Мнения за 20 ОУ Тодор Минков

  • 19 608
  • 137
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 457
Точно в 20-то е пълно с деца, чиито родители постоянно ги глезят с най-новите модели на Айфон, Найк, Филип Плейн и т.н. и които деца позират пред другите с тези придобивки. Голямото ми дете завърши това училище и имам достатъчно наблюдения.

# 136
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 283
20-то се намира в центъра на района си, никой не е ощетен, за кой ли път го казвам. Трета група са деца, които са в района на училището, но нямат уседналост. Четвърта група са несретниците като мен, на които 20-то им е най-близкото училище, ама не им е по район. За съседен район се дават 5 точки, но групата е четвърта. На мен ми е все тая, не искам децата ми да учат в 20-то по ред причини. Ако исках, но не бяха влязли, в района има други хубави училища, щях да го преживея някак. Проблемът с детските градини реално е много по-голям, хубави училища в центъра поне има много.

# 137
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Точно в 20-то е пълно с деца, чиито родители постоянно ги глезят с най-новите модели на Айфон, Найк, Филип Плейн и т.н. и които деца позират пред другите с тези придобивки. Голямото ми дете завърши това училище и имам достатъчно наблюдения.
Моите и двете минаха през 20то (единият още е 7 клас там) , точно това не мога да кажа!

Общи условия

Активация на акаунт