3-то СОУ гр. София

  • 3 627
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 309
Моля всеки с мнение за 3-то СОУ " Марин Дринов"  в гр. София да каже какви са му наблюденията от последните години, не павече от пет, защото в момента нещата са различни. Моето мнение е, че училището се развива в много добра посока, но ми се иска да получа още мнения за обучението там.
Благодаря предварително.

# 1
  • София
  • Мнения: 31
И аз бих искала да чуя мнения на родители, чиито дечица учат в 3-то СОУ?

# 2
  • Мнения: 14
И аз очаквах да прочета мнения, но вече трета година само "цък" и до тук.

# 3
  • Мнения: 4 178
В темата за кандидатстване след 7 клас с рисуване има добри отзиви за това училище. Само, че е далече.

# 4
  • София
  • Мнения: 589
За съжаление все още няма мнение за училището. Харесваме го заради паралелката по графичнен дизайн и локацията, но няма никакви коментари никъде. 😒

# 5
  • София
  • Мнения: 589
Писах в група във фейсбук в ж.к Илинден.
Няма мнения, сякаш деца не учат в това училище! 🥴

# 6
  • Мнения: 4 178
Синът ми е там. На мен ми харесва училището. Преподавателите и директорът са свестни. Изискват от тях.  Той е в паралелка с рисуване и руски.

# 7
  • София
  • Мнения: 589
Синът ми е там. На мен ми харесва училището. Преподавателите и директорът са свестни. Изискват от тях.  Той е в паралелка с рисуване и руски.
Много благодаря за мнението! ♥️

# 8
  • София
  • Мнения: 1 537
И аз се интересувам от повече впечатления.
Stryper,  а какъв език се учи в другите паралелки? И какъв е вторият език от 9ти клас? Отворени врати дали се очаква да има тази учебна година?

# 9
  • Мнения: 4 178
При тях се учи английски и руски.
Може да пишете на формата за контакт. http://3coy.eu/wordpress/?page_id=3006 Когато търсих училище за сина ми видях, че правят безплатни подготвителни курсове по рисуване за кандидатстване след 7 клас.  Може да имат и тази година.

# 10
  • София
  • Мнения: 979
Дъщеря ми е в паралелката по графичнен дизайн. Първи език в осми клас учеха разширено английски при много добър учител. Втори език е руският и се  почва от 9 клас.
Като цяло сме доволни.

# 11
  • Мнения: 1
За всички които мислят да си записват децата там след 7 клас не го правете. Аз уча там учителите са мили но децата по горните класове са като цяло цигани или невъзпитани деца неуважаващи учителите .

Общи условия

Активация на акаунт