Имена за близнаци момчета

  • 1 250
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 277
Иван и Петър са чудесни имена за момчета.
Имат хубаво значение,ще имат имен ден и двамата.




# 16
  • Мнения: 2 757
Иван и Павел
Йоан и Павел
Ивайло и Павел
Ивайло и Преслав

# 17
  • Мнения: 2 757
Йо, Йони, Павчо, Павка, Пепи

# 18
  • София
  • Мнения: 3 008
Ако само първата буква искате да запазите то тогава:
Пресиян /е български владетел от Крумовата династия, управлявал Първата българска държава от 836 до 852 г./
Ивалин - разновидност на Иван или Ивомир - от Иван и мир”- голям, велик.

# 19
  • Мнения: 1 327
Иван и Петър е перфектна комбинация на хубави традиционни имена. Рядко се срещат други две толкова равностойни имена (сещам се само за Георги и Димитър).

# 20
  • Мнения: 19 687
Направо Пресислав. Като гледам как сте тръгнали с комбинациите и -дар, - мир, и подобни...

# 21
  • Мнения: 8 070
Аз нали предложих Ивомир и Петрослав Sunglasses Ама при наличен батко Живомир, Ивомир не става...
ПП: Сега видях, че е Живодар баткото: значи Ивомир и Петрослав са си баш "в картинката" с кръстен почти на баба и дядо...

Сериозно: Имената Иван и Петър са сериозни спокойни мъжки имена, които нямат никаква нужда от накипряне Hands V

Последна редакция: пт, 12 апр 2019, 12:00 от peneva_a

# 22
  • Мнения: 160
Много ви благодаря за предложенията, имаме още няколко месеца да го измислим, ще видим и таткото какво ще реши. Благодаря още веднъж.

# 23
  • Мнения: 5 323
Ивайло и Преслав. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 18 552
Иван и Петър, естествено.

Аз не разбирам - ако са архаични имената, на които трябва да се кръщава - ок, да се търсят алтернативи, варианти, на баба буквичката, на деди сричкичката... Ама нормални имена, сериозни, какво има да им се криви, не знам.

А случайно да ви хрумва,че на родителите може пък да не им допадат точно тези имена да не искат да са дословно кръстени. Може пък да искат само буквите да вземат,или да изберат други имена, различни от баналните Иван и Петър. Не виждам какво толкова се чудите,настина. Щом питат най-вероятно е ,че не мислят да ги използват точно тези две имена.
За Йоан и Преслав съм аз. Ивайло и Павел примерно.

# 25
  • Мнения: X
Иван също много ми харесва от всичките близки имена, иначе с "П" най-много ми харесва Паоло. Simple Smile
 
Иво/Ивайло и Паоло?

Последна редакция: чт, 11 апр 2019, 23:35 от Анонимен

# 26
  • София
  • Мнения: 5 656
Иван и Петър, естествено.

Аз не разбирам - ако са архаични имената, на които трябва да се кръщава - ок, да се търсят алтернативи, варианти, на баба буквичката, на деди сричкичката... Ама нормални имена, сериозни, какво има да им се криви, не знам.

А случайно да ви хрумва,че на родителите може пък да не им допадат точно тези имена да не искат да са дословно кръстени. Може пък да искат само буквите да вземат,или да изберат други имена, различни от баналните Иван и Петър. Не виждам какво толкова се чудите,настина. Щом питат най-вероятно е ,че не мислят да ги използват точно тези две имена.
За Йоан и Преслав съм аз. Ивайло и Павел примерно.
Да, вече виждам, че това не е техният вкус за имена. Освен това съм забелязала, че авторите на подобни теми рядко се съобразяват с резултатите от допитванията тук, но въпреки това хората искат мнение. Е, аз дадох моето. А изборът си е на родителите в крайна сметка.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 132
Ако искате да запазите само първите букви - с „и” харесвам Игор, а с „п” Пламен.

# 28
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 277
Имената на родителите ти са съвсем нормални и можеш да ги използваш без да ги променяш.Като ще кръщаваш на тях използвай целите имена.

Както каза някой по назад-получава се перфектна комбинация.
Иван и Петър.И с българска фамилия си пасват.
Зарадвайте родителите щом заслужават.


# 29
  • Мнения: 884
Ако ще кръщавате поне да е на същите имена .Иван и Петър

Общи условия

Активация на акаунт