Къде в Пловдив??? - тема № 80

  • 33 165
  • 740
  •   1
Отговори
# 375
  • Пловдив
  • Мнения: 40 763
Момичета...трябва ми ортопед за юноша/по снимка диагнозата е кифоза/.Та дали д-р Димов или Янакиев?

# 376
  • Пловдив
  • Мнения: 187
Можете ли да ми препоръчате козметик за почистване на лице (ръчно), както и за масаж на лице и антицелулитен масаж. Благодаря.

# 377
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Можете ли да ми препоръчате козметик за почистване на лице (ръчно), както и за масаж на лице и антицелулитен масаж. Благодаря.
Изпратих Ви тел. номер на лични.

# 378
  • Мнения: 424
Здравейте, момичета! Може ли да ми препоръчате някой, който да ми изработи ретро кухня с масивни вратички?

# 379
  • Пловдив
  • Мнения: 40 763
Здравейте, момичета! Може ли да ми препоръчате някой, който да ми изработи ретро кухня с масивни вратички?
да не те плаша, ама е мисия невъзможна...

Идеи от къде да търся юношески сандали за момък  newsm78
Гледах някакви Фила в Дайхман, ама както обикновено няма тук наличност.В ССС дали има нещо?

Последна редакция: пт, 31 май 2019, 23:59 от AnMary

# 380
  • Пловдив
  • Мнения: 3 221
Момичета...трябва ми ортопед за юноша/по снимка диагнозата е кифоза/.Та дали д-р Димов или Янакиев?
Попов в Спортния диспансер  Hands Plus1

# 381
  • Мнения: 1 141
Идеи от къде да търся юношески сандали за момък  newsm78
Гледах някакви Фила в Дайхман, ама както обикновено няма тук наличност.В ССС дали има нещо?
Може да поръчате от сайта на Дайхман, ако сте харесали модел. Безплатна доставка, а ако не ви станат или не ги харесате, ги връщате в магазина на Дайхман и си получавате обратно парите.

# 382
  • Пловдив
  • Мнения: 40 763
Момичета...трябва ми ортопед за юноша/по снимка диагнозата е кифоза/.Та дали д-р Димов или Янакиев?
Попов в Спортния диспансер  Hands Plus1
Ако е възрастен лекар...много лоши отзиви имам за него.

# 383
  • Пловдив
  • Мнения: 3 221
Към 60-те. Аз съм доволна от него. Чолаков за плоскостъпие на дъщеря ми препоръча операция,  чух и за Янакиев подобни...

# 384
  • Пловдив
  • Мнения: 40 763
Към 60-те. Аз съм доволна от него. Чолаков за плоскостъпие на дъщеря ми препоръча операция,  чух и за Янакиев подобни...
ами...вярно мнения разни...на мен ми трябва за Кифоза.Знам, че там са специалисти, ама...объркана съм.

Може ли препоръка за хубав халат за баня  Thinking от къде...?

Последна редакция: чт, 30 май 2019, 16:04 от mystic woman

# 385
  • Пловдив
  • Мнения: 5 936
Аз също съм скептично настроена към Чолаков. Преди години, когато малката беше бебе, ни предписа гащи, уж заради дисплазия, което в последствие се оказа напълно излишно. Носихме ги в най-големите горещини, без да може да си движи изобщо крачетата. След 6 месеца поисках още две мнения и докторите като видяха снимките казаха, че детето не е имало никакви проблеми и не е трябвало да ги носи.

Миналата година дъщеря ми си нарани пръста и трябваше по спешност да ходим в Хирургиите. Кой мислите ни прие в спешния кабинет?

# 386
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Идеи от къде да търся юношески сандали за момък  newsm78
Гледах някакви Фила в Дайхман, ама както обикновено няма тук наличност.В ССС дали има нещо?
Може да поръчате от сайта на Дайхман, ако сте харесали модел. Безплатна доставка, а ако не ви станат или не ги харесате, ги връщате в магазина на Дайхман и си получавате обратно парите.

Може аз да съм била карък, но два пъти поред взехме обувки на децата в рамките на две-три седмици, юношески, даже на малката от дамската серия, най-малкия номер. И двата пъти ги върнахме, като единият път беше непоправимо, а вторият ни ги върнаха така, както ги бяхме дали, т.е. без поправка. Единственото хубаво беше, че нямаше проблеми с връщането. Ама разкарване до там и обратно - 4-5 пъти. Тъй че повече от Дайхман - не. Но това си е мое мнение, де. Hands V

# 387
  • Пловдив
  • Мнения: 5 936
Ние сме фенове на Мат стар. Имат много качествени неща и никоя обувка досега не ме е предавала. Цялото семейство пазаруваме от години.
Има голям магазин в Кауфланд Тракия и на Илиянци.

# 388
  • Мнения: 558
Идеи от къде да търся юношески сандали за момък  newsm78
Гледах някакви Фила в Дайхман, ама както обикновено няма тук наличност.В ССС дали има нещо?
Предполагам спортни сандали търсите - виж в декатлон. А също и в лидл другата седмица ще има - брошурата излезе .

# 389
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
Може ли препоръка за хубав халат за баня  Thinking от къде...?

Турския аутлет на "Мария-Луиза"

Общи условия

Активация на акаунт