Request (питанка, молба) за песнички и mp3-ки - продължението

  • 43 290
  • 863
  •   1
Отговори
# 405
# 406
  • Мнения: 571
Може и вече някой да е питал, но аз търся  всякакви ориенталски ритми / турски, арабси, индийски/.   Песни, само ритми, всичко каквото се сетите.  Много ще съм ви благодарна ако ми помогнете Hug

Последна редакция: сб, 19 авг 2006, 13:07 от nikitita

# 407
  • Мнения: 571
  Е,  моля ви помогнете с нещо. Simple Smile

# 408
  • Мнения: 213
Здравейте,
От доста време си търся една песен - групата е China black, а песента Searching, никъде не мога да я открия.
Ще съм благодарна ако някой може да помогне  bouquet

# 409
# 410
# 411
# 412
  • Мнения: 571
    Много, много благодаря Hug

# 413
  • Мнения: 6 207
Търся Патешкия марш

# 414
# 415
  • Мнения: 3 153
Може ли пак да помоля да ми сбъднете музикалните желания?:
Rihanna-Unfaithful
Morandi-Falling asleep
SERGIO MENDEZ feat. BLACK EYED PEAS-Mas que nada
Beyoncee-Deja vu
DEEP ZONE feat. MERAL-Искам да те имам
РУМЪНЕЦА И ЕНЧЕВ-Шатрата
Нети, Дони, Вики, Любо-Помощ, обичам те!
Графа-Най-щастливият човек
Akcent-Jokero
Tiziano Ferro-Stop!Dimentica.
Pink-Who knew
The pussy cat dolls-Buttons
 

Thank youuuuuu  bouquet

# 416
  • Мнения: 6 207
Rihanna-Unfaithful
http://madonnna.data.bg/Rihanna/Rihanna-Albyms/Rihanna-A%20Girl% … na-unfaithful.mp3
Morandi-Falling asleep
http://madonnna.data.bg/music/music/Morandi%20-%20Falling%20Asleep.mp3
SERGIO MENDEZ feat. BLACK EYED PEAS-Mas que nada
http://sjz.data.bg/Sergio%20Mendez%20ft.%20Black%20Eyed%20Peas%2 … %20Pre-Entry).mp3
Beyoncee-Deja vu
http://prasli.data.bg/Beyonce%20-%20Deja%20Vu%20(feat.%20Jay%20Z … .bg)%20-gfan-.mp3

DEEP ZONE feat. MERAL-Искам да те имам
http://pgvila.data.bg/Qkooo/Deep%20Zone%20Project%20feat.%20Mera … a%20Te%20Imam.mp3

РУМЪНЕЦА И ЕНЧЕВ-Шатрата
http://naskogerov.data.bg/mp3/Rumyneca%20i%20Enchev%20-%20Shatrata.mp3

Нети, Дони, Вики, Любо-Помощ, обичам те!
http://pgvila.data.bg/Qkooo/Doni%20&%20Neti%20&%20Grafa% … 0Obicham%20Te.mp3

Akcent-Jokero

http://apoclipsoshvabin.data.bg/Akcent%20-%20Jokero.mp3

Tiziano Ferro-Stop!Dimentica.

http://drnick.data.bg/mp3%20new/Tiziano%20Ferro%20-%20Stop!Dimentica.mp3

Pink-Who knew
http://madonnna.data.bg/PINK/PINK-Music/05-pink-who_knew_(beat_c … club_mix)-gti.mp3
-обаче е някакъв микс, не знам дали ти върши работа

The pussy cat dolls-Buttons
http://kaspersku.data.bg/nova%20svalena%20muzika/The%20Pussycat% … 20-%20Buttons.mp3
 
И аз мерси, че ме подсети със заглавията!
Че и на мен ми трябваха!
/няма само графа и това на пинк не знам дали е точното/

# 417
# 418
  • Мнения: 3 153
Благодарение на Каспър си попълних почти всичко, но ми остана Графа-Най-щастливият човек, а и още желания ми се явиха, след като прегледах БГ радио сайта. В датата (Марче, мерси Heart Eyes) ги няма, ако някой може да ги дръпне от другаде, ще съм мнооооого задължена:
Дичо и Паника-Още от деца-намерих я в предните страници
Каризма-Не сега
Крум-Искам да те имам
и на Графчето песньовката, де:)

Последна редакция: нд, 20 авг 2006, 14:52 от Petинка

# 419
  • Мнения: 1 006
Една от най-любимите ми бг песни. Hug Заповядай.

Каризма - Не сега

Не сега

Не очаквай да мисля,
че в това има смисъл;
много казани думи
и тези “обичам те”
да стоят помежду ни;
недоказани думи.
Не очаквай да вярвам,
когато ми казваш, че обичаш ме

Опитвам се да мисля,
Опитвам се да разбера
Приличаш ми на някои,
когото чаках досега.
И ако този път си ти -
няма ли силно да боли?
Аз не знам..
Може би аз не те познах,
може би още ме е страх..

Галя: Да разбера...
Миро: Аз дойдох да ти припомня.
Галя и Миро: повече неща за любовта..... но не сега.

Галя: Ако с теб се доближим, може би няма да сгрешим, но аз не знам.
Миро: Исках с теб но не посмях, може би също ме е страх.

Галя :Да разбера.
Миро: Аз дойдох да ти призная.
Галя и Миро: Повече неща за любовта..... но не сега.

Миро: Мислих много дълги нощи.
Галя: Чаках до с

ега, но все сама.
Миро: Мога да те чакам още.
Галя: Как да разбера.
Галя и Миро: За любовта?

Общи условия

Активация на акаунт