Къде в Пловдив??? - тема № 80

  • 33 110
  • 740
  •   1
Отговори
# 405
  • Пловдив
  • Мнения: 6 632
Помощ!  За подарък - картонена къща за оцветяване и игра, от големите. Ходих в Джъмбо, Кауфланд и Лидл - няма. Някой да има идея къде има?!?
видях, че вече са препоръчали  displaybg - от там взех къща за кукли и я декорирах и обзаведох аз - 3 години хлапетата на махалата играха с нея Simple Smile Накрая дъщеря ми се скара със сина ми и залитайки нещо, седна върху нея Joy Не оцеля Joy
Но пък обслужването им беше много бързо и цивилизовано.

# 406
  • Мнения: 1 600
Здравейте, лятото искам да запиша детето на пиано. При кого? Начинаеща, но самоука на китара и пее, явно има някаква дарба, непонятна за мен, защото аз съм музикален инвалид. Пианото я влече и ще ходи с интерес, 2ри клас е.
Благодаря ви и хубав уикенд!
Препоръчвам Г-жа Венева в ДНА.

# 407
  • Мнения: 2 737
От къде да си купя плажни хавлии, няколко броя ми трябват. Да са на поносими цени.

# 408
  • Пловдив
  • Мнения: 3 356
Във вторник си взех плажна хавлия  от турския магазин на "Мария-Луиза" - 24 или 26 лева беше.

# 409
  • Мнения: 5 592
https://aglika.bg/shop/bg/products/za-plazha/plazhna-karpa?price … ze=&material=
Тук има красиви. Вземала съм от реален магазин други кърпи,хубави са,шият ги на място.
Имаха хубави промоции скоро,гледам,че са приключили,но нищо не пречиш да ги питаш по телефона,любезни са.

# 410
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
https://aglika.bg/shop/bg/products/za-plazha/plazhna-karpa?price … ze=&material=
Тук има красиви. Вземала съм от реален магазин други кърпи,хубави са,шият ги на място.
Имаха хубави промоции скоро,гледам,че са приключили,но нищо не пречиш да ги питаш по телефона,любезни са.
ееей, тъкмо харесах халат, че ми трябва подарък, а то доставката е 10 дни...

# 411
  • Мнения: 5 592
Я им звънни по телефона в понеделник ,може да се разберете нещо.

# 412
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
Я им звънни по телефона в понеделник ,може да се разберете нещо.
и аз това си мислех...Simple Smile мерси!

# 413
  • Мнения: 2 737
Евро ленд на главната работи ли и в неделя?

# 414
  • Мнения: X
На главната магазините нямат почивен ден.

# 415
  • Мнения: 2 067
Кърпи и хавлии продават на килограм на много добри цени на 2 места. Нови.
На Иван Вазов посока библиотеката, от дясната страна, малко след като тръгнеш по улицата от колелото.
Второто място може би е по-евтино дори, намира се на Гладстоун на кръстовището след като излезнеш от тунела. Качеството е супер, има избор голям, халати и др.

# 416
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Удобно ли е да попитам тук за координати на добър майстор-алпинист за външна изолация на усвоена тераса.

Да е много на ТИ с технологии и материали, защото казусът е малко заплетен.

# 417
  • Пловдив
  • Мнения: 6 632
Ако не е спешно, другата седмица мога да дам телефон на едно момче - само той отговори на хилядите изисквания на половинката Simple Smile

# 418
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Ако не е спешно, другата седмица мога да дам телефон на едно момче - само той отговори на хилядите изисквания на половинката Simple Smile
То така или иначе вали тази седмица. Мога да изчакам. Blush

# 419
  • Мнения: 54 347
За тези, които се интересуват.
Басейнът на SPS работи. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт