Професионална гимназия по дизайн Елисавета Вазова

  • 30 689
  • 206
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 609
Няма нужда, облеклото е черно и синьо.
Ние купихме един син и един черен панталон, същите класически дънки, два суитчера, в черно и по четири тениски от цвят. Поръчах два чифта класически маратонки и засега е готов гимназистът.
Чакам инфо на сайта, като миналогодишните ли ще са учебниците, дано, че имаме БЕЛ, литература, христоматия, математика и информационни.

# 46
  • някъде на юг
  • Мнения: 280
Не трябва ли учителите да кажат, по кои учебници на кое издателство ще учат? Ще се качи ли на сайта информация или като започнат училище ще трябва да ги купуваме?

# 47
  • Мнения: 5
И ние сме приети в Графичен дизайн . Чухме нещо за дрескод , но по-скоро за дрехи в сиво бяло черно , сега научавам , че трябва да са в син нюанс . Това дали е сигурно ?

# 48
  • Мнения: 1 137
Не купувайте дрехи, а изчакайте родителската среща. Предполагам ще кажат какви са изискванията. Миналата година искаха синьо и черно, но може нещо да са променили.

# 49
  • някъде на юг
  • Мнения: 280
Кога евентуално ще се проведе родителска среща?

# 50
  • Мнения: 1 137
Следете на сайта в раздел новини.

# 51
  • София
  • Мнения: 2 265
И ние сме приети в Графичен дизайн . Чухме нещо за дрескод , но по-скоро за дрехи в сиво бяло черно , сега научавам , че трябва да са в син нюанс . Това дали е сигурно ?
Значи сме в един клас Simple Smile

# 52
  • Мнения: 4
Обявена е Родителската среща на сайта.
9ти и 10ти септември.

# 53
  • София
  • Мнения: 2 265
Обявена е Родителската среща на сайта.
9ти и 10ти септември.

И аз това прочетох, ние сме на 10 в 18:30 в фойето

# 54
  • Мнения: 4
Обявена е Родителската среща на сайта.
9ти и 10ти септември.

И аз това прочетох, ние сме на 10 в 18:30 в фойето
И ние сме там по същото време. Ще се видим.

# 55
  • София
  • Мнения: 609
И ние на 10-ти, 18.30, 8 Д клас.
На мен при записването ми казаха дрехи в синьо и черно. А учебниците гледах одобрените от миналата година, има шанс голяма част да са същите.

# 56
  • София
  • Мнения: 2 265
Мина родителска среща, вкъщи разказах на детето и първия му въпрос
- а къде е графичния дизайн Simple Smile

# 57
  • София
  • Мнения: 609
Аз се радвам, че в рекламна графика са 11 момчета и 16 момичета тази година. Опасявах се, че няма да се чувства добре синът ми, ако са трима-четирима😀

# 58
  • Мнения: 469
Здравейте! Ще съм благодарна ако родителите на някои от новопостъпилите тази година деца сподели дали са доволни от обучението в училището - ДО, съученици, преподаватели... Много ви благодаря!

# 59
  • София
  • Мнения: 609
Децата от класа на сина ми са свестни, разбира се доколкото можаха да се опознаят за два месеца.
Почти всички преподаватели, естествено има изключения, работят активно, съвестно и отговорно, като е ясно, че ДО не може да замести пълноценно присъствена та форма на обучение.
Директорът е прекрасна жена и съжалявам, че не може да осъществи амбициите си за училището в тези условия.

Общи условия

Активация на акаунт