Къде в Пловдив??? - тема № 80

  • 33 157
  • 740
  •   1
Отговори
# 270
  • Пловдив
  • Мнения: 2 516
Питането беше за поръчка по интернет. Потребителят има право да върне стоката в 14-дневен срок, ако след получаването не я одобри. Иначе за касите е така. Затова и предложих, ако има възможност, да се поръча за проба и каквото одобри - да закупи. Това може и предварително да се уточни с контактния център на магазина, за да няма неприятни изненади.

# 271
  • Мнения: 4 127
B Благодаря ви
Утре ще ида отново до декатлон

# 272
  • Мнения: 2 742
Спешно ни трябва гумаджия в района на понеделник пазара или площад Шахбазян. Разрязали са и двете гуми на колата днес.

# 273
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 755
Спешно ни трябва гумаджия в района на понеделник пазара или площад Шахбазян. Разрязали са и двете гуми на колата днес.

Гумаджия има до Румекса на Източен, точно до гробищата. Не знам дали работи все още, но знам, че са до по-късно от обичайното.

Това им са координатите, може да попиташ до кога са там.

# 274
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Имаше преди и на отсрещната страна на Източен, близо до кръстовището с Мария Луиза, но не знам дали работят още. В тоя район напоследък съвсем изчатка народа. На едни съседи им бяха нарязали всичките гуми на всичките коли миналата година.

# 275
  • Мнения: X
В пресечката, която излиза на военна болница. Тоест по Петко Д. Петков, преди пресечката със Славянска (ако се идва от кръстовището с Богомил). Но там са еднопосочни улиците и трябва да се внимава.

# 276
  • Мнения: 6 938
Бихте ли ми препоръчали маникюристка за гел лак в центъра/Каменица. Ако може да кажете и цени, защото принципно не ходя на такива процедури и не съм в час с ценоразписа.
Скрит текст:
попаднах на ваучер за салон "Омая" в Каменица, на ул. Хан Тервел, някой посещавал ли го е?

Последна редакция: ср, 15 май 2019, 09:39 от Poliiii

# 277
  • Мнения: 876
Къде могат да поправят автомобилно дистанционно? Проблемът не е в батерията. 

# 278
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Къде могат да поправят автомобилно дистанционно? Проблемът не е в батерията.  

На Богомил 14, Илко

# 279
  • Мнения: 876
Къде могат да поправят автомобилно дистанционно? Проблемът не е в батерията.  

На Богомил 14, Илко
Благодаря!

# 280
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Къде могат да поправят автомобилно дистанционно? Проблемът не е в батерията.  

На Богомил 14, Илко
Той едно време беше много добър и за авто- климатици? Занимава ли се още?

# 281
  • Пловдив
  • Мнения: 1 381
Обещах да дам информация за осребряване на чекове от американски банки, може да е полезно за някой.
Та от 13 банки, с които разговарях по тел., само Райфайзен имат такава услуга /2-3 работят с чекове, но само от Европа/. Цели 2 часа отне на служителката в Райфайзенбанк на "В.Априлов" да се справи със задачата. Условието е да имаш открита сметка при тях. Таксата за инкасиране на чек е 0,1% от стойността, но не по-малко от 25 EUR /нищо че в случая става въпрос за чек в USD/. Има срок от 35 дни за изчакване.

# 282
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Къде могат да поправят автомобилно дистанционно? Проблемът не е в батерията.  

На Богомил 14, Илко
Той едно време беше много добър и за авто- климатици? Занимава ли се още?

Не знам,  за аларми и електроника съм сигурна, за авто- климатици не знам.

# 283
  • Мнения: 23
Здравейте , бихте ли ми казали къде, освен в Практикер и Баумакс мога да намеря готови (оразмерени) вътрешни ,хоризонтални , алуминиеви щори ?

# 284
  • Мнения: 3 922
В Юск има.

Общи условия

Активация на акаунт