Защо не получавам харесвания в Tinder

  • 27 848
  • 525
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 2 778
Жребче, много мрънкаш и умуваш. По тоя начин много трудно ще н****ш каквото и да било. Дай го по-ведро. Никой не харесва хора, които постоянно се обясняват за щяло и нещяло. Бъди позитивен, избери най-хубавите си снимки и действай. Гледай само да не се снимаш със слънчеви очила или риза с къс ръкав. Тва е, други правила няма.

# 391
  • Мнения: X
От това, което пишеш, си мисля, че просто не е са за теб този вид запознаства. Всеки за нещо лъже, волно или неволно. И жените, и мъжете.  Сам казваш, че всеки иска да се представи в по-добра светлина. Съответно комуникираш с някакви идеалистични образи, докато не ги видиш със всичките им кусури. А ти искаш голата реалност. Но...на безкрайна честност и буквалност са склонни единствено хората със синдром на Аспергер. Дори в реалността трудно ще срещнеш някой, който да ти се покаже на мига в най-чистия си и неподправен вид. Но във сайтове...вероятността да се мамиш относно личността на някого е умножена по 100. Четеш някой, харесва ти примерно какво и как пише. А като го видиш, ентусиазма ти угасва, защото...просто не ти харесва как мирише.

# 392
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
От това, което пишеш, си мисля, че просто не е са за теб този вид запознаства. Всеки за нещо лъже, волно или неволно. И жените, и мъжете.  Сам казваш, че всеки иска да се представи в по-добра светлина. Съответно комуникираш с някакви идеалистични образи, докато не ги видиш със всичките им кусури. А ти искаш голата реалност. Но...на безкрайна честност и буквалност са склонни единствено хората със синдром на Аспергер. Дори в реалността трудно ще срещнеш някой, който да ти се покаже на мига в най-чистия си и неподправен вид. Но във сайтове...вероятността да се мамиш относно личността на някого е умножена по 100. Четеш някой, харесва ти примерно какво и как пише. А като го видиш, ентусиазма ти угасва, защото...просто не ти харесва как мирише.
Не си чела внимателно. Писал съм не "всеки", а "мнозина". Smiley Прочети отново онова горе за преувеличенията.
 Не съм съгласен и с думите ти за честните и откровени хора. Познавам такива мъже и жени. Те предпочитат да кажат нещата такива, каквито ги мислят, а не да боравят с "благородни лъжи" или да се стремят да създават изкуствено добро впечатление, за да бъдат харесани. Няма нищо общо със синдроми или с каквито още фантасмагории искаш да ги изкараш. Smiley Просто приеми, че съществуват хора, които не обичат да лъжат и не виждат предимство в това, че да се напъват да го правят.
 Иначе за лъжите си права, като и аз писах това в по-горно мнение. С което отговаряш и на потребителката tuali относно нейните съмнения за лъжещите жени.

# 393
  • Мнения: 2 320
Мда. "Приземяване", "не пиша хвалби"... дори само по ключови думи на мен лично ми е ясно за типажа отсреща. Чакам и за "нег" да чуя, за да е пълна картинката. Преди си се карах, че съм предубедена и давах шанс наред, ама после осъзнах, че с житейския опит човек си изгражда интуиция, която е добре да слуша, а и времето е изчерпаем ресурс за съжаление.

Цитат
Ако от 100 жени 100 се окажат лъжкини или с други прикривани в началото лоши качества, значи мъжът е виновен.
Да, абсолютно. Няма вариант 100-те да са лъжкини. Тоест или на човека (не казвам мъжа, защото не правя разделение между полове тук) отсреща му куца подборът, или си внушава за лъжите (тоест, разминаване между казано и направено), или прави предположения, а не пита. Разбери - за да грешиш СИСТЕМНО, проблемът е някъде в твоята система на комуникация. Н-я-м-а шанс всички да са криви, само ти да си перфектен.

Цитат
Някаква жена залита все към "селски бекове" и си троши нервите с тях, те я правят на мармалад и накрая след 20-30 такива тя казва обобщаващо "Всички мъже са зле!".
Това, което тази жена твърди, е точно същото като това, което ти казваш за 100-те жени лъжкини Smile
И не, тази жена трябва да седне да помисли за своите лични дефицити, какво излъчва, какво прави впечатление, какви комплекси оставя да си проличат, за да привлича всеки път едни и същи мъже.

Последна редакция: ср, 15 юли 2020, 16:09 от bambinnah

# 394
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Мда. "Приземяване", "не пиша хвалби"... дори само по ключови думи на мен лично ми е ясно за типажа отсреща. Чакам и за "нег" да чуя, за да е пълна картинката. Преди си се карах, че съм предубедена и давах шанс наред, ама после осъзнах, че с житейския опит човек си изгражда интуиция, която е добре да слуша, а и времето е изчерпаем ресурс за съжаление.

Цитат
Ако от 100 жени 100 се окажат лъжкини или с други прикривани в началото лоши качества, значи мъжът е виновен.
Да, абсолютно. Няма вариант 100-те да са лъжкини. Тоест или на човека (не казвам мъжа, защото не правя разделение между полове тук) отсреща му куца подборът, или си внушава за лъжите (тоест, разминаване между казано и направено), или прави предположения, а не пита. Разбери - за да грешиш СИСТЕМНО, проблемът е някъде в твоята система на комуникация. Н-я-м-а шанс всички да са криви, само ти да си перфектен.
Разбира се, изключваш напълно вероятността за системни лъжи от страна на други хора. Smiley И поради това правиш грешката да считаш, че щом такива хора са мнозинство, значи проблемът не е в тях, лъжещите, а в този (без да назоваваме пол), който установява лъжите им и просто не желае да общува с подобни същества. Simple Smile

 "Приземяването" удря всеки, който се мисли за голямото добрутро, а всъщност е силно надут балон от лъжи. Дали сам ще се приземи или някой друг ще му помогне да прогледне, че лъжите и преувеличенията към други хора са вредни и безсмислени, накрая резултатът е един и същи. Даже и горе в темата няколко потребителя системно си служиха с преувеличения и лъжи, твърдейки измислени от тях неща и опитвайки се да нарочат мен, че уж съм ги бил писал някъде си. Естествено, няма как да докажат тези си изхвърляния, защото просто никога не съм писал подобни глупости. Всичко е плод на техните фантазии.

# 395
  • Мнения: X
Ти не ме четеш внимателно Жребчо, в огромното си желание да пишеш на килограм. Но нищо, продължавай тогава да се чудиш защо нямаш харесвания и защо попадаш на лъжли. Simple Smile

# 396
  • Мнения: 2 577
Разбери - за да грешиш СИСТЕМНО, проблемът е някъде в твоята система на комуникация. Н-я-м-а шанс всички да са криви, само ти да си перфектен.

Ето това е нещото върху, което трябва да се концентрираш Жребче. Някъде бъркаш, или имаш прекалено големи очаквания, или си си параноик(не го казвам с лошо, да не се обидиш) по природа, от тези които все си мислят, че някой иска да ги прецака.  Казваш, че тези които се гримирали и те лъжели. Жребче жените сме суетни същества, няма сила на света, която да ме накара да си сложа  снимка без грим, та аз подяволите сигурно дори нямам такава, и съм сиг, че и ти не би ги харесал без грим. Не говоря за тежко китосване, но моля те.. да са без грим.

Отделно, от моята гледна точка ти казвам,че снимките, които показа и твърдиш че си сложил в профила си няма да ти помогнат със запознанство, АЗ като жена не бих те мачнала с тези снимки. Прекаленото и обстоятелствено обясняване, настояване и натъртване също не правят добро впечатление. (от тук във форума, ако общуваш и с тях така....)


Имах един ухажор, страшен "подробко", беше задължително да е последна инстанция, който също така беше казал, че с която и да се "хване", щяло да е компромис от негова страна. Ами, познай дали ни се получиха нещата, въпреки взаимната симпатия, и многократните опити.

# 397
  • Мнения: 3 510
Леле, хора, вие какви задълбочени анализи направихте на това глупаво приложение и хората в него.
Истината е проста. За да имаш някакви изисквания към някой, ти самият трябва най-малко да покриваш същите критерии. Съжалявам за глупавия пример, ама нали знаете как собствениците на породисти кучета, търсят да ги чифтосват със същата порода, а не просто, с което и да е било куче. Ами същото е при хората. Искаш добре изглеждаща жена, умна, с професия, с положение и т.н., ами ти трябва да си същия. Противополжностите НЕ се привличат, поне не взаимно. Хубаво е човек да има реална представа за себе си и да се простира според чергата си.
Пък и специално в Тиндър хората съдят първосигнално, което е нормално. Все пак си в такъв вид сайт, а не в някоя библиотека.

# 398
  • Мнения: 2 778
Пич, опитай да се събираш в 2-3 изречения. Всички ще сме ти благодарни.

# 399
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Преди два дни смених началната си снимка с ето това изображение и вече имах няколко съвпадения с жени, с повечето от които имахме и разговори (това го споменавам, защото в други случаи след съвпадение повечето жени обикновено само мълчат като риби). С една от тях се и видяхме, но отново се оказа такава с дете, макар по телефона да отричаше, че има. Някои от тях ми казаха, че им е харесало изречението, в което съм писал как лесно бих напуснал жената и това им давало знак, че държа на достойнството си.
 Една обаче пък беше на обратния полюс - държеше се грубо и твърдеше как двата пола не били равни и винаги мъжът трябвало да плаща за всичко. На нея явно не ѝ беше харесало едно друго изречение от въпросното изображение, в което писах как и двамата в една връзка допринасят за нея. Smiley Тръгна да ме уверява как "всички жени ги боляло главата, ако мъжът не си плащал редовно". Голяма киселячка. Вероятно целта ѝ беше само да си излее каквото си беше наумила, защото веднага след това сви отбой и се изтри сама, преди аз да я изтрия.

Скрит текст:

# 400
  • Мнения: 3 510
Ти ли си го писал това? Абсолютен non sense, изобщо не се разбира какво точно имаш предвид, просто звучиш като някакъв мърморко.

# 401
  • Мнения: X
Хаххаа, такова описание е последното, която една жена иска да прочете Grinning Ще ти се включват само заядливки така Grinning

# 402
  • Мнения: 2 577
Дамм, това си е Tinder харакири, ще ти се включват само такива дето искат да те "нахранят".... или някакви отчаяни .

# 403
  • София
  • Мнения: 9 880
Ако се търсят подобни - сериозни дами/връзки - не трябва ли да се смени платформата (чувал съм и за платени)?! Някакси - да търсиш Голямата риба в някой гьол - не се връзва.
В началото може и да е имало по-голям % шанс, но сега...? ...струва ми се като последна гара за повечето, поне от това което видях на живо преди 1-2г.

# 404
  • Мнения: 2 320
Ок, и други са го казали.
Признавам, че не е трагично писанието, можеше да е много по-зле. Но на мен лично продължава да ми свети с яркооранжеви букви "baggage and bad experience".

И също - цялостното усещане, което си искал да предадеш, е "Логичен и разбран съм, затова без мръсни номера" и изведнъж "Брак не бих сключил", което е напълно емоционално решение, непочиващо на логика, отговорност и грижа към другия. Да си спестим цялата размяна на аргументи как нищо не променял подписът, че са банални вече.
Мисълта ми е - абсолютно запъване като магаре на мост е и със сигурност изпускаш свестни хора заради това.

Starrydream,
Една женска гледна точка: мъжете, които на всяка цена искат сериозна връзка, на мен лично ми изглеждат отчаяни. Прекалената сериозност от началото също е неестествена, в началото е игривост и флирт, като не говоря за игрички или за липса на сериозни разговори.
В Тиндър има страшно свестни хора, направих си регистрация, за да видя за какво става дума - е, вече съм защитничка на приложението определено.

Последна редакция: пн, 17 авг 2020, 09:21 от bambinnah

Общи условия

Активация на акаунт