Къде в Пловдив??? - тема № 80

  • 33 144
  • 740
  •   1
Отговори
# 180
  • Пловдив
  • Мнения: 5 934
На М.Луиза има доста. За единично легло беше 13лв, другите не ги запомних.

# 181
  • Мнения: 6 937
В JYSK също има хубави и почти винаги са намалени.

# 182
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Благодаря!

# 183
  • под тепетата
  • Мнения: 9 285
Купувах последно от Бриколаж до Билла. И там имаше намалени, различни размери.

# 184
  • Мнения: 54 401
На М.Луиза има доста. За единично легло беше 13лв, другите не ги запомних.

За спалня са под 30 лв.И аз не помня точно.

# 185
  • Мнения: X
Къде е по-изгодно да се купи самозалепящо се фолио за мебели - Практикер или Бриколаж?! (това са магазините, в които се сещам, че има избор, но пък нямам време, за да обиколя и сравня)

Аз бих ти препоръчала Домко. Много са качествени - по плътни от останалите и лесно се лепят. Облепих преди няколко години един стар гардероб и стана супер eфектно - който го види - ахва Simple Smile Само на едната вратичка станаха две малки шуплички, иначе с по-тънките фолиа всичко става на балони.


Аз да попитам откъде могат да се купят домашни яйца?

# 186
  • Мнения: 812
Да ми препоръчате фирма за  гаражна врата,става въпрос за обект извън Пловдив.

# 187
  • Мнения: 126
Аказа. Всичките ни врати са от тях, включително и гаражната. Имат офис срещу МОЛ Пловдив, и още един имат, но него не го знам къде е, трябва да провериш в гуглето. 😀

# 188
  • Мнения: 726
Здравейте, имам нужда от помощ ... обмислям да запиша шофьорски курс. Искам да е на автоматичен автомобил и търся инструктор. Моля за препоръки Simple Smile

# 189
  • Мнения: 873
Здравейте, имам нужда от помощ ... обмислям да запиша шофьорски курс. Искам да е на автоматичен автомобил и търся инструктор. Моля за препоръки Simple Smile
Ако държиш да е автоматик, "Ауто Пловдив", Генко Станчев.

# 190
  • Мнения: 1 194
Ауто Пловдив са кандидати за скрита камера.

# 191
  • Мнения: X
Като се изкара книжка на автоматик, това ограничава управлението само до такива автомобили, нали?

# 192
  • Мнения: 1 194
tonynette, точно така.

# 193
  • Мнения: 4 204
Какво имате предвид,може ли да споделите.
Ауто Пловдив са кандидати за скрита камера.

# 194
  • Мнения: 726
Аз преди време карах при тях. Не завърших курса. Причината беше, че аз нямах абсолютно някакъв опит зад волана. Поради натовареността на инструктора карах 1 път на седмица, тпва пораждаше в мен още по голяма неувереност.
Нв бих повторила заради това.
Иначе да, дава право да се кара само автоматик.

Общи условия

Активация на акаунт