ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 504

  • 22 310
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 517
 bouquet Ей тоз Чачо  никак не му е сериозна кака , че да я води по премиери ooooh! Горката Дуда Laughing

А аз още не съм изгледала 1-ви сезон на "Протектора". Само въпросните сцени с Айчата, че то това е най - обсъжданото. Но като прочетох поста на Профи, не ми събуди интереса за сюжет. И ще чакам втори сезон, че да мине накуп Simple Smile

А сега ми е дошла музата да дръпна едно КС на онази смешната серия Simple Smile Имате ли още интерес , че ми трябват разреждачи Simple Smile

# 31
  • Мнения: 27 466
Етиии ,давай джанъм  bouquet Кажи Сашо и Филка още ли живеят по горите ,какво е това парти ,дето Филка повърна  върху скумрията Joy
Аз  пък се кефим че е такъв  . Сори Дуде завлякохте на сватба ,цяла Турция и извън нея разбра че сме заедно . От това какво повече . Му мрънка ще и мине ,пък знае че не си пада по това . Колко я ловка  е отделен въпрос   . Тя може да е хлътнала .    Стана известна покрай  него  така е с  всяка кукумявка . На театър я завел не на премиера негова .
Не се родила тая дето ще му се меша и казва какво да прави . Ако е така му е намерила е  цаката Бравос .

Последна редакция: нд, 14 апр 2019, 17:57 от femmi2

# 32
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 396
Ети ще ти разреждам Peace

Фемо, това в кръгчето са кака и сестра и, на 12.04 били на кино.

Снощи Чачо и Киво са били на театър, постановката Трамвай желание, не знам това как точно се съчетава с рождения ден на Башак вчера, доколкото разбрах и тя е била там, а Дуда е попаднала в кадър зад Баде Исчил, имало 2 видеа на които се виждала Peace

Ети при рускините четох че никой от тези които са по снимките да ги наречем главния каст не е бил с половинка на премиерата, нямало е и звездни гости Peace Каквото интересно е ставало вероятно е било някъде другаде след премиерата Peace

# 33
  • Мнения: 27 466
  Ходили са на различни дати така ли  ?  Рискува ги сбарат фенове и журналя .

 На премиерата само Хазар има ностоящо гадже дъртака . Била е сама без него . Бурчин се раздели с Илкер но го лайкна наскоро и жълтурите побързаха да ги съберат пак . Тя каза че се разделили приятелски   нормално да го лайкне като и хареса нещо .
 Енгин   има ли някоя  знам.    Ча  на най-  важната първата не я показа не вярвам за следващите  да стане . Той си е такъв . Както казах донякъде му се кефим . Ако ни ареса някоя тогава ще мислим .

Последна редакция: нд, 14 апр 2019, 17:58 от femmi2

# 34
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 396
Дуда е била на кино със сестра си в петък 12.04 написала съм го по-горе, а снощи  е била с Ча, Киво и Башак на театър, постановката юбилейната на Трамвай желание, написала съм че има 2 видеа  на което се вижда в един кадър зад Баде Исчил Peace

Там в редичката има и други хора - Окан Ялабък например, Айча, която е също толкова прикрита колкото и Ча  ако не и повече и никога никъде не е водила по събития половинка, не сме им в къщите че да знаем, но факт че никой не беше там с половинка.

Последна редакция: нд, 14 апр 2019, 17:00 от Беллора

# 35
  • Мнения: 27 466
Два пъти е ходила брей където може не изпуска и се надува че е с него . Той не му пречи и как така кО ги сбарат репортери ?
Ще съжалявам после ,но тая картинка как пелтечат и двамата и журналята  им задават въпроси искам да видя .Реакцията и погледа на Ча ,но сигурни е намерил начин да се изниже .
Къде са тия видеа дайте линк .

# 36
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 517
Прелюдия към 63 серия: Сашо, Филка и дечурлята с все татьо спаха по горите , защото им азапалиха къщата и мафиота Мухтаза преследва Фикри. В Стамбула останаха Туфи , Чичека и Пинокио, който е разжалван като полицай , за дето прикриваше , че Сашо е жив. Пинокио си правеше своеволни акции да го хване и при една участваше Хандето. Та Мафиозо я използва , за да хване Рахмет, който беше тръгнал да заминава за Америка. Филкини намериха племеника на Фикри , който ги излъга , че е богат и и представи за свое семейство , за да може да иска едно момиче. Ама собственика на къщата , в която ги настани се появи баш на годежа и изхвърли всички, с все сватовете Simple Smile Останаха на пътя пак и тръгнаха към порутената къщурка на чичото, но той като ги видя ги наби с чехлаците и ги изгони , барабар със сина си Ерсин. Та Филкини останаха да си спат в колата.

КС на 63:

Пинокио пак е в акция, цивилен е ама е организирал аркадашите да нападат Мухи. Туфи и той го играе Робин на Батман Simple Smile
Мутрите обаче успяха да изнижат Рахмет и една лелка, с която Фикри се заиграваше. И полицията нищо не намери и не вярват на Пинко вече.

Първият кютек hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy



Всички се чудят на Татьо Фикри , какво толкова е направил на батко си Зихни, че онзи така да ги гони. Ама не, той бил англече, чист като вода, му вика Филка. А той най - безцеремонно й отговаря - Евет ooooh! ooooh! ooooh! hahaha hahaha hahaha

Онзи обаче излезнал и пъди сина си - туй семейство са живи Меринджей Simple Smile Лелята е същата като нашата Господин Мериндйей. С каквото сварят се бахтат. Сашо -смелчага и се бута да го играе буфер ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Зихни: А ти какво правиш тука ,бе? Как смееш да ми се мяркаш?
Фикри:Какво биеш детето , бе? То от толкова бой , затова е такъв глупак станал hahaha hahaha
Филка:Амджа, аз съм Филиз, негова дъщеря. Каквото и да е направил , моля те да приемеш извиненията ни. Дай да се разберем по някакъв начин.
Зихни: Какво ще се разберем? Аз в нощта на 28 март, след това , което ми направи си обещах, че където го видя, ще го изгоря жив.
Фикри:Ти за нощта на сватбата ли ,бе? Толкова време мина от тогава hahaha hahaha hahaha
Фико:Чичо , да извиняваш, ама какво стана на 28 март?
Зихни:Каквото - такова, айде чиба от тука  hahaha hahaha  И ти да се махаш/към сина си/
Ерсин:Че аз къде да ида , бе?
Зихни: Не ми пука , където искаш. Събирай го тоз катун и изчезвайте. А ти жено вътре./И подкара като някой кравар hahaha hahaha/
Г-жа Меринджей:Ама къде ще ми иде детето?
Зихни:Се тая , влизай вътре./ И я побутва/
Фикри :Как се държи с жената , яяя ooooh! ooooh!
Филка:Ерсо  и  тебе те изгониха.
Ерсин: Да како Филке, за дето откраднах затото и го дадох на онази. Няма да ме прибере повече. Направи нещо како Филке.
С:Сгодил си се с лъжа и си го обрал. Много ясно , че така ще направи.
Е:И вие ли , бе и вие ли? За всичко е виновен Ерсин. /И си тръгна да си търси пейка , на която да спи/

Филка:Остай го. Татко направи нещо. Намери златото и го върни , може да ни прости.
Фикри:Добре / и хукна./
А наще се чудят , че бързо са го навили. hahaha hahaha

Филка прати Сашо да си търси работа по болниците , че да не остават по горите и тази нощ. Да се обадел на Рахмет , да види как е и дали е стигнал, че им се счупил телефона. ако не вдига той , на Туфини. А тя щяла да убеждава чичото Laughing

Ох лелинче Неджибе я вкарват при Рахмет в конюшните. Ама тя не млъква, та й запушиха устата. Ама тя хитра и се наглася Рахмет да и махне превръзката с уста hahaha hahaha hahaha Живо 50 нюанса сиво Laughing Он се уплаши и й вика:Как да те отворя, като съм с вързани ръце? Това е срамота. Ама и ти не спря да дуднеш , човекът е прав Laughing Laughing

Никой не вярва на бандата на Пинко, полицията няма да си рискуват реномето повече с него. И Хандето лудна да си спасява Рахметя сама. В тоз момент звънна Сашо и пита за Рахмет. Заминал бил за Хамерика hahaha hahaha/още малко кацнал , ще го изкарат Simple Smile/
Туфи лъжел, че ако разберат, че са го отвлекли , щели да се приберат и да пакетират всичките. Трябвало да измислят план да спасят Рахмет. Те да си мислели, Хандето отива директно да го спасява. И се натикаха всички в нейното возило.

Филка големи тиради да убеди чичото. Щял да донесе златото, не били като него. Той като дойдел ще видел ,че Фикри бил много забавен , комичен , добре пиел hahaha hahaha Ама он не вярва ,че е добър, майка си щял да продаде ако можел. И Филка вика :Прав си. Ама ние какво да правим, не можем да го продадем на никой hahaha hahaha hahaha



Филка седи и гледа как Зихньо си оправя таратайката. Ама хайванчетата гладни и наща нахлу и им отмъкна хляба и сиренето Laughing Раздаде го на децата , а онзи прати Меринджейката за чай. Видя , че Филка не яде а всичко раздаде. Не приличала на баща си й вика. А лапетата казаха, че тя винаги първо за тях се е грижела. Майка им я нямало , идвала и си отивала, но Филка била там. Фикри също, затова били все с него.
Тя  й без това си била такава Шукран, вика дядото. Да не говорел така за умряла жена.И той като разбра реши да ги прибере. Не приличали нито на майка си нито на баща си , та затова.
Филка го увещава, че Фикри ще върне златото. Не му ли липсвал брат му?
Липсвал му , ама като се сетил , че е крадец, че му откраднал мечтите и полудявал Simple Smile


Фикри е един път обаче hahaha hahaha hahaha hahaha



Намери Ерсо да съзерцава изгората отдалече и айде да ходят да си искат златото. Ама Ерсо не иска , че така хич няма да му я дадат. И Фикри измисли план , да я отвлекат, баща й после , щял да я даде ще, неще hahaha hahaha И айде гепиха един строителен чувал и ще я крадат насред площара посред бял ден Simple Smile



Обаче татьо ееее голям хитрец. Накара Ерсо да отвлече момичето и да я заведе в някаква постройка. после отиде да каже на баща й , ама искал златото в замяна. Онзи го заплашва какво ще му направи , ако не си вземе момичето. Ама Фикри е от стара коза яре, него Коскоджа Мухтазар го гонел и не го хванал, пък селският магазинер ли? hahaha hahaha
И айде предаде Ерсо , а он си взе момата и хукна. Ама Фикри не пуска :Давай златото веднага Simple Smile
А Ерсо милият тича след тях и се моли , че друго злато ще им намери hahaha hahaha Тати обаче първо ще се почерпи hahaha hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: нд, 14 апр 2019, 19:44 от Currently_Cavill

# 37
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 517
....

Последна редакция: нд, 14 апр 2019, 19:42 от Currently_Cavill

# 38
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 396
Ети bouquet Гледах и видеото но честно срещнах по-забавни моменти от това Laughing

Фемо за видеата намерих само че са ги коментирали но не намерих тях самите. Откак преди няколко месеца смениха облика на ВК кой къде пише, кой на кого отговаря, нищо не намирам ooooh!

Къде е ходила два пъти? В петък е ходила на кино със сестра си Мюге, а в събота е била с Кивови и Ча на театър - на две различни места, в два различни дни и с различни хора. Аз се учудвам че някой е успял да замъкне Ча някъде на публично място, хеле пък на театър tooth Но пък Трамвай желание си го бива, ех какъв Станли Ковалски може да направи Ча, ако поиска някой ден Crazy Heart Eyes

Относно най-обсъжданото чифте, да си кажа мнението че няма да дочакаме да я заведе на събитие където има журналисти. Да, показа я на сватбата и позира с нея, вярно чудо си беше, но там никой нищо не го пита, а ако го хванат на тясно и го заразпитват какво ще обяснява каква му е тя? Ще трябва да измъца там нещо- жена, любима, просто половинка? Едно е да се съгласи че има севгили, друго е сам да каже тази дума, при все че ако го видят с нея само това ще  го питат а не като онова Айше. Хем не е готов за официалности, хем не би обидил Дуда Peace

Последна редакция: нд, 14 апр 2019, 17:57 от Беллора

# 39
  • Мнения: 21 201
Здравейте. Simple Smile
Сега съм през комп и искам подобаващо да благодаря на Ивчето love001 newsm51 за новото ни къщле.
Яяяя, снААта се е появила на театрУУУ с Ча, добре, добреее. Laughing

# 40
  • Мнения: 27 466
 Не намерих  нерде са видяли Дуда в театъра .  Коментирали са  няколко групи но няма видеа .
Дуда насила няма да го замъкне . Ча е поискал да гледа постановката , не може непрекъснато да  стои  затворен .  Ходих на една дето играе един актьор от Комиците .  
Рускините  се бъзикат севгилито му купила билета  Joy

Бел много пъти сме го дъфкали и продължаваме. Бетер най - обсъжданото чИфте . Не само тук по мрежите също .
 Факт е досега пред репортери  не е заставал с никоя . Трябва да е сигурен и  готов затова . Още не е или просто  е такъв пази си пространството .  Няма нищо лошо в това . Като си известен си на прицел  , някой правят шоу от това , всеки е различен .
 Права си  ще  трябва  да каже севгили , мевгили   как живеят  дъра , бъра .  Когато са сами и казва ашкъм  , скъпа , Не щЪ си представам как я целува   тая конска уста.  Sick
Отнася плювки   пука ли й не !  Контакти и тем подобни не чете не знае руски .  Гледала постановката един път,  ама  трябва втори път  да иде с Ча  да се надува с кого е !  
  Ний ще правим като нея  шЪ  снимаме  къщата и одим на театър , целуфан ще му лепнем да ги яд всички  tooth

Цитат
Защитника също е по книга, но от това което видях първия сезон, и това което четох от преводите на книгата при рускините, приликите са нищожни, май са използвали само идеята за Хакан спасителят на Истанбул, който в книгата се казваше Явуз Peace А и едва ли сценаристът Джейсън Джордж е имал време да прочете книгата, не знам и дали я има на английски. Както знаем сценарият по който снимаха е втори такъв, първият беше на Пънар Булут, по който отказахта да работят и тя беше освободена като сценарист на Протектора. Тя вероятно е била запозната със съдържанието на книгата, сценарият се подготвяше половин година, ако не и повече, а втория се наложи много бързо да го напишат,
 Идеята са взели  от авторката .   Двете имена  харесвам  но Хакан повече му отива за героя  .   Мисля че означава нещо името   newsm78      Явуз по книгата е срамежлив , някво юпи , я гледай Хаканчо от вратата за краката    не му липсва самочуствие .  Онази с килима не устоя на чара .
 Американския сценарист турски не знае  . Турските кой знай кви безумия са  сътворили , Нетфликс се отказа .    Новите да вкарат повече фанстака и ефекти  . Не се изплаших  уж зомбита  , мъртавци.  

  

 

Последна редакция: нд, 14 апр 2019, 21:56 от femmi2

# 41
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 396
Обаче и на премиерата и на тази снимка от театъра Ча не ми харесва Thinking Да, отслабнал е но ми се вижда някак с нездрав вид, изморен ли е, гладен ли, той и Киво много смръщен, но нашия човек обикновено пуска по някоя усмивка, дори и от кривите да е, но тук един такъв ми е никакъв Thinking

Според мен що се отнася до ефектите втория сезон няма да се различава много от първия Peace Втория  беше започнат веднага след приключване на работата по първия, преди той да беше пуснат на платформата и реално не са знаели че ще е толкова успешен че да отпуснат повечко бюджет за ефекти на втория. Мисля че промяната с ефектите т.е. засилването на фентъзито реално ще е в трети и четвърти Peace

Последна редакция: нд, 14 апр 2019, 21:28 от Беллора

# 42
  • Мнения: 27 466
Марги чакам си кафето или китките  не се  измъквай  Naughty   искаш ли още да позная от нмен не мой да се скрие  Joy Joy

  Rolling Eyes Rolling Eyes Намалил си е козината но някак изморен   ... как да го обясня може да е заради промените  с тия диети , сваляне , качване . Още на премиерага го забелязахме .

# 43
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 396
Според мен не може да  изпосталее с 20 кила за месец и да е светнал в лице. вижда ми се изморен, а може и да е заради торбичките под очите Rolling Eyes Козината е намалена, но пък в профил му стои като козя брада, с тоя каскет ми е същински Ленин ooooh! И аз кат Профа - предглътнах го и с нетърпение ще чакам по-добри времена, предполагам че лятото ще започнат да излизат снимки с визията на която се радвахме миналото лято Peace

# 44
  • Мнения: 6 091
Етиии, хайде давай нататък.
И ако си набрала скорост вкарай и 64 и 65 в КС. Бая се посмях и с тях. Няма да ви развалям удоволствието Ети да ви ги разскаже само да уточня, че скумрито вече я няма, но се появи една пираня и баш нея ароматизира и окъпа Филка. Даже и кеф и стана.
Ети, всъщност къде са сина на Сашо и мамчето му?
Обаче Филка ако роди бебе накрая след всичките й преживелици в тези 3 серии, а доколкото разбирам и преди това е било екшън ще е истинско чудо.

Общи условия

Активация на акаунт