Къде в Пловдив??? - тема № 80

  • 33 132
  • 740
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 23
В юск са само текстилни мисля, алуминиеви май няма.

# 286
  • Мнения: 2 127
Здравейте , бихте ли ми казали къде, освен в Практикер и Баумакс мога да намеря готови (оразмерени) вътрешни ,хоризонтални , алуминиеви щори ?
Има също и в Алати.

# 287
  • Мнения: 1 429
Препоръчайте ми добър ревматолог.

# 288
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Бихте ли ми препоръчали маникюристка за гел лак в центъра/Каменица. Ако може да кажете и цени, защото принципно не ходя на такива процедури и не съм в час с ценоразписа.
Скрит текст:
попаднах на ваучер за салон "Омая" в Каменица, на ул. Хан Тервел, някой посещавал ли го е?
Моята е в едно салонче на ул. Гладстон, малко след строящата се Художествена галерия. Гел-лака е 20лв., според мен се справя много добре. Мога да дам телефон на лични ако искате.

# 289
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 825
Ще съм благодарна, ако някой ме насочи към фризьор, който прави трайно къдрене.

# 290
  • Мнения: X
В салона на Джумаята, като се тръгне в посока Кукления театър, веднага след Банка ДСК. Леда е салонът, а фризьорката е Дора.

# 291
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 825
Благодаря!

# 292
  • Мнения: 34
Здравейте, дали някой е организирал скоро групово посещение на Природонаучния музей? Идеята ми е за рождения ден на сина ми-на 8 години, да организирам посещение на музея, с гледане на прожекция в планетариума и после евентуално пица. Ако някой е организирал подобно посещение, ще се радвам, ако сподели идеи и впечатления. Ние ще сме 5-6 деца и още поне толкова възрастни.

# 293
  • Пловдив
  • Мнения: 3 554
Здравейте, дали някой е организирал скоро групово посещение на Природонаучния музей? Идеята ми е за рождения ден на сина ми-на 8 години, да организирам посещение на музея, с гледане на прожекция в планетариума и после евентуално пица. Ако някой е организирал подобно посещение, ще се радвам, ако сподели идеи и впечатления. Ние ще сме 5-6 деца и още поне толкова възрастни.
Преди две години една съфорумка сподели подробно как е организирала такъв РД.
Ще опитам да го намеря.

# 294
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
tamarita29, страхотни идея Heart Eyes Ще я взаимстван със сигурност, може би за имения ден на баткото.
Предполагам, знаеш, че и Музейко е в Пловдив с изложбата "Еврика" също е вариант.

# 295
  • Мнения: X
Веднъж месечно Грабо пускат ваучери за Природо-научния. Доплаща се само планетариума. Вариант след това е почерпка, наблизо е сладкарница Неделя, макар, че аз не съм им фен. Тортите им ми идват твърде тежки.

# 296
  • Пловдив
  • Мнения: 3 554
Открих го! Споделено за празнуване на детски РД в Природонаучния музей Simple Smile

https://www.bg-mamma.com/?topic=994441.msg35799897#msg35799897

# 297
  • София
  • Мнения: 390
Скрит текст:
От къде их могла да купя хубав френски макарон?

# 298
  • Пловдив
  • Мнения: 5 933
Tanya's bakery прави страхотни макарони.
Също съм яла в една сладкарница зад Полиграфията, но не мога да дам ориентир,защото ме водиха и не съм обърнала внимание къде точно е.

Сещам се,че и от Торти Колекция в Мол Марково тепе сме взимали.

# 299
  • Мнения: 1 140
Сладкарницата близо до Полиграфия е вероятно Мон Шери. Настина правят макарони, не са лоши, но аз не ги обичам и не се наемам да ги оценявам. По принцип тортите и сладкишите им са отлични.

Общи условия

Активация на акаунт