ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 504

  • 22 326
  • 736
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 27 512
Цитат
Наде аз щях да искам трети вариант, по една от половинките от двете двойки да образуват нова двойка - Дуда със зетко Али, направо са създадени един за друг. И тогава щеше да ми трябва шампанско не валериан hahaha
Трети вариант отдавна скиприха   , слагала съм  калаж с Дуня и Али  в темата . Тогава Рори каза  идеални един за друг   шаман и хамстер  hahaha   Като има хора с  лош вкус  Дуда и Али са късметлии .  Хазал изгоря  има надежда за Ча .  Не го  опазихме  добре но  отдържам фронта   smile3534 Joy няма фащане за ръце и премиери , бажданачке. 
  Тогава немаше ни пука ще леем шампанско , а сега както пее Ивана шампанско и сълзи е живота ни  , пияни от любов ще пием цял живот  newsm68  Класика в жанра е песента . Чачослав е пиян от любов но ще изтрезнее  .
 Дилян Чичек и Биркан изтраяха малко и  се разделиха . Ча го мислехме за Дон Жуан но  излезе моногамен  Shocked


лежерно сексиии   smile3544 smile3544 smile3544
  тази конференция  е строго секретна , нищо не видяхме от нея  , за кво я правят  #Cussing out само една , две снимки  пуснаха .  Залъгаха ни с Айча и Хазар и това е ! Tired
 Гинчо пусна в негов стил  гатанки , разбрахме  че от конференцията .

Цитат
Значи ако до 2-3 седмици ще започват снимките, може би и козината и дългата коса ще изчезнат
Бирсен писа май месец значи е уцелила инфото . Ча и Бурчин казаха лятото сигурно е така , щото двата сезона ще обхванат лятото . Ще има почивки , Нетфликс се движат по график .
Heart Eyes Heart Eyes
 За хабера ще ражда в Америка или ще стои там по време на нея  какво мислите ?  Темата е лична за една жена разбираме защо мълчи .
 Живот и здраве колегата ще иде в болницата като са приятели . Само не помъкне коня  ooooh!  Хазал лайкна новото фото от фотосесията .

Последна редакция: пт, 19 апр 2019, 17:54 от femmi2

# 136
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Баджаначке, държиш нещата под контрол Laughing

Бел, това за теб, видях го и не можах да го подмина Laughing


На въпроса за една от бившите колежки, който остана на предната страница да се опита да отговори някой друг hahaha




# 137
  • Мнения: 27 512



Цитат
Сериал #Защитник и Айча Айшин Туран получили награды от Стамбульского университета 1453 в номинациях "Лучшая актриса" и "Лучший сериал"
Защитника и Айча Туран са наградени за добър сериал  , Айча за актриса от Истанбулсия университет .

  rotfImbo На въпроса за СеритУ  друса я тока  , смешна е с тия движения

# 138
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 406
Баджаначке Laughing

Бел, това за теб, видях го и не можах да го подмина Laughing


На въпроса, който остана на предната страница да се опита да отговори някой друг hahaha

Марги благодаря bouquet Ох сладур Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Дано този път не го загубя, голям е и става за първа страница Crazy

Фемо, това за Америка и Хазал едва ли е вярно Naughty Вероятно в цялото писание има само 2-3 верни думи и то е че Хазал е бременна Peace Другото е плод на фантазиите им. Тя вероятно има жилище там, всяко лято ходи за по 2 месеца, но раждането си е специален момент, тя има и болна майка, дали ще иска да я остави за няколко месеца? Единственото което може да я накара да ражда в щатите, ако да кажем има частичка истина във всичко написано е че децата родени в Америка, автоматично получават и американско гражданство. Ако има лека бременност може и да отиде лятото, а може и да не отиде 33uu Полетът е със сериозна продължителност и носи  рискове за здравето на бременните Peace
Точно преди месец каза че не е бременна, зачи положението е ново Peace На сватбата със сигурност не беше, тя не спря да подскача цяла нощ и то на токове. За бременните те са си предизвикателство, могат да причинят големи неприятности. Да не забравяме че тя има и заболяване което усложнява ситуацията и трябва  да я следи лекар който от години познава състоянието и. Ако всичко мине нормално, според мен към края на годината бебето трябва да се появи. Ще видим, Хазал е казвала че и майка и и леля и  са като нея, имали диабет, по-скоро каза хипогликемия, което мисля че се отнася към диабетите. Хазал е родена в седмия или осмия месец и едва е оцеляла, борец е от раждането си, такива хора обикновено стават много силни, затова съм сигурна че и сега ще успее Laughing Heart Eyes Дано Praynig

# 139
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Това за Хазал ще да е поредната измишльотина, дори и да са близо до истината, в момента по-скоро гадаят. След въпросите за женитба и бременност следват тези за раждането - кога и къде Mr. Green

# 140
  • Мнения: 27 512
 ОХ , тия девушки  Серкините фенки като видат класацията  ще ги нападнат , абе там редовно се джавкат  Joy

 Бел  не го повярвах но Хазал има къща там е ясно .  
Борец е дано се справи с положението . Щом го е поискала знае какво прави . На сватбата гаранция не  е  хамиле  пиене , подскачане , парцалите не спряха да го повтарят . Накрая нацелиха .

Последна редакция: пт, 19 апр 2019, 17:49 от femmi2

# 141
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 406
Така си е, като почнат да повтарят може години да минат но накрая уцелват hahaha  Нали ви казах- първа премиера на Хакан, малко след това разбрахме че Хазалинда ще става булка, втора премиера, разбрахме новината, (е, не е официално, но това са подробности) третата премиера  и раждането ще са по едно и също време, ама че съдба hahaha
 Леле, сега прочетох че има и желаещи да видят кака като партньорка в защитника

Мишо днес има рд, дали няма да празнуват някъде навън newsm78

Последна редакция: пт, 19 апр 2019, 17:52 от Беллора

# 142
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Мишо мислех, че утре е рожденик...

От пресконференцията

# 143
  • Мнения: 27 512
Разгелеее  смилиха се над нас  с едно фото  ,дано има още Иншаллах. Ча ми е малко сплескан  на снимката или е от виното дето ги пия в кръчмата Joy  Обадиха ми се и ме изкараха да ходим се черпим . Веднъж се живее дето се вика . Ся сме на мезета и питиета и музика на макс  . Баджаначке ще пийна едно от твое име  , Наздраве ! Wine Glass

Ча му отива такъв стил . Илка няма как да  дялкам тоя път .

# 144
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 406
Харесва ми как е облечен, но и на мен причоса не ми е баш. Карай, свикнала съм му вече на небрежния фасон Crazy Важното е че се показа, то и къде ще ходи, това си е служебен ангажимент, няма не искам hahaha

Марги май наистина на 20-ти беше Peace Е, нищо дано утре да се покажат някъде- Дано само няма лигави излияния в Инста ooooh!

# 145
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301




Последна редакция: сб, 20 апр 2019, 18:08 от Maргaритa Н

# 146
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 406
До другия петък ще ни подгряват сигурно с още подобни кадри от Защитника. Надявам се втория сезон да е още по успешен от първия Praynig

А Гинчо е в Париж, радва се на Мона Лиза на Айфеловата кула и сигурнво на други неща...

# 147
  • Мнения: 27 512
 Нерде сте , хайде идвайте  пуснаха материал от конференцията  Party


същински Баръш само татута му липсват  . Мрежите забелязват че прилича на него .


Каста   са дали интервю за телевизия

https://cdn.bg-mamma.com/wSrJ/792c6027.jpg
Хазар
https://vk.com/teammy?w=wall-58199741_987090
нашия супергерой спокойно се облегнал и говори . Хазар е казала че  любовта е сляпа . Хлънна по Хакан .


мъжа е журналист от телевизия NTV

Последна редакция: сб, 20 апр 2019, 15:17 от femmi2

# 148
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 993
Честит Лазаровден!
Ако имате именници, да си ви живи и здрави!

Сладък Чачко. Не ми прилича на Баръш, че Баръшчо нямаше бузи и беше като некъпан с месеци.  Mr. Green Не му харесвам дългия перчем и брадата, и мустаците, но на тези снимки Чачко изглежда добре.  Peace

# 149
  • Мнения: 27 512


Снимките е добре   най - добре тип Емиро - Хакановата визия в тяло и лице . Тази снимка е  от Баръшкия период .



Бенсу

Последна редакция: сб, 20 апр 2019, 18:11 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт