През юли ДЕКЕМВРИЙЧЕТА се обаждат с ритничета!

  • 18 783
  • 279
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 6 798
 Laughing Laughing Laughing
Отстъпвам с ОГРОМНО удоволствие пъровото място на всеки, който има НЕщастието да го засужава  #Cussing out. Честно да ви кажа, с това оголемяване на бюста ми се реве...на който му е за пръв път не знае до какво води това. Докато си бременен е ОК, най-много да се нацепиш...а като спре кърмата /което, колкото и дълго да кърмиш се случва все някога/ не искам да ви казвам какво остава от бюста... #2gunfire #2gunfire #2gunfire Така че тези, на които бюста им не мърда са направо щастивки, завиждам им много благородно.  Cry

# 256
  • Мнения: 146
 Здравейте, отдавна не съм влизала в темичката ни и много неща съм изпуснала.
 smile3510 smile3510 smile3510
Klemy честит рожден ден на голяма патерица, да си много щастлива и хубаво здраво бебче да си  имаш.  smile3525

VELLA  hbday много здраво бебе и ти да си много здрава и щастлива  baloni

Alex Shu  Честито! Разкажи как мина свадбата?

 Hug Hug Hug

Вече знам, че чакаме момченце, докторът го потвърди за втори път  тази седмица.  И ми се струва, че леко ме подритва от два дни, но понеже ми е  за пръв път не мога да определя точно да ли е то. Усещам движение долу ниско.  Опитни мамчета кажете,така ли трябва да бъде?

Virginity това се казват  bombs и pregnant с добра преднина водиш класацията.
 

# 257
Привет!
На alex_shu честито! Да сте живи и здрави, много да се обичате и да се слушате! Пожелавам ви таз година едно, а по нататък още здрави, умни и палави дечица!

Мойте снимки ще ги кача тези дни, имам ги вече, но са много големи - около 7 МВ е всяка и сега чакам да ми ги намалят, че аз не разбирам толкова от компютри.

Към мамите с отрицателен резус фактор - вече изследваха ли ви за антитела? Мойто джи-пи се ослушва нещо, рано било, то можело и сега, ама можело и да се изчака още малко...

А понеже вчера един разбиратор ми "оправя" компютъра, днес не можах да си вляза с името, така че се регистрирах отново и сега имам две точки след името, обаче съм пак аз - elitza_elitza - това е малка подробност за най-наблюдателните.

# 258
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Благодаря, благодаря!
Аз качих 2-3 снимки, мисля, че стигат.
Аз тепърва получавам от много места, имаше много фотографи. Май най-последно ще си получа официалните... Simple Smile
Инак мноооого се веселихме, и аз много добре си потанцувах, бебо беше много кротък и не се обади изобщо. Чак се изненадах колко добре се чувствах през цялото време...
Хубав ден на всички!

# 259
  • Мнения: 3 323
Ако някой още се интересува- фетална морфология в Тина Киркова - 20лв. и БХС в Майчин дом - 22лв. Днес ги направих в сряда чакаме резултат.
На Алекс - Честито!!! Нановодобредошлите - Добре дошли! На Рожденниците Много , много здраве и любов!
Малко съм отвеяна - та се сещам след 100 години но нищо - пак е от сърце!
На питащите какво да усещат - всички потропвания, побутвания, пърхане, гъделичкане и не знам какво още - ТОВА Е БЕБО! Споко така си трябва! Който не го усеща да чака - няма да се размине! С големия син до 25 седмица си мислех че е от колита!
Със здраве!
Ха-ха-ха проверката на правописа ме убеждава че искам да кажа ФЕКАЛНА!

# 260
  • Пловдив
  • Мнения: 319
Здрасти, момичета!
Много ви благодаря за поздравите за рожденния ми ден. Днес съм в супер настроение. Току-що се върнах от фризьор и съм с нова прическа и маникюр. И изобщо не ми пука, че ставам на 28 години.
Много щастие на всички! Two Hearts

# 261
  • Мнения: 320
alex_shu, чудесни снимки, хубава булка. ГОРЧИВО!

# 262
  • Мнения: 3 323
Че що пък да ти пука - да не са много!?
На мен още не ми пука чувствам си се много добре даже! Пролетта с големия син си говорим и му обясняваме че искаме да сотаваме на семе чат-пат, все пак, не спалнята да е пълна непрекъснато с деца. А той пита - и що така ? Ми викам може да правим секс ! А той - Мамо, на вашата възраст хората не правят такива неща вече!
Аз туку - що бях разбрала че съм бременна!

# 263
  • Мнения: 143
здравейте,
сега бях на фетална морфология при доц. Томова всичко е наред и ще е момиченце. Сега съм вече спокойна. Гледахме всичко, записа ми на дискета снимки има 2-3 много които се вижда горе долу.

# 264
  • Мнения: 146
 Vella готино е да си на 28 години, аз съм на толкова и се чувствам супер. Всяка възраст си има своя чар, а пък сме още многоооооо млади, поне аз така се усещам.
 smile3501 smile3501
ClenG мерси за готиното описание на това, което усещам и сега съм сигурна, че бебчо рита.
Понеже ме болеше в ляво и се притесних днес пак отидох на доктор и се оказа, че крачето на бебето било там и понеже ме почуква на едно място усещам болка, но това било нормално.

# 265
  • София
  • Мнения: 721
ClanG, така си ме развеселила днеска с тая фекална морфология и с бисерите на сина Joy Я кажи батковците как приеха новината?!

alex_shu, много ми харесахте на снимките! Мнооого сериозни на церемонията в църквата, а после много щастливи! Желая ви цял един живот да сте влюбени и само приятни изненади!!!

VELLAnewsm59, да си прекараш страхотно довечера!

lia25, честито момиченце, щастливка  Grinning

Последна редакция: чт, 13 юли 2006, 17:35 от pontes

# 266
Прекрасно осъзнавам, че сега на мода са снимки на коремчета и на гърди, на които всички видове Глории, Малини, и прочие биха завидели.
На който му се гледат обаче снимки от още една сватба, моля да заповяда:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=48825

# 267
  • Мнения: 143
vella честит рожден ден много щастие и здраво бебче
pontes аз бях уж сигурна, че ще е мъжко, но днес докторката беше категорична. Но се кефя. Може и аз да ви кача довечера някоя снимка от сватбата ни миналата година.

# 268
  • София
  • Мнения: 721
elitza_elitza, страхотни сте! Мноооого щастие и занапред!!! Къде беше сватбата, много е хубаво там на това мостче?
Ох, младоженкитеее, направо и на мен ми се прижени от вашите снимки!! Аз толкова твърдо отказвам досега, вие ще ме размекнете  Wink

lia25, пращай ги  Laughing

# 269
  • Мнения: 514
alex_shu, цял живот от любов и разбирателство да не се отървете! Simple Smile Красиви булки.....честно да ви кажа.....завидях ви...искам пак да съм булка  Laughing Да си призная..........от време на време си обличам булчинската рокля и стоя така около 15-20 минутки  Crazy

Какво, какво за годините.....аз съм на 18.....е, поне така се чувствам  Mr. Green

Моето мамче е със шарка, лекарят ми каза да бягам надалеч 1 месец от нея  Confused Сега се виждаме само от далеч  Rolling Eyes

Вижте тези коремчета....можете ли да определите вашата пупа какъв стил е.....

   

Общи условия

Активация на акаунт