Къде в Пловдив??? - тема № 80

  • 32 989
  • 740
  •   1
Отговори
# 600
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 770
Благодаря, момичета! Най-удобно ми е, ако има до Кауфланд, да не обикалям целия град.

# 601
  • Мнения: 1 772
Все още ли има контейнер за дрехи (на Червен кръст) пред Кауфланд в Кючук Париж?
Има контейнер на БЧК, аз редовно оставям дрехи там.

# 602
  • Мнения: 126
Здравейте! Някой знае ли магазинче или частно лице, от което да закупувам редовно памперси, внос от Англия или Турция на изгодна цена? Да препоръчате марка? Изобщо не съм наясно, тепърва ще ставам мама. Simple Smile
За кой квартал?

# 603
  • Мнения: X
Да, Тониет. Благодаря ти Simple Smile. Не е сигурно, че ще се наканя, но се чудех къде са. Нали са много модерни сега.
Скрит текст:

Това е от миналата седмица. Но иска доста пътуване по междуселски път и с всеки автомобил не става. Иначе по спомен, около язовир Жребчево има доста насаждения от лавандула и е по-достъпно. Но е доста далеч от Пловдив.

# 604
  • Пловдив
  • Мнения: 61
Здравейте, може ли да ми кажете къде има часовникар в квартал Кичук Париж? Имам нужда от смяна на батерия. Благодаря предварително!

# 605
  • Мнения: 9
Здравейте! Някой знае ли магазинче или частно лице, от което да закупувам редовно памперси, внос от Англия или Турция на изгодна цена? Да препоръчате марка? Изобщо не съм наясно, тепърва ще ставам мама. Simple Smile
За кой квартал?
Живея в Кичука, но ме устройва и от друг квартал да купувам

# 606
  • Мнения: X
Здравейте, може ли да ми кажете къде има часовникар в квартал Кичук Париж? Имам нужда от смяна на батерия. Благодаря предварително!
Не е в Кичука, но подлеза на Централна гара ми идва наум.

# 607
  • Мнения: 1 772
Здравейте, може ли да ми кажете къде има часовникар в квартал Кичук Париж? Имам нужда от смяна на батерия. Благодаря предварително!
Часовникар има до автогара Родопи и срещу парк Белите брези.

# 608
  • Пловдив
  • Мнения: 61
Благодаря!

# 609
  • Мнения: 2 156
Препоръка за логопед за работа с дете?

# 610
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Препоръка за логопед за работа с дете?
Само не ходи в центъра дето е в кв.Тракия..."Сивена" се казва.

# 611
  • Мнения: 2 156
Препоръка за логопед за работа с дете?
Само не ходи в центъра дето е в кв.Тракия..."Сивена" се казва.
Уф, аз намирам добри отзиви почти само за него?

# 612
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Ами...да не те подведа, ама аз лично не съм доволна.Сега зависи какъв е проблемът.Моят юнак е вече голям и проблемът беше лек.
Лошо впечетление ми направи и това, че след 2-та месеца посещения, за насрочената с логопеда среща, за да разкаже кое как се случва, трябваше да платя още 20 мисля лева Close След като си изсипал доста преди това...и аз не исках цял час разкази, а просто 10мин. да ми отдели...да, ама не можело така...т.е. парите и тогава ще ти кажат дали е ок детето.Айде мерси!Подарих им 200 и колко лева и ме е яд още...даже не ме потърсиха да обясня защо прекратихме, но за таксата звъняха по 2 пъти.

# 613
  • Мнения: 2 156
Разбирам, благодаря за отговора.

# 614
  • Пловдив
  • Мнения: 187
Здравейте,
Имам един кош с плюшени играчки, които не ми трябват. Чудя се дали някъде мога да ги дам или да ги изхвърлям?

Общи условия

Активация на акаунт