Къде в Пловдив??? - тема № 80

  • 33 263
  • 740
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: X
Забравих да попитам 😁 Виждали ли сте в Пловдив сирене "бачо Илия"? Интересува ме къде продават, че не ми се обикаля по всички хран. магазини
Вече попита веднъж и ти дадоха отговор.
https://bg-mam.ma/p/1108178/38692488

# 256
  • Мнения: 264
Забравих да попитам 😁 Виждали ли сте в Пловдив сирене "бачо Илия"? Интересува ме къде продават, че не ми се обикаля по всички хран. магазини
Вече попита веднъж и ти дадоха отговор.
https://bg-mam.ma/p/1108178/38692488

Много се извинявам! И благодаря!

# 257
  • Мнения: 419
Моля някой да ми препоръча добра шивачка в Кичука. Благодаря!

# 258
  • Пловдив
  • Мнения: 732
Искам да върна стока/ютия/ , купена от Метро  - няма проблем, не е ползвана, просто искам да си купя друга. Как става при тях и приемат ли връщане без причина?
Преди 2-3 години, бяхме купили говореща кукла за около 60лв. за детето на наши познати и чак след покупката, разбрахме, че то има същата. Отидохме в Метро и обяснихме случая и нямахме проблем да ни върнат парите. Но тъй като избрахме друга по-евтина играчка, ни върнаха само разликата.

# 259
  • Пловдив
  • Мнения: 419
До сега се борих с транспортния сайт на Пловдив, но виртуалната карта не работи, за да се ориентирам по спирките. Кажете ,моля, с какъв автобус да отида от центъра ( да речем Тримонциум) до Декатлон. Преди съм ходила и помня, че близо до Декатлон имаше спирка, но като не виждам сега и не съм сигурна, автобус 93 ли спираше наблизо?
Ползвам moovit за информация за градски транспорт.
Градски транспорт вече имат приложение в Google Play. Добре е направено.
Как се казва приложението?
Градски транспорт Пловдив, разработчик Alexander Sivov

# 260
  • Пловдив
  • Мнения: 2 518
С много нисък рейтинг нещо, що така? Ей сега го свалям за проба.

# 261
  • Пловдив
  • Мнения: 3 742
С много нисък рейтинг нещо, що така? Ей сега го свалям за проба.
Защото да разработваш софтуер за ГТ Пловдив си е кауза пердута. Сигурно и фирмите превозвачи не знаят маршрута на собствените си линии.

# 262
  • Мнения: 2 622
Търся отзиви за тапицер. Качеството ми е най-важно и после цената. Откривам разни обяви от нета, но ми се ще да чуя/прочета лични впечатления. Благодаря!

# 263
  • Мнения: 4 137
къде да търся бански, и да и имат разнообразие за по-големи бюстове
вчера преслушах Za-za, HM,  new yorker
даже и в метро мерих, но горнище D върви само с долнище XL Smirk

# 264
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 781
Декатлон, Лидл, за тези се сещам. Продават частите по отделно и можеш да комбинираш модел, цвят, размер. И аз съм с D, голям кошмар е да си намеря бански, който да ми държи бюста, без да се гледам през 3 минути дали си е на място и не седи само за свидетел върху мен.

# 265
  • Пловдив
  • Мнения: 2 518
В Декатлон също има избор, може да се комбинира. Имам 2 техни горнища, доста са стабилни за голям размер. И долнищата са хубави, де, но аз щото съм също Д и се впечатлявам повече от удобни и стабилни горнища Simple Smile

# 266
  • Мнения: 4 137
забравих да кажа че и в декатлон  мерих
то имаше само един вид с твърда чашка, тип сутиен
пак ще ида да огледам
ако поръчам по интернет бански от декатлон, ако не ми отговаря разбера , мога ли да го върна
за други стоки знам че може, но за бански Smirk

Последна редакция: вт, 14 май 2019, 16:04 от The Invisible

# 267
  • под тепетата
  • Мнения: 9 320
Виж в сайта им, защото там има модели , които ги няма в магазина. Поне при суитшърите беше така. харесах си модел в нета, исках да го пробвам в магазина, но го нямаше.  
 В центъра нямаме вода. Ремонти ли текат някакви?

# 268
  • Пловдив
  • Мнения: 2 518
Има го този момент с неналичности в магазина. Тази година много рано пуснаха банските, може би февруари-март, и явно са изчерпани вече. Защото за дами с проблемни горнища това е едно от малкото спасителни места. Виж дали няма опция да се поръча до магазина - мериш и ако харесаш - купуваш. Иначе защо да няма възможност за връщане? Що да може в магазина да се мери, а да не може да се връща?

# 269
  • Мнения: 126
Със сигурност бански не може да се връща в Декатлон, без значение, че го връщате с етикета. Пише го на една табелка на касите и на рекламация също я има поставена.

Общи условия

Активация на акаунт