Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Мнения за 20 ОУ Тодор Минков

• 710
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте,
Моля, родители на деца от 1-ви до 4-ти клас в 20-то училище,  да споделят мнения за организацията на обучение, учители, атмосфера, натоварване на децата.
Чувам противоречиви мнения за целодневното обучение в училището, как се отразява на вашите деца?

# 1
  • София
Лично на моето се отразява много добре! Не й тежи и не се уморява. За мен целодневната форма е по-добра в сравнение: часове и после занималня. Организацията е добра, учителите, от които има впечатление също. Естествено има и учители, от които родители не са доволни. Много зависи и какви ще са децата, съответно родителите им, на които ще попаднете, защото това е определящо за атмосферата в класа, колкото и добър да е началният учител и останалите, които преподават ( имат повече от 1 учител). Това, обаче, няма как да го предвидите.

# 2
  • София
Може ли да разкажете как са организирани часовете и деня на децата? (в смисъл на дневен режим, езикът как се изучава?)

# 3
Хайде и тук да се запиша,че сякаш е най-актуална информацията.

# 4
Аз съм много доволна от 20 ОУ. Организацията на учебния процес е перфектна, имат по над 10 ч. седмично чужд език. Поне в класа на дъщеря ми няма кой знае какви конфликти, с изключение на 4-5 по-палави момчета, но това го има навсякъде. Учителите общо взето са взискателни и децата успяват в рамките на учебния процес да усвоят около 90% от материала /поне при дъщеря ми е така/. Естествено, остава все нещичко за доизкусуряване събота и неделя, но по-скоро то се състои в преглеждане на работата на детето през седмицата и наблягане на грешките, които е допуснало и как да ги отстрани. При нас това отнема обикновено 1-2 ч.през уикенда.

Общи условия

Активация на акаунт