Къде в Пловдив??? - тема № 80

  • 32 969
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 411
Сгъваеми чадъри видях вчера и в Лекси в Гранда. Сега незнам колко са качествени, не погледнах и цената, само видях, че са в сив цвят.
Намират се при шапките и чорапите.

Ако става въпрос за ето тези

# 46
  • Мнения: X
Мистик, на руския пазар има два магазина, един срещу друг, в последния пасаж, преди края. Държат ги семейство. Съпругът стопанисва ъгловия магазин, ММ си избира от него анцузите. Ние с дъщерята пазаруваме при жената, в отсрещния. Имат добри материи, всичко, което предлагат е родно производство. За последните години, само един от анцузите избеля, беше черен, може би за това.

# 47
  • Мнения: 126
Спортни екипи купуваме от магазин на flair на пешеходния мост. Два магазина по-надолу има и аутлет на марката. Аз и съпругът ми винаги от тази марка, големият ми син (10г.) нищо не харесва там.

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 40 597
Благодаря ви!

Тони, Риския пазар само уикенда, нали?

# 49
  • Мнения: 1 669
На Пешеходния мост продават и анцузи на Desidel, има ги и в подлеза на гарата.

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 40 597
Ще ги погледна, мерси!

# 51
  • Мнения: 126
Форума в Тракия, магазин за спортни екипи на quick line, отново родно производство. Ето там се пазари за нашия капризен батко 😀

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 40 597
Форума в Тракия, магазин за спортни екипи на quick line, отново родно производство. Ето там се пазари за нашия капризен батко 😀
от там имам екип, ама мм не ги харесва Simple Smile

# 53
  • Мнения: X
Мистик, това са магазинчетата, работят всеки ден. Там само битка работи в неделя.

# 54
  • Бг
  • Мнения: 845
Мистик, ако имаш път към Кичука малко след кръстовището на Марс-а /посока гарата/, на бул. "Н. Вапцаров" вдясно има фирмен фагазин на Ричтекс. Имат хубави модели.

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 40 597
Благодаря, ще ги огледаме!  Hug

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Моля за помощ-търся добър майстор за шпакловка и боядисване-работата е доста и търся сериозен и добросъвестен майстор.

# 57
  • Мнения: 264
Здравейте! Да знаете някъде да продават  кутии за мъфини(картонени) ?

# 58
  • Мнения: 2 005
Може ли съвет за магазин за велосипеди втора употреба?
Някой купувал ли е такъв и какво ви е мнението?
Благодаря ви Simple Smile

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 3 732
Последния пост ме подсети да попитам, къде в Тракия могат да ми залепят спукана гума на велосипед? Ходя при един майстор на Източен, до Лидъл, но в момента там не ми е удобно.

Велосипеди, втора употреба съм виждала по бул. “Хр. Ботев”, от гарата към Коматевско шосе от лявата страна. Те са на тротоара и се виждат. Там и ремонтират, ако не се лъжа.

Общи условия

Активация на акаунт