Защо не получавам харесвания в Tinder

  • 28 083
  • 525
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: X
Боже, какви деликатни мъжки същества са се навъдили!  Той пие зелен чай, она гаврътка бирички. Че и цели две цигари. Предполагам, че поне два пъти се е уригнала след бирата и си е хвърлила фасовете в кварталната градинка, за да бъде така жестоко отрязана.
Ама то на тия сайтове хубавото им е, че може да те разкарат деликатно, пък ти да си мислиш, че другата страна е разкараната.
Бигиситинайтс, стига си се фукал, ами им обЯсни  на тези мъже какво написа, какви снимки сложи, че имА тоз небивал успех из дебрите на неизвестното?

# 376
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
С изтриване на профила и повторно създаване на нов такъв. Новите профили биват показвани на повече хора в първите дни. Така е направено да работи приложението. Плюс това, че ако преди някой е отметнал стария ти профил наляво, сега може да отметне новия ти надясно. Естествено, след 3-4 дни съвпаденията секват рязко. Поне при мен, защото съм задал разстояние 30 км около Пловдив. Женските профили не са безкрайни. Като отметнеш определен брой такива в началото, естествено е да останат по-малко след това.
 В допълнение, аз съм написал ръста си и съм споменал за липсата на СУМПС, което също намалява броя на желаещите. Simple Smile Това е вид цедка. Излишно е да си губим взаимно времето с жени, за които тези неща са ключови изисквания.
 Също и не отмятам повечето жени, защото малко от профилите ми допадат.

 Относно плащането - недей. Вярно е, че Тиндър умишлено не ти показва (и не те показва на) достатъчно от по-харесваните жени с цел да те подтикнат да си плащаш като поп, но може и само да си дадеш парите на вятъра. Това, че има Х на брой непоказвани красиви жени, не значи, че са там с цел сериозно запознанство; или поне не такова с мъж, който не отговаря на някакви техни си високи изисквания, непостижими за повечето мъже. Simple Smile

 Не на последно място - повечето срещи не значат по-голям успех с жените. Има мъже, които си уреждат чести срещи, но жените не ги харесват; или те не харесват жените. Казват в началото неща, които другият иска да чуе. И затова при такива следват разочарования.

# 377
  • Мнения: 2 323
Която се познае измежду онзи списък, сама ще ме предпази от особата си.


Мили Боже, това сериозно ли го вярваш? Ще прочете една жена този велик списък и ще си каже "не, аз съм нахална, я да не безпокоя това мило момче със себе си, дай ще търся профил, на който пише "Обичам нахални жени"?! В какъв свят живееш Smiley

А на БигСити е пределно ясно защо му се получава. Просто трябва някой с малко житейски опит да му прочете мненията и бързо добива представа какъв тип е. Непукист, не му е притеснено дали ще му "вържат", защото хем знае, че с друга ще стане, хем му е напълно комфортно сам и не се опитва да си запълва липсите с партньор; леко и на място простее с коментари; не се притеснява да изрази сексуалност - оттам един куп bad boy vibes и негласни обещания за доста интересни вечери; не е judgy, съответно кара жените да се чувстват добре в неговата компания; интелигентен е, няма emotional baggage (или поне не такъв, който би проличал на първа среща); умее да не си вре предишния негативен опит като флаг пред себе си... Нормално е да го харесват и да му се получава.

# 378
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Която се познае измежду онзи списък, сама ще ме предпази от особата си.


Мили Боже, това сериозно ли го вярваш? Ще прочете една жена този велик списък и ще си каже "не, аз съм нахална, я да не безпокоя това мило момче със себе си, дай ще търся профил, на който пише "Обичам нахални жени"?! В какъв свят живееш Smiley

А на БигСити е пределно ясно защо му се получава. Просто трябва някой с малко житейски опит да му прочете мненията и бързо добива представа какъв тип е. Непукист, не му е притеснено дали ще му "вържат", защото хем знае, че с друга ще стане, хем му е напълно комфортно сам и не се опитва да си запълва липсите с партньор; леко и на място простее с коментари; не се притеснява да изрази сексуалност - оттам един куп bad boy vibes и негласни обещания за доста интересни вечери; не е judgy, съответно кара жените да се чувстват добре в неговата компания; интелигентен е, няма emotional baggage (или поне не такъв, който би проличал на първа среща); умее да не си вре предишния негативен опит като флаг пред себе си... Нормално е да го харесват и да му се получава.
Нямам пречки с това да ме харесват и нахални жени. Но дали на тях ще им хареса после да ги приземя (или да ги приземи собственото им натягане), това никой не знае. Smiley Лесно казвам "Не" и не го вземам присърце. За да се стигне дотам да го кажа, значи съм преценил, че дадена жена не ми допада. Жени има много, както и мъже. Всеки решава кое го кара да се чувства добре и с какви хора. Важното е да развиваме себе си преди всичко.

 Относно "получаването" в отношенията - това си проличава, когато някой съумее да изгради трайна хармонична и сериозна връзка. Маратоните от срещи с все нови и нови хора са следствие от това, че не се получава спойката между двама души. Дали ще е поради проблематично поведение у единия или у другия, дали ще е лош предварителен подбор, дали ще е следствие на нечии завишени очаквания и недоволство от полученото насреща (което също е донякъде свързано с внимателния подбор), дали ще е бързане да се излиза с всеки лесно съгласил се... Причини бол. Тук нямам предвид никой конкретно, а пиша цялостно какви неща се получават често; и защо.

# 379
  • Мнения: X
Мдаа...И не му се свиди някой лев за абонамент ( на Бигситито).
Интересно, че точно тези господа, които се надяват на нещо сериозно в тоз ми ти Тиндър, не желаят да инвестират пари в това начинание ( не знам за колко лева на месец или година иде реч). Наистина интересен парадокс. Тръгваш с голямата кошница, но ако може свалките да ти излязат напълно безплатно. Представям си на срещите какво стискане и броене на жълти с'тинки пада. Което, колкото и да не ти гледа в джоба една жена, прави ужасно лошо впечатление. Според мен тези сайтове точно по този начин отсяват потребителите, които заслужават някакво внимание. Ако не си готов да си платиш за зора, значи само правиш калабалък там, чешеш си клавиатурата, сменяш си профилите, самоличностите , съответно те показват на някакви подобни на теб. Нищо, че може да ти се струват крайно неподходящи.
Да не говорим за фалшивите профили, на които им се плаща да ти губят времето. Хората даже бизнес започнаха да правят от това.

# 380
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Мдаа...И не му се свиди някой лев за абонамент ( на Бигситито).
Интересно, че точно тези господа, които се надяват на нещо сериозно в тоз ми ти Тиндър, не желаят да инвестират пари в това начинание ( не знам за колко лева на месец или година иде реч). Наистина интересен парадокс. Тръгваш с голямата кошница, но ако може свалките да ти излязат напълно безплатно. Представям си на срещите какво стискане и броене на жълти с'тинки пада. Което, колкото и да не ти гледа в джоба една жена, прави ужасно лошо впечатление. Според мен тези сайтове точно по този начин отсяват потребителите, които заслужават някакво внимание. Ако не си готов да си платиш за зора, значи само правиш калабалък там, чешеш си клавиатурата, сменяш си профилите, самоличностите , съответно те показват на някакви подобни на теб. Нищо, че може да ти се струват крайно неподходящи.
Да не говорим за фалшивите профили, на които им се плаща да ти губят времето. Хората даже бизнес започнаха да правят от това.
31 лева за един месец. И 116 лева за 6 месеца. Свалили са цените. Преди няколко месеца беше 300 и нещо лева за година. Като тези пари нито ти купуват жена, нито ти гарантират нещо. Просто повече профили ще виждаш и повече ще ти бъдат показвани (предимно на по-харесваните жени). А представяш ли си колко вървежен ще да е един мъж, ако си плаща и пак не му се получава с жените оттам, въпреки, че си урежда маратони от срещи? Smiley
 Не зная какво толкова го обръщаш на "свидене" и се обясняваш за стотинки. Сякаш ти убягва простичката истина, че решенията кой какво да направи са следствие от разбиранията на всеки един човек и преценката дали дадено нещо си заслужава или не. Когато преди 1,5 години се регистрирах там, получих около 2 седмици безплатен "Tinder plus" и зная какво е.

 Относно губенето на време си права. Аз затова и нямам навика да развивам километрични разговори с писане в Tinder или другаде. Не пиша и хвалби към жени, защото много от тях са там именно с цел да си надуят изкуственото самочувствие и в момента, в който кажеш хубави думи за тях, като по калъп рязко губят интерес и спират да пишат. Ако няма скорошна среща, нещата са ясни и е излишно човек да хаби време, след като може да го вложи в нещо по-стойностно. Simple Smile Затова и съм ограничил да не ми се показват жени от населени места, които са на повече от 30 км Пловдив.

# 381
  • Мнения: X
Alba rosa, имаш право. Имаше някакъв блогър, скандинавец, който живее из източна Европа и забива мацки в Украйна, Беларус, Русия, беше идвал и на Балканите. За България беше казал, че dating app-овете за мъжете чужденци са waste of time и директно да се ориентират към нощните клубове.

Аз ползвам само един сайт, който изобщо не е популярен и поради тази причина не бих го споделил публично, но там шансът ми за реална среща е 1 към 3 за разлика от Тиндър, където е 1 на 500 и то с няколко седмици уговорки и развъртане.

