Къде в Пловдив??? - тема № 80

  • 32 987
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 063
Момичета, привет.
Аз нямам питане за пазаруване, ами...за издаване на документи в паспортната служба на Волга...
Отидох днес в 10 и останах втрещена от масата народ (цигани предимно), огромната опашка и въобще цялата ситуация, дето заварих...Директно си излезнах и минах отново към 14.00...Същата работа беше Disappointed
Питането ми е - това редовната картинка ли е, или в момента е по някакво изключение?
Някой ако скоро е вадил документи, ще съм страшно благодарна да ме ориентира...

Имаше назад питане относно велосипеди секънд хенд - по магазините съветвам да не се ходи, има частни лица, които внасят уникални велосипеди, не са евтини, но за тези пари купувате колело, което реално струва в пъти повече. В Продавалника потърсете, изберете локация Пловдив и ще се ориентирате как има много обяви от едни и същи хора - свържете се, идете вижте на място, и така. Съветът ми е личен, от опит Smiley Успех!

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Може ли съвет за магазин за велосипеди втора употреба?
Някой купувал ли е такъв и какво ви е мнението?
Благодаря ви Simple Smile
На бул. Македония (Кичука) посока Кауфланд, след светофара със Скопие има магазинче и сервиз за велосипеди. Хората си разбират от работата, на малкия ми син взехме висок клас колело втора употреба от тях.

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
В Декатлон поправят колела, ама точно за гуми...би трябвало.

# 63
  • Мнения: 170
Момичета, препоръчайте моля козметичка за почистване на вежди в Кършияка или центъра.

# 64
  • plovdiv
  • Мнения: 519
Моля за помощ-търся добър майстор за шпакловка и боядисване-работата е доста и търся сериозен и добросъвестен майстор.
И аз тъкмо влизам да питам за същото.Благодаря.

# 65
  • Мнения: 5 582
Здравейте,търся едно цвете ,,аубриета,,. Срещали ли сте го някъде,къде да погледна. Онлайн не е вариант. Благодаря!

# 66
  • Мнения: X
Кафе, много от тези наши съграждани работят в чужбина, а тази седмица там е Великден. Много от тях използват възможността да си извадят за 8 часа документи. Ако ти трябва 2 РПУ, мисля, че опашката е различна от тази за експресна услуга, която е към областното на МВР. Бърза услуга за три дни може да се пусне и от районното по постоянен адрес.

# 67
  • Мнения: 9 063
Много ти благодаря! Направи ми впечатление, че всички чакат на една и съща опашка, а вече когато се стигне до залата с гишетата, охраната разпределя кой къде е..
Благодаря ти за информацията Heart

# 68
  • Мнения: 4 123
Имам питане,от централна гара мога ли да стигна с нещо до ритейл парк?А, от Тримонциум.

# 69
  • Мнения: X
Имам питане,от централна гара мога ли да стигна с нещо до ритейл парк?А, от Тримонциум.
От Централна гара със 17, а от Тримона с 4 и 99. 24 също ходи, но на Ц. гара се хваща от спирката, която е от срещуположната страна. Внимавайте с посоката.

# 70
  • Мнения: 682
Здравейте, можете ли да препоръчате шивачка за корекции на дрехи, която да работи в събота?
В делничен ден нямам възможност да отида.

# 71
  • Мнения: 2 005
Благодаря за отговорите за колелета Simple Smile

# 72
  • Мнения: 590
Имам питане,от централна гара мога ли да стигна с нещо до ритейл парк?А, от Тримонциум.
От Централна гара със 17, а от Тримона с 4 и 99. 24 също ходи, но на Ц. гара се хваща от спирката, която е от срещуположната страна. Внимавайте с посоката.
17 може, но от спирката срещу Централна гара и много обикаля. А 24 не минава през ритейл парка.

# 73
  • Мнения: 1 958
Имам питане,от централна гара мога ли да стигна с нещо до ритейл парк?А, от Тримонциум.

От спирката на централна гара през ритейл парк минава маршрутка 1.

# 74
  • Мнения: X

Това гледах. Мисля, че 24 минава.

Общи условия

Активация на акаунт