Мнения за 22 СЕУ? Паралелка АЕ и НЕ

  • 11 700
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте!Моята дъщеря е приета в 22 СЕУ. Имате ли някакво мнение за това училище? Най-вече се интересувам за паралелката с английски и немски език. Изучава ли се добре втория език?  Каква е дисциплината в час?Добри ли са учителите:thinking: Ще се радвам да споделите. Не намерих друга такава тема от тази година.

# 1
  • Мнения: 7
Здравейте, приятно ми е, и ние сме в тази паралелка АЕ/НЕ.Blush Дъщеря ми искаше английски език, досега учи немски. И мен ме интересува нивото на преподаване. Ще се радвам да се запознаем с Вас:blush:

# 2
  • Мнения: 16
Здравейте, моето момиче също е приета в тази паралелка. Записани сме вече! Тук изчетох доста теми, във фейсбук също, но като цяло никой не коментира нищо за въпросната паралелка или училище. Много ще се радвам да имат късмет децата с учители и училище.

# 3
  • Мнения: 16
Здравейте мами на дечица от 22 СЕУ. Във форума тече кореспонденция, че майките са закупили вече униформи за бъдещите 8 - ци, даже и учебници се търсят. Аз не откривам инфо от училището.... Вие някаква информация имате ли?

# 4
  • Мнения: 8
Аз също не откривам никаква информация.В сайта на училището не видях да пише нещо.Униформите не съм ги видяла какви са, ама и до тях ще се стигне. За тях разбрах, че трябвало поне една част от тях да носиш, не е задължително цялата.

# 5
  • Мнения: 16
Благодаря!
Когато записвах моето дете, надниках в списъка и видях 2 момчета. Но сега след трето класиране ще видим как ще се развият нещата.
А относно учебниците... Или си чакаме родителската среща.

# 6
  • Мнения: 8
Имате ли някаква информация как се изучава вторият език? И дали в 9 клас ще учат някои предмети на английски?

# 7
  • Мнения: 16
Не съм сигурна, но определено философия ще е на английски и още 2 предмета. Мисля, че биология, история. Информацията е от форума, не от училището. В сайта на училищетото в учебен план или програма, вижте паралелка В, там е описано до 12 клас програмата на децата.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 397
Здравейте, аз съм с дете прието в испанска паралелка. Доколкото разбрах в училището вече няма униформи, а само инструктаж какво не се допуска като облекло в училище. Миналата година 8 клас са били първи срок втора смяна, но не е сигурно, че ще е така и тази година. Списък с учебници няма публикуван на сайта. Училището има фейсбук страница, но не съм я преглеждала. При записването инструкцията, която ни дадоха беше да се забавляваме, да се възползваме от ваканцията и на 15 септември трябва да се явим един час по-рано от откриването, за да научим списъците с разпределението по класове и класните ръководители, които ще проведат час на класа и ще дадат по - натаъшни инструкции.

# 9
  • Мнения: 16
Благодаря за информацията, а относно изучаването на предмети на англ. език, може ли да споделите!

# 10
  • Мнения: 3 500
Здравейте! Моята дъщеря е в паралелка АЕ/ИЕ. При записването питах - нямат униформи. Някой друг да е в тази паралелка?

# 11
  • Мнения: 7
Raina80, може ли да споделиш, в кой форум тече кореспонденция?
Питам се, защо никъде няма отзиви за паралелките и  училището...

# 12
  • Мнения: 16
Здравейте, да така е... Какво ли не търсих и не четох, но никой не коментира нищо за училището, по точно все на негативни коментари попадам от минали години. Тук се опитваме и надяваме някои да започне да споделя и разясни нещо, но все още нищо... Съжалявам!

# 13
  • Мнения: 7
Да, интересно! И аз търсих отзиви, но уви. Единственото, че в сайта им има качени снимки и биография на учителите, което липсва в другите у-ща. https://www.22seu.bg/Teachers

# 14
  • София
  • Мнения: 1 397
Ами хората са на почивка. Във форума позатихнаха и вълненията около приема след седми клас.Септември може някой да се включи.

Общи условия

Активация на акаунт