата?
За съжаление днес пропуснах да предложа сутрешното кафе,но ще се отчета с малко плодове



Нана страхотни са снимките от Лох Нес..хайде чакаме добри новини от теб!  Hug

Калида в спорта хич ни няма...обаче и дъщерята танцуваше едно време..имаше повече талант като хореограф...пееше в госпел хора на училището,но сега  се е отдала на психологията!

Зайче,ма много хубав мъж ,вашто тате... Wink бягай да харчиш парички...заслужила си един як шопинг!  Simple Smile

  Звезди тук съм мила,за мъничко... Hug
 
   Thinking Вчера получихме кофти новина.. обадиха се  от строителната фирма..,трябваше днес да  идем да си видим апартамента...обаче джеометрата (строителния техник) паднал от втория етаж на скелето..слава богу жив и здрав е ..пукнал няколко ребра,счупил ръката и му има нещо на гръбнака...
Ходиме все пак днес поне отвън да видим строежа...почти са махнали скелетата и се отбихме наблизо да ударим по едно кафе...разузнахме инфо.. 
  разбрахме ,че в нашето жилище са сложили паркета...и санитарите..ама не ни пуснаха да ги видим..  Twisted Evil  Ще бъде другата седмица... Peace

  Ние..тръгваме към Комо...езерце...ресторант..  Sunglasses нали сме младоженциии...  Wink
 
  Хайде до кукане! Hug
  Лек ден на всички!


# 339
  • Мнения: 7 430

Тали дан, мого ти е свежарска снимката на аватара, а къде из4езна снимката на син4етоnewsm78


Майка, аз го виждам Peace
Как е днес сладкия ХитруШко - хайде вече да ви подминават болестите и само приятни емоции от сега нататък Hug
За Италианския фен - да, щом майка му е, значи и той Е Wink

Тали, давам Саб Симплекс за колики, трябва да попитам тук за тези хомеопатични и да взема...
Страотна снимчица си имаш за аватар  bouquet както и тази на градушката Peace

Джорджита, мерси за плодчетата Heart Eyes

Весел уикенд ви желая Hug

# 340
  • Мнения: 7 914
Giorgia,
Вземам си от плодчетата, че днес цял ден съм на плодове Crazy
браво за страхотните вечеринки дето си организирвате с любимия! Hug
 Уф, че гадно това за апаратамента ама..... още мЪничко търпение само Hug

ДидКа баНДитКа,
 как е зъбчето.. дано скоро да ти мине,ч е.....като знам как боли ooooh!
Ако не не отлагай а веднага да ходиш на зъболекар, че да не стане по- голяма беля!  bouquet

# 341
  • Мнения: 2 959
Привет и от мен, Момичета!

...ама твойта мома само ти ли я гледаш или ходи на ясла аз не съм в час ...
Зайченце, гледкаме се с нея двечките. Успешно щурмуване на магазините и оползотворяване на паричките на аморето Ти/ страхотен е на аватара Ти, но събери и двамата си хубави мъже там, моля! Hug/ и после да се похвалиш с придобивките! Heart Eyes

Кала, дано да успееш да ни покажеш това което си ни приготвила! Hug Целувки за Марко! Heart Eyes

Джорджа, а Ти как се оправяш сама в домакинството с тоз пръст или имаш помощничка? Болката от артрита е ужасна, дано вече Те е поразпуснала! Приятно изкарване на Комо и действайте с Масимо! Hug

Дидка, честит Ти и от мен нов аватар, макар че вече 2ден си с него/ но аз все забравям да Ти кажа какъв е Чаровен футболният Ти фен- Викича!/. Дано Те е отпуснал вече зъбът! Дидка, покажи дипломата и рисунките на Викито, моля! Hug Стискам палци за бързо и безболезнено свикване и адаптиране на новата градинка на Викито, и дано му намерят една кошарка и за него! Hug

...Ние с мъжа ми сме се намерили лика- прилика...
Звездичка, ако намекваш че сте красива двойка, си права/ видяхме го от снимката/, а ако имаш впредвид вкусовете, съдбата си знае работата- не случайно Ви е събрала. Hug

Майка, радвам се че с Томи вече сте добре, само такива неща да пишеш вече. А иначе нашите почивни дни гледаме да ги оползотворяваме навън, я по паркове я разходки, а неделята обикновено си правим навън на зелено барбекю, защото ни писва седмичното в домашна обстановка. А при вас дойде ли вече зимата? Hug

Наничка, страхотен е Лох Неса, чакането си заслужаваше/ а и си успяла да снимаш прословутото чудовище Hug/, и Ти си била доста активна и красива бременелка! Hug

Тали Дан, честит Ти нов красив аватар. Изкарали сте страхотно в БГ, особено със старата тайфа посрещането July Morning и след това моторните преживявания. Красиво и невероятно е да можеш да се върнеш и да изживееш някой спомен отново. Целувки и много горещи поздрави за двамата малчугани в БГ като се чуеш с тях. Те определено ще изкарат страхотна ваканция там! Hug

Карилиус, как са Геройте след празнуването на РД? Уморени, но доволни, нали?! Целувки за порасналият вече Алекс! Heart Eyes

Френските дами, къде се скрихте? Мамо Щтрумпф, Мариякара, Свети приятни почивни дни Ви желая. Hug

Амейка, как го караш на тоз будистки режим? Hug

Лек и приятен остатък от деня на всички желая!

# 342
  • Мнения: 3 425
Калида,тя пък една подготовка...но май успях: http://kala132001.multiply.com/video !!!
Дидка, дано скоро ти мине  Peace
Айде нямаме!

# 343
  • Мнения: 1 110
Еиии добрах се до компа зна4и....

Здавейте моми4ета Hug

Дидката, дано да е малко кариес4е 4е зъбарите са ми ве4ния кошмар и на мен.

Калидка, след празника по4ти цялата нощ се буди и много нервно спа, ако на това му се казва спане Алекс4ето. Сега ве4е се нормализира.

Аз последните 2 дена имах да свърша малко бюрократи4на работа по документите ми тук и мноого шопинг  Laughing

Нана, много сладка бременна си била.

Поздрави от нас  bouquet

# 344
  • Мнения: 7 914
Kalida, хаха
Имаш пред вид по мързела, че си приличаме Hug  bouquet как успя да ме разсмееш! newsm62

Kaлa(Bella13),
 аз виждам само първия кадър с една снимка smile3506
мисля, че не това е целтата ти , нали? newsm12


kariluis,
 нормално, все пак скоро заминаваш, нали? Hug
Ще имаш ли възможност да влизаш от Б-я?   bouquetА за колко време ще ходите? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт