Request (питанка, молба) за песнички и mp3-ки - продължението

  • 43 274
  • 863
  •   1
Отговори
# 360
  • Sofia
  • Мнения: 8 299
Скорпионке, намерих заглавието на онази мелодия от рекламата на стриптийза - Tribal adventure

# 361
# 362
  • Мнения: 6 207
Турската песен на Каризма - Юрудум
Но не това, което е в датата, защото е на живо от Варна и е много лошо качество.

# 363
  • Мнения: 748
Всичките ли в датата си ги видяла?
http://dasher.data.bg/KariZma - Yurudum.mp3
http://besniya.data.bg/???????? ??????/joro/My muzik/FOLK/KARIZMA - IARODUM.mp3
http://besniya.data.bg/ и после на всякаква музика
http://anamaq.data.bg/KariZma-Eklisiast-2006/11-kariZma-Yurudum_Oriental_Mix.mp3
http://freejaro.data.bg/BG music/Karizma/Karizma_-_yurudum,_yurudum_2006.mp3
http://radevia.data.bg/MP3/BG/KariZma - Eklisiast/karizma-yurudum_(new_edit).mp3
Айде стига толкова, повечето са им от последния албум не би трявбало да е живо изпълнение

# 364
  • Мнения: 748
Карен, ако е тя... Заповядай   bouquet
Dr Kucho - tribal adventure
Десен бутон, save target as ..

# 365
  • Мнения: 5 878
Някой знае ли откъде мога да намеря avi-та на Франклин? Търся от 11 епизод нататък. Не мога нещо да се оправя с арена.бг, иска ми покани и т.н. В дата-та дали го има?

# 366
  • Мнения: 748
В Арената има само 10, в датата май не мога да улуча как са го написали

# 367
  • Мнения: 7 412
Още съм на тема БГ музичка.
На Марги Хранова имам само 5 песнички, а тя има доста богато и качествено творчество.
Скорпионче, ще помагаш ли пак.  bouquet
Ако още някой иа желание да ме снабди и на него няма да се обидя.

# 368
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Виж ето тук. Но българските изпълнители не са подредени по азбучен ред и ги провери буква по буква. Съжалявам, просто нямам време да се ровя. Но преди време свалих от тук няколко на М.Хранова

# 369
  • Мнения: 6 207
Скорпионче, мерси отново!

# 370
  • Мнения: 6 207
В Арената има само 10, в датата май не мога да улуча как са го написали
И в датата са само 10, написано е Франклин на български.
И на мен ще ми свършат хубава работа ако ги има някъде.

# 371
  • Мнения: 1 153
 newsm44 newsm44 newsm44намерих си я

Последна редакция: чт, 10 авг 2006, 21:58 от Ифа

# 372
  • Varna
  • Мнения: 321
 Търся тази песен
 Los Caulos - Nica Piensa en ti

някой да знае нещо? Благодаря предварително:)

# 373
# 374
  • Мнения: 748
За Маргито намирам само тук
http://store3.data.bg/icearrow/Bg%20Estrada/

Общи условия

Активация на акаунт