Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • София
Здравейте,

може ли малко мнения за тази гимназия? Тъй като детето ми иска да се запише там...а като я гледам, не ми вдъхва доверие.
Ще съм благодарна ако някой сподели!

# 1
  • София
интересно

# 2
Здравейте,

може ли малко мнения за тази гимназия? Тъй като детето ми иска да се запише там...а като я гледам, не ми вдъхва доверие.
Ще съм благодарна ако някой сподели!

Чела съм добри отзиви за тази гимназия, мисля че беше в темата за неелитните. Ползвайте търсачката.
Все пак вижте и статистиките от миналата година - направи ми впечатление че за графичния и интериорния дизайн местата свършват на 2-ро класиране. Доколкото знам, някои записват интериорен дизайн с италиански език, като целта е да продължат да учат в Италия висше, пак интериорен дизайн.

# 3
  • София
Във форума има някои родители на деца в това училище. Аз също се интересувах и им писах на лични съобщения и отзивите бяха положителни.  Ето и линк към едно от мненията https://bg-mam.ma/p/1127101/40762175 По техни думи директорът е нова и амбициозна дама, стремяща се да модернизира училището. Премахната е не толкова атрактивната специалност "десениране"  за сметка на интериорен дизайн с НЕ, атмосферата е по - артистична, училището е само 1-ва смяна, специалностите са съвременни и привлекателни. Специалните предмети са много интересни по мое мнение. Кварталът е хубав. Учителският състав бил от млади хора и децата ги харесвали. Дъщеря ми също ще кандидатства тази година там. Засега се е спряла на Графичен и моден дизайн. Графичният й звучи по - привлекателно, а модния си го избра заради френския език. Аз се надявам училището да добие популярност и да го изберат повече заинтригувани и ученолюбиви деца. Балът, с който ще кандидатства моята дъщеря е 420 (като вземем 3 * БЕЛ). Би бил достатъчен и за някои езикови училища с приличен бал. С всеки иминал ден обаче тя се настройва повече, че й харесва да учи дизайн. Отначало бях малко скептично настроена, защото се колебаем между езикова и професионална гимназия, но с времето осъзнавам, че никак не е лошо да добиеш практически умения и в крайна сметка с курсове може да се научи допълнително език, ако има желание за това. Разбира се, това важи и в другата посока - можеш и на курс по графичен дизайн да отидеш. Никой не знае предварително как ще се развие животът и какво ще му потрябва, аз само се надявам да се сформира хубав клас, да си намери приятелчета, да се чувства добре в училище и важното е да сме живи и здрави.

Последна редакция: вт, 30 юни 2020, 19:37 от stanislavchen

# 4
  • София
Момичета,а за всички специалности ли се изисква умения по рисуване?

# 5
  • София
Предполагам, че след като не се изисква практически изпит е по-скоро въпрос на желание, интерес към рисуването.

Общи условия

Активация на акаунт