# 382
  • Мнения: X
O, човек има разбира се и пълното право да не се занимава изобщо с нещо, което няма значение за него. Но за човек, който не намира нищо стойностно във въпросния сайт, твърде много и задълбочени разсъжения имаш, Жребчо, а анализът на недостойните и времето им за отговор, показва, че ангажиментът ти с платоформата е доста хм..редовен.
Иначе да, жени има много. Но както се вижда - недостатъчно, след като се стига до търсенето им по такива места.
Парите няма да ти купят жена, защото никоя нормална жена няма да се продаде за 31 лв на месец,  но ще ти спестят време и нерви, ...вероятно. Но както и да е. Всеки си губи времето както намира за удачно. Късмет с жените, скъпи момчета. От сърце ви желая да си намерите майсторката Relaxed

# 383
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
O, човек има разбира се и пълното право да не се занимава изобщо с нещо, което няма значение за него. Но за човек, който не намира нищо стойностно във въпросния сайт, твърде много и задълбочени разсъжения имаш, Жребчо, а анализът на недостойните и времето им за отговор, показва, че ангажиментът ти с платоформата е доста хм..редовен.
Иначе да, жени има много. Но както се вижда - недостатъчно, след като се стига до търсенето им по такива места.
Парите няма да ти купят жена, защото никоя нормална жена няма да се продаде за 31 лв на месец,  но ще ти спестят време и нерви, ...вероятно. Но както и да е. Всеки си губи времето както намира за удачно. Късмет с жените, скъпи момчета. От сърце ви желая да си намерите майсторката Relaxed
1 към 500 не е ли твърде рядко? Дори при мен е някъде около 1 среща от около 100 отметнати надясно жени там (и да кажем около 1 на 10, с които сме си съвпаднали). Мисля, че щом си от София, имаш в пъти по-голяма вероятност да си уредиш срещи с жени. Все пак потребителките в Тиндър там са многократно повече, отколкото в другите населени места. Умен си и можеш да направиш добър подбор с коя жена би имал сходство. Май беше споменал някъде и това, че си 183 см, ако помня добре. Дори само поради това удесеторяваш своите шансове. Smiley Ако имаш и кола, още повече ще те желаят.

# 384
  • Мнения: X
Е все пак и от моя страна съм си подбирал с кого да ходя на среща Smile Капризен съм си и не ми се губи време в безсмислени срещи с жени, които не са мой тип, просто защото ме е удостоила с обратен лайк.

# 385
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Е, там има от пиле - мляко. Ако броим и отметнатите наляво жени, които не попадат в графата "харесвани от мъжете", бройката определено клони към 500-1000. Smiley Но нали ставаше дума за шансовете за среща? Тези нехаресваните не ги считам в това число, защото след секунда вече са изчезнали.

# 386
  • Мнения: 2 780
Съгласен съм с всичко написано по мой адрес. Ще добавя само, че и снимките имат значение.

# 387
  • Мнения: 3 510
Момчета, звучите много отчаяно. Ако сте такива и в чата в Тиднър....
Има една поговорка - ако Пешо и Гошо се карат, не се знае кой е виновен, ама ако Пешо се кара с цялото село...
Перифразирана във вашия случай е - ако на Пешо никоя не му уйдисва, май май ще се окаже, че проблема е в Пешо.

# 388
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Момчета, звучите много отчаяно. Ако сте такива и в чата в Тиднър....
Има една поговорка - ако Пешо и Гошо се карат, не се знае кой е виновен, ама ако Пешо се кара с цялото село...
Перифразирана във вашия случай е - ако на Пешо никоя не му уйдисва, май май ще се окаже, че проблема е в Пешо.
Ако от 100 жени 100 се окажат лъжкини или с други прикривани в началото лоши качества, значи мъжът е виновен. Това е твоята логика на разсъждение горе. Smiley Мнозинството от нещо си никога не е било гарант за правилност. Нито в отношенията, нито в политиката, нито в професионалната сфера, нито в каквото и да било. Единственото изключение е математиката.
 Сещам се и за обратния случай, когато прословутата женска логика прави заключения за мнозинството въз основа на лош личен опит с единици. Някаква жена залита все към "селски бекове" и си троши нервите с тях, те я правят на мармалад и накрая след 20-30 такива тя казва обобщаващо "Всички мъже са зле!".

# 389
  • Мнения: 6 930
Ако 100 от 100 са лъжкини, значи подборът яко ти куца.
Дадения за пример "обратен случай" с жена, която генерализира с пълна сила май важи и за теб. Защото дотук само четохме само как всички били измамнички, скучни, глупави и още, и още, та си стигнал до там да правиш мемета и списъци с какво НЕ харесваш. Твърде негативен и мрънлив подход като цяло.

Общи условия

Активация на акаунт