През Февруари видях двете чертички, а НОЕМВРИ 2019 най-сладките две очички! Тема 2

  • 20 809
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 73
При всеки стоят различно нещата с коластрата.Може са се появи през бременността още,но попитай пак на прегледа за всеки случай

# 721
  • Мнения: 958
Да задължително , говорих с майка ми тя каза че при нея през 5тият месец имало . Не е обилно малко е , но все пак си има ако не е коластра не знам какво ще е . Simple Smile

# 722
  • Мнения: 3 235
Шоколадче, супер за момата❤

Коластра може да има още през бременността, както и до 3г след спиране на кърменето. Но основно е засъхнала по зърното, а не теч.

# 723
  • Мнения: 958
Точно такова е , жълто-оранжево.

Майчета ползвали ли сте бебешко легло екстендър  ? Дали са удобни ?

# 724
  • Мнения: 2 224
Mmoira, на кое казваш екстендър? Тези, които се доближават до спалнята предполагам?

# 725
  • Мнения: 958
Да точно тези . Simple Smile

# 726
  • Мнения: 817
Най-добрата ми покупка е точно количката. Съотношението качество-цена според мен е най-добро. Купихме Jane muum matrix. Това е малък танк, който минава навсякъде и може да се кара с 1 ръка. Според мен, не гледайте коя количка колко килограма тежи. Имам лятна Mamas and papas Cruise, имам и Britex-romer Holiday. И двете колички са леки, обаче ми се взема акъла като изляза с тях. С Jane-то ми е много по-лесно. Зимният кош се трансформира в кош/стол за кола до 13 кг., което на първо време ме освободи от ангажимента да купувам и такъв, както и да местя детето от кош в стол. Просто откачаш, връзваш за коланите и толкова.

# 727
  • Мнения: 267
Вчера бях на лекар и каза да почвам магнезий и ми изписа и витамини. Тъй, че може магнезий и то е добре, ако имаш контракции. Пуснах си и болничен и вече съм си почивка Blush

# 728
  • Наблизо
  • Мнения: 6 359
Момичета,имате ли мускулна треска по краката и дупето или поне такова усещане?

# 729
  • Мнения: 15
Аз имам схващания на мускулите на краката, особено нощно време, но не много често. Но често имам болки ниско долу в корема и някакво усещане като придръпване към интимните части, не знам дали го описвам правилно. И болки отзад и отстрани на корема, не съм сигурна дали точно бъбреците ме болят.

Последна редакция: чт, 16 май 2019, 15:34 от Alex0711

# 730
  • Мнения: 63
Момичета, относно кърменето с първото приемах Bella Donna i Bryonia 15Ch на Боарон и благодарение на тях кърмех. Не помня точно на колко време и по колко беше приема.

# 731
  • Мнения: 368
Здравейте, момичета! Мога ли да пия магнезий в средата на 4 месец. Лекарят ми не вдига телефона,  а усещам, че имам контракции и нош па не отпусна мускулатурата. Взех от от аптеката Биолектра и се чудя дали да пия, стресът в работата ми тия дни бе голям и предполагам, че затова днес съм с контракции. И да питам дали след като съм обадвала мога да пия магнезия? Ще съм благодарна, ако някой знае или е говорил с лекаря си по тези въпроси.
Здравей аз съм от Октомврийските мами, но ви чета на последък. Аз пия Биолектра магнезий от началото на 5ти месец. Заради подготвителни контракции, получавах ги по 2-3 пъти на ден, АГ ми каза да пия по 2 на ден за 20 дни.

# 732
  • Мнения: 3 096
Аз май не знам какво е контракция Grinning Или нямам Simple Smile

# 733
  • Наблизо
  • Мнения: 6 359
По-добре,че не знаем Шоколад.Памперс бее описвала -нямам такова и слава богу.Трябват още 5 месеца преди да почна да усещам такива неща.
Нямам търпение да почна да усещам бебето.

# 734
  • Мнения: 2 224
Точно такова е , жълто-оранжево.

Майчета ползвали ли сте бебешко легло екстендър  ? Дали са удобни ?

Да, аз имам такова на Chicco и е много удобно. Ползва се до към 7-8 месеца на бебето. Сега дъщеря ми е на 7м. и още си спи в него, само че вече го затварям отвсякъде, защото е голяма и доста се върти. В първите месеци беше отворено от едната страна и залепено за нашето легло. Така хем си е до мен, хем е отделно. Никога не бих имала смелостта да я взема да спи при нас. Общо взето бих казала, че не е покупка от първа необходимост, но определено е удобно и приятно - бебето буквално е до теб, но в негово креватче. Майките, които кърмят също казват, че са удобни за тази цел.

Аз съм бременна трети път, но незнам какво е контракция. Мисля, че никога не съм изпитвала. И двете ми дъщери се родиха със секцио преди термин, а подготвителни контракции не съм имала. Прословутите контракции след секцио, когато се прибира матката също не ги усетих.

Общи условия

Активация на акаунт