Къде в Пловдив??? - тема № 80

  • 33 176
  • 740
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 210
Има ли лаборатория, която работи в неделя?  newsm78
Централата на Писанец в Гранда и Синево в Тракия. И двете до обяд.
Много благодаря!

# 166
  • Мнения: 1 675
Къде е по-изгодно да се купи самозалепящо се фолио за мебели - Практикер или Бриколаж?! (това са магазините, в които се сещам, че има избор, но пък нямам време, за да обиколя и сравня)

# 167
  • Мнения: 1 776
Самозалепващо се фолио за мебели има и в магазин Рила,но цената не си я спомням. Мисля, че цените са сходни в различните магазини.

# 168
  • Пловдив
  • Мнения: 573
Къде е по-изгодно да се купи самозалепящо се фолио за мебели - Практикер или Бриколаж?! (това са магазините, в които се сещам, че има избор, но пък нямам време, за да обиколя и сравня)
Виж в Маркита, май там са на най-ниска цена Simple Smile

# 169
  • Пловдив
  • Мнения: 3 223
Моля за отзиви за ресторант Нобел на шеф Шишков,  до Пеещите фонтани.

# 170
  • Мнения: 957
Момичета, предложете ми тепавица за пране на килими. Няколко години се доверяваме на 'Рай', но последния път имах забележки към работата им и искам да ги сменя. Ще ми е необходимо и да ги вземат и върнат на адрес, няма да има кой да ги кара до тях.

# 171
  • Мнения: 2 070
Здравейте. Преди години купих бебешки обувки Clarks от един магазин на "Отец Паисий", в края на улицата почти до пощата. Човекът внасяше стока от UK. Имаше и страница в Продавалника.
Та съществува ли още и има ли пак такива обувки?

# 172
  • Мнения: X
Момичета, предложете ми тепавица за пране на килими. Няколко години се доверяваме на 'Рай', но последния път имах забележки към работата им и искам да ги сменя. Ще ми е необходимо и да ги вземат и върнат на адрес, няма да има кой да ги кара до тях.
Алтернатива на Тепавица Рай са http://bg-refresh.com/contactus.html
Не ползвам такава услуга, но моя приятелка остана доволна, наложи ѝ се пране на килим посред зима.

# 173
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Момичета, предложете ми тепавица за пране на килими. Няколко години се доверяваме на 'Рай', но последния път имах забележки към работата им и искам да ги сменя. Ще ми е необходимо и да ги вземат и върнат на адрес, няма да има кой да ги кара до тях.
За пране на клими препоръчвам фирма "Макси", Асеновград. https://www.prane-kilimi.com/В Пловдив също вземат от адрес. Много хубаво изпират килимите. Моя беше яко замазан от една автомивка, върнаха ми го светнал.

# 174
  • Мнения: 54 415
Къде е по-изгодно да се купи самозалепящо се фолио за мебели - Практикер или Бриколаж?! (това са магазините, в които се сещам, че има избор, но пък нямам време, за да обиколя и сравня)

В Алати беше най-евтино преди 3 години.
Аз купих от Бриколаж, че ми беше по-близо.

# 175
  • Мнения: 6 206
Моля за отзиви за ресторант Нобел на шеф Шишков,  до Пеещите фонтани.

 Мисля че трябва да пробвате лично
Според мен си заслужава преживяването

# 176
  • Мнения: 6 938
Здравейте. Преди години купих бебешки обувки Clarks от един магазин на "Отец Паисий", в края на улицата почти до пощата. Човекът внасяше стока от UK. Имаше и страница в Продавалника.
Та съществува ли още и има ли пак такива обувки?
Там си е магазина, наскоро ходих точно за обувки Clarks.

# 177
  • Мнения: 1 601
Моля за отзиви за ресторант Нобел на шеф Шишков,  до Пеещите фонтани.
Различно от повечето места в Пловдив меню, разбира се всичко е до вкус. Обстановката приятна, чисто е и обслужването на ниво. Според мен е добър избор ако да кажем търсите нещо разнообразно по повод. Самото меню не е невероятно богато, но пък е с отбрани рецепти. Въобще ако Пловдив е град в който трябва да се  гостува този хотел е мястото, страхотна локация и приятна обстановка.

# 178
  • Мнения: 1 516
Здравейте търся педиатър,който работи днес,освен Д-р Миленков?

# 179
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Д-р Атанас Петров по принцип работи и в събота. Влезте в superdoc, там има актуална информация и за свободни часове. Ако няма - отидете на място. Няма да ви върне. В събота мисля е до 13.

Аз влизам с питане за покривка/шалте за спалня. В магазина на Родопи и М.Луиза дали продават? И как вървят горе-долу цените, че си нямам понятие....

Общи условия

Активация на акаунт