Професионална гимназия по дизайн Елисавета Вазова

  • 30 175
  • 205
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 265
Има ли деца приети с графичен дизайн?

# 16
  • Мнения: 1 134
СМГ си е за математици- не всяко дете обича математиката. А това с 11 точки от ИТ е много неприятно. Всеки учител оценява както му хрумне. В друго училище с друг преподавател можело е и 6 да има.
Изчакайте второ класиране, защо не и трето.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 395
Ако трябва да избирам между СМГ и 125-то твърдо бих предпочела СМГ. моят син беше 1 година в математическа паралелка в 5 клас на 125-то и наред с многото хубави неща - хубав клас, някои чудесни преподаватели, добра база, имаше и други (ръководството най - вече), които развалиха впечателнията и в 6 клас напуснахме училището. За гимназиален етап нямам преки впечатления.

Последна редакция: пн, 13 юли 2020, 21:11 от stanislavchen

# 18
  • Мнения: 75
Има ли деца приети с графичен дизайн?
Здравейте, моята дъщеря е приета с графичен дизайн на второ желание. Тя иска Райнов, но Вазова все повече ми звучи като прекрасен вариант, така че, пускаме за второ и какъвто й бил късмета.

# 19
  • Мнения: 1 134
Предимството на Елисавета Вазова е, че в 8 и 9 клас имат доста часове език. По италиански и френски език учителките са много добри. Ще видим как ще се представят новите учителки по немски и по италиански ( за 9 кл и втори чужд език). За англиския има татко тук във форума , ако иска той да сподели, че аз нямам инфо за тях.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 395
Аз казах за моята девойка, и тя е приета графичен дизайн, но предпочита да учи испански в 22ро и е на 2,5 т. от прием там. Ще пробваме на второ класиране.

Последна редакция: вт, 14 юли 2020, 12:33 от stanislavchen

# 21
  • София
  • Мнения: 2 265
А има ли деца, не които искат друго, а които ще се запишат графичен дизайн в ПГД Елисавета Вазова?

# 22
  • софия
  • Мнения: 756
А има ли деца, не които искат друго, а които ще се запишат графичен дизайн в ПГД Елисавета Вазова?
Моето момиче е прието графичен дизайн. Това и беше първо желание. Днес мисля да ходя да я записвам.

Последна редакция: вт, 14 юли 2020, 09:10 от Жени_К

# 23
  • Мнения: 1 134
Определено гимназията  последните 2 години под ръководството на новата директорка г-жа Шошова става все по- предпочитана. .

# 24
  • София
  • Мнения: 2 265
А има ли деца, не които искат друго, а които ще се запишат графичен дизайн в ПГД Елисавета Вазова?
Моето момиче е прието графичен дизайн. Това и беше първо желание. Днес мисля да ходя да я записвам.

И моето момче е по 1 желание. Днес се записахме.

# 25
  • Мнения: 75
Здравейте на всички Simple Smile
Има ли някой записал се или ще се записва във Вазова -графичен дизайн?
Моето момиче не успя да стигне до първото желание и в сряда отиваме да се записваме Simple Smile
Сигурна съм, че училището, съучениците, учителите и средата ще са чудесни Simple Smile

# 26
  • някъде на юг
  • Мнения: 280
Ние сме моден дизайн и утре се записваме. Отказахме се от графичния дизайн във фотографското където беше приета, по препоръки на познати които споделиха, че нивото на изучаване на език и общообразователните предмети не е на ниво. Дано изборът на училище да ни е правилен!!!

# 27
  • София
  • Мнения: 12 182
Ние сме моден дизайн и утре се записваме. Отказахме се от графичния дизайн във фотографското където беше приета, по препоръки на познати които споделиха, че нивото на изучаване на език и общообразователните предмети не е на ниво. Дано изборът на училище да ни е правилен!!!
Честито на всички приети!
Ние за съжаление не успяхме да влезем в това училище. Малко съжаляваме, че не писахме Моден дизайн, но заради френският решихме да не рискуваме, а щеше да влезе. Тя трудно учи езици и ми се иска да научи поне един от двата с които досега се е занимавала преди това . Тъй като ще участва на трето класиране, ако има свободни места при вас може и да го напишем този път. Оставила съм девойката да го мисли особено след като излязат свободните места.

# 28
  • Мнения: 4
Здравейте, дъщерята се класира за Рекламна графика и утре ще се записва. Има ли други деца в тази паралелка? Ще е супер да се познаваме 😊

# 29
  • София
  • Мнения: 2 265
А има ли деца, не които искат друго, а които ще се запишат графичен дизайн в ПГД Елисавета Вазова?
Моето момиче е прието графичен дизайн. Това и беше първо желание. Днес мисля да ходя да я записвам.
Ако сте се записали, значи ще сме съученици Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт