Има ли вечна любов

  • 7 358
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 38 490
Като ми изчезна идеята за вечен живот, нещо ми се разми и идеята за вечна любов. Просто няма време. Ако ми е приятно с някого през повечето време, може и да съм с него.

# 16
  • Мнения: 900
Моята теория е в началото когато си захласнат по някого се опитваш да му се харесаш, както и той на теб.Точно тогава се създават грешните илюзии колко спокоен, прекрасен и невероятен човек си срещнал и се взимат най-грешните решение-сватби и розови балончета как ще сте заедно за цял живот.
Минава известно време и като поживеете заедно и лека полека истинския характер се избистря, химията постепенно изчезва.Особено когато няма разнообразие, а само битови и материални проблеми започват скандали и заплахи за други алтернативи.
Преди хората бяха по-търпеливи и устойчиви на проблеми,повече си вярваха, по-малко изискваха.Някак си заедно се бориха за оцеляване, а сега дори наблюдавам нотка на състезание в семействата, което мигновено превръща партньорите в съперници и с брака/връзкато е свършено.
Не минава дълго и всеки от двамата бързичко на пук се обвързва с поредната илюзия и качва сладникави снимки да дразни другия...какво разхищение на енергия само!

# 17
  • Мнения: X
Не вярвам, че има вечна любов към мъж. С времето могат да стихнат чувствата, тези неща зависят и от двамата. Абе много неща се случват в една връзка. Може и да е заради това, че съм млада, необвързана, несрещнала правилният човек. Joy Иначе вярвам във вечната любов към децата ни, близките ни и приятелите ни...  Sparkling Heart и животинките ни.

# 18
  • Мнения: 49
Не вярвам, че има вечна любов към мъж. С времето могат да стихнат чувствата, тези неща зависят и от двамата. Абе много неща се случват в една връзка. Може и да е заради това, че съм млада, необвързана, несрещнала правилният човек. Joy Иначе вярвам във вечната любов към децата ни, близките ни и приятелите ни...  Sparkling Heart и животинките ни.

Към приятелите ....ммм по-скоро не ,само уважение

# 19
  • Мнения: 12 473
Има.
Още обичам първата си любов и ще го обичам до края на живота си.
Добре, че не живеем заедно де. И че сме женени за други..)

# 20
  • Мнения: 49
Има.
Още обичам първата си любов и ще го обичам до края на живота си.
Добре, че не живеем заедно де. И че сме женени за други..)


Сериозно ? Е че какво правиш с друг човек , изобщо защо си с него

# 21
  • Мнения: 15 619
Или аз съм за пенсия, или  поколенията след мен са инфантилни до безобразие.
Иначе. Как може нещо тленно да изпитва нещо вечно!?

# 22
  • Мнения: 4 746
Касандра, ти ли си бре душа?

# 23
  • Мнения: 12
Любовта е за хора, които я заслужават. Наслушала съм се на пълни глупости за любовта. Много хора сменят много гаджета, за да се накефят на секса. Особено мъжете. А жените си търсят много богат, за да може някой да ги издържа. И се дразня как някой хора не приемат, че може да има вечна любов. Помислете какво бихте избрали ако можете: Да намерите вечната любов и да прекарате живота си с този човек или да имате безброй пари, докато сте живи, но да не откриете вечната любов. Ако изберете 2-рото, значи не заслужавате любовта. Най-хубавото нещо, което може да се случи на човек е да се влюби истински. Тези които не мислят така и само сменят бройки, за да се радват на разнообразния секс или заради парите, като остареят ще съжаляват, защото живота е само един и няма връщане назад. Иначе за тези които се чудите дали има вечна любов погледнете бабите и дядовците си.

# 24
  • Мнения: 10 801
Ами гледам бабите и дядовците и мога да ви кажа, че баба ми до последния си дъх все ме питаше „ а той уважава ли те?”. Съществена разлика, нали? Любовта е преходна, уважението и приятелството остават до края, за тези, които имат късмет. Всеки разбира нещата по различен начин, за мен няма вечна любов.

# 25
  • Мнения: 7 264
Няма такова понятие като вечна любов. Към родители и деца бих казала, че е обич. Донякъде мога да кажа, че ми е останала някаква любов към някои от мъжете, с които съм била. Странно, че го казвам след доста години.

# 26
  • Мнения: 4 746
Може би вечна е неизживяната любов.

# 27
  • София
  • Мнения: 38 490
Баба ми не можеше да понася дядо ми.
Майка ми го е насмотала баща ми поне да си трае и да не й вгорчава живота.
Аз уж си го обичам моя, но с едно око го наблюдавам да не се издъни с тъпото си поведение. Ако се издъни - любовта ми започва да се изпарява бързо.
Та така за вечната либоффф.

# 28
  • София
  • Мнения: 28 564
Или аз съм за пенсия, или  поколенията след мен са инфантилни до безобразие.
Иначе. Как може нещо тленно да изпитва нещо вечно!?
А, Луна, не си за пенсия да ти кажа. Остава вторият вариант. Или авторката наистина (вероятно) е в тийн възраст.

# 29
  • Мнения: X
Не вярвам, че има вечна любов към мъж. С времето могат да стихнат чувствата, тези неща зависят и от двамата. Абе много неща се случват в една връзка. Може и да е заради това, че съм млада, необвързана, несрещнала правилният човек. Joy Иначе вярвам във вечната любов към децата ни, близките ни и приятелите ни...  Sparkling Heart и животинките ни.

Към приятелите ....ммм по-скоро не ,само уважение

Аз съм обичлива, обичам и уважавам. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт