Февруарчето игриво, става все по-бъбриво

  • 43 660
  • 739
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 353
И при нас колите за бутане с крака са голям хит. Има една малка ала без музики и никак не я ползва. Но на площадката е пълно от тези коли и само тичаше след тях. Сега вече и тя Има, кара самостоятелно само назад. Но затова пък музиката все работи. Чакам да се изтощят батериите.😊

# 526
  • Мнения: 1 418
Нямаме превозни средства..само количка за кукли...наложи се да купим защото или буташе голямата или налиташе на чуждите ....
Иначе много се впечатлява от колела, но мисля че й е рано.

# 527
  • Мнения: 353
Момичета, аз и детето сме втора седмица в адаптация на ходене на ясла. Трудна задача ама такава е необходимостта при нас. Искам да споделя, че се оказва важно детето да знае да си казва по някакъв начин, че иска да пие вода. За съжаление пиенето на вода при нас е, когато аз й дам, а персоналът в другите грижи това го пропуска. Моето момиче и най-малката в групата и нуждите са й по-различни от на другите деца.

# 528
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 709
Успех и на двете ви! Дано скоро свикне и започнете само да се радвате на положителните страни на яслата Simple Smile

# 529
  • Мнения: 1 418
Момичета вашите деца тръшкат ли се ?Нашата попринцип не, обаче днес ни разката!Трябваше да изгладя и за да не ми се вре под дъската и да стане някой гаф, де преградих с един диван.Резултатът рев до дупка 40 мин.В една стая сме и е пълно с игеачки , обаче тя реве...реших да нея лигавя и я остявих, за пръв път ми се случва такова нещо.Вие как процедирате?Не искам да се учи, че като ревне ще си постигне целите....От друга страна от приказки още не вдяват, та да се уговорите...

# 530
  • Мнения: 6 232
При мен още минава номера с разсейването. Иначе редовно се пробва да се тръшне за нещо докато ям или готвя,затова го правя само като спи или баща му го занимава. Не бих го оставила да реве 5 минути,камо ли 40 заради некво гладене.Не нападам,просто ми е странно защо си го причини,не бих издържала да ми гърми главата цял ден заради едно гладене. Успокоявам,заигравам и свършвам нещо ако е спешно, ако не сядам на земята да си играя с него.Навън много рядко се пробва,предимно ако не иска да се прибираме или вече е преуморен и няма търпение да се приберем и да заспи.

# 531
  • София
  • Мнения: 2 666
Постоянно се тръшка за нещо. Миналата нощ в 2.30 се събуди и такъв вой нададе, че със сигурност е събудила всички съседи. И то защото не й давах да се качва на нощното шкафче и от него да скача на спалнята. Близо два часа ни отне да борим характерите си.

# 532
  • Мнения: 4 000
Тръшка се и още как! Вкъщи,навън няма значение, важното е че се опитва да е на неговото. За 2мин не ме оставя да хапна ,почва да ме бута,да мрънка,хапе ме,и до рев стига. А той в същото време е нахранен,просто иска внимание. Залисвам го,но не го оставям да реве че ме изнервя .. ако имам нерви ,и ако ми се тръшка за щуротия го оставям и отивам в другата стая, той след малко идва и е забравил за драмата си 😁  Навън още не се справям с тръшкането ,като не иска да седи в количката ,изпада в лудост, и директно звъня на мм да ни забира 🤯

Запазихте ли вече море, какво ще вземете за семейната аптечка за бебо ?

# 533
  • Мнения: 1 418
Не са били 40 мин, буквално, но така ги усетих. ..Досега никога не сме я оставяли да плаче, но тя не е плакала без причина .Сега си беше явна лигня...Попринцип  по цял ден играем и все вършим всичко заедно, но  не очаквах такава реакция.Естесрвено, че я позанимавах малко, смешки ориказки и т.н, но щом пак заттркам с ютията се почва на ново.Та исках да видя  вие, какво  правите в такива моменти? 😊

# 534
  • Мнения: 2 361
Запазихме за море за юли месец.Все още не съм мислила за лекарствата като сме там,но четох и се консултирах с педиатърката,че трябва да му давам пробиотик преди и по време на почивката Simple Smile

# 535
  • Мнения: 4 000
Запазихме за море за юли месец.Все още не съм мислила за лекарствата като сме там,но четох и се консултирах с педиатърката,че трябва да му давам пробиотик преди и по време на почивката Simple Smile
Да и аз съм намислила пробиотик, даже набелязах на Джеймисън да взема, както и за нас, изкокна ми промоция от софарма ако купиш 2 продукта на марката -30%
От четвъртък ще пускат и гащи за плуване в Лидл, не съм забелязала миналото лято дали ги е имало(не са ми и трябвали),ще взема да пробваме.

# 536
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 709
И ние ще заминаваме на море в края на месеца. Няма да му вземам бански или гащи, ще го оставя да си проветрява спареното дупе Simple Smile
Днес ще го водя да му бият МРП, вече не знам за кои пореден път ще го водя и в общи линии май сега вече ще му я сложат. Голяма паника ме обхваща само като споменавам тази ваксина Sad
С други думи, очаквайте панически отчаяни въпроси следващите 15 дни от мен.

# 537
  • Мнения: 16 874
Море през септември  на Гърция. В аптечката винаги имам:
Панадол, нурофен, ефералган, хексалгин сиропи + свещички.
Задължително против диария, повръщане, прахчета ентерол, сироп за кашлица, капки за уши, 2 вида капки за нос, ппахчета + тубичка назопюр за промивка, фенистил капки, термометър, вит. Ц, калциев глюконат. Май е това Thinking

# 538
  • София
  • Мнения: 2 666
Море през септември  на Гърция. В аптечката винаги имам:
Панадол, нурофен, ефералган, хексалгин сиропи + свещички.
Задължително против диария, повръщане, прахчета ентерол, сироп за кашлица, капки за уши, 2 вида капки за нос, ппахчета + тубичка назопюр за промивка, фенистил капки, термометър, вит. Ц, калциев глюконат. Май е това Thinking

Постоянно забравям да ти благодаря за препоръката за носните промивки. Купих на каката и се родихме и двете. Такива чудеса излизат, не е истина просто. Много съжалявам, че до сега се притеснявах да го пробваме.

# 539
  • София
  • Мнения: 10 642
А от къде купувате тези чудеса за промивките и как изглеждат?

Общи условия

Активация на акаунт