Февруарчето игриво, става все по-бъбриво

  • 43 440
  • 739
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 2 666

Верчето има Назо пюр, аз взех Клин сет джиниър. Общо взето пластмасова бутилка, в която добавяш хладка преварена вода и натриев хлорид. Под определен ъгъл изсипваш част от съдържанието в едната ноздра, а от другата изтичат секретите. На малката не смея да направя промивка, но голямата сама си прави и казва, че много й облекчава дишането. Вече две хреми и зелени секрети лекувах така.

# 541
  • Мнения: 299
По отношение на тръшкането.досега само един път - като си тръгвахме от едно кафене с детски кът. Въпреки че.му дадох време да си каже "чао", много плака и се тръшка. Аз го гушках през цялото време и му повтарях, че го разбирам.че му е тъжно, но не може повече да седим. И така 10мин. После се успокои.
Ние вече направихме първите три плажа. Ходихме рано към 9 до 11. Голяма игра на пясъка и толкова беше впечатлен от морето и от водата. Първия ден мокрихме само краката. Но оттогава винаги е готов да тича навътре и обикновено пада и целият се къпе. Слава богу не сме имали все още стомашни проблеми, но и в Бг засега все още е сравнително чисто морето. След месец ще е ад. Нося му банските на плажа, но определено е по-добре гол. Всичко друго държи мокро и се пълни с пясък. На пясъка засега играе по тениска, не знам как ще е в жегите. Но и ние няма да го водим в горещите часове.

# 542
  • Мнения: 353
Момичето ми имаше разтройство от едни череши(мисля аз) и й дадох пробиотик да Джеймис.  Не се подобри в следващите два дни. На опаковката пише, че е срещу запек и го спрях. Тя също се възтанови.

# 543
  • Мнения: 16 871
М, много се радвам, че ви е помогнало. Не се притеснявай ако се наложи и на дребното да пробваш, но трябва да й бръкнеш в устата да не слезе течността надолу и на се задави.

Нандин, виждала съм че правят такива промивки и с обикновена спринцовка. Назопюр е с бутилка под ъгъл. Аз си взех сашета, но съм правила и с ФР.

# 544
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Момичета, виждам, че коментирате вече почивките на море. Понеже на нас също ни предстои такава началото на юли, исках да ви попитам как мислите да процедирате с храненето там? Ще се доверите ли на храната в ресторантите или какъв план имате?
Благодаря предварително! Simple Smile

# 545
  • Мнения: 16 871
Аз ще се доверя. Ще бъдем в Гърция, на място, което посещаваме от години. Аз съм с чувствителен стомах, но не съм имала проблеми. Готвят традиционни супички и манджи.

# 546
  • Мнения: 3 997
И аз това с яденето го мисля . Решила съм като тръгваме да взема от нашата си кухня манджички и поне за 2 дни да знам че е подсигурен. После ще яде от хотела няма как, поне ще сме изпробвали ние какво предлагат. Ще наблягам на крем супи,плодове и зеленчуци ,кисело мляко, принцеса с кашкавал (любима му е).

Споделете ако не е проблем, в кои бг хотели сте запазили,все още съм в период на избиране а мислим началото на юли да ходим.. то не остана време 😄

# 547
  • София
  • Мнения: 10 642
Ние ще бъдем в Сл. Бряг и обмислям да ползвам една бургаска ДК, която прави доставки и по курортите.

# 548
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Ние ще сме на Елените и аз си мислех също за варианта детска кухня в Бургас? 🤔
Nandin, знаеш ли името на кухнята, която предлага доставка по курортите?

Kokos-ka, ако искаш пиши на лично, ще ти пратя офертата, която ние избрахме на Елените, ако те интервсува Simple Smile

# 549
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 701
Ние ще сме за втора година с малкия на същото място. Храната си я правим ние, т.е. с храненето ще процедирам разчитайки на собствените си ( хаха) и чужди готварски умения на останалите жени от компанията. Смятам да си взема малки алуминиеви форми за еднократна употреба - за да му слагам малки неовкусени порции да се пекат. Също така ще взема и буркани с готови пюрета и инстантни каши.
Днес най-накрая му сложиха МРП, аз съответно супер стресирана и тепърва ще се шашкам, надявам се безпричинно!

# 550
  • София
  • Мнения: 10 642
Ние ще сме на Елените и аз си мислех също за варианта детска кухня в Бургас? 🤔
Nandin, знаеш ли името на кухнята, която предлага доставка по курортите?

Kokos-ka, ако искаш пиши на лично, ще ти пратя офертата, която ние избрахме на Елените, ако те интервсува Simple Smile
https://www.happybebe.bg/dostavka-izvan-grad-burgas

# 551
  • Мнения: 1 406
А от къде купувате тези чудеса за промивките и как изглеждат?
Аз лично за себе си ползвам джала нети ( варират около 5-8-15 лв...). Общо взето като не ми минава хремата за ден, на втория почвам с промивките. Доста пъти пресичам още в началото по този начин. Пести ми страшно много от разни капки за нос и лекарства. Цялата бременност и до момента карам с промивки на носа.
Замислям се да започна и на децата да го прилагам. Ще видя някакъв по-детски вариант, ако не ще се бъркам за назопюр... Хубаво ме сетихте.

Ето това е джала нети, която аз ползвам
Разтворът си го правя аз - топла водичка, малко морска сол колкото да стане като сълзи на вкус (ако е повече може да изгори лигавицата), ако са повечко сополите и капка -две йод слагам. Два -три пъти на ден и всичко приключва за два дни.
Иначе е хубаво да се прави промивка всяка сутрин...ама къде толкова време с деца?!?!? То и без деца пак не намирах толкова време.

# 552
  • Мнения: 1 418
Моренцето ни е на каравани ние ще си готвим😊Нямам търпение да идва вече 😊😊Миналата година не се нарадвахме на морето.Сега като е по-голяма надявам се да се покефим повече !

# 553
  • Мнения: 299
Ние ходим на палатки. Миналата година го закарахме, но само за една нощ. Колкото да си начешем.крастата. тази година, дано всичко да е наред, планираме поне седмица. За храненето - ще залагаме на плодове, зеленчуци, филийки разни. Моят син може да кара на домати, сирене и маслини с дни. И само по проверени заведения(въпреки че.не се знае летните вируси и чудесии от кой ъгъл дебнат)

# 554
  • Мнения: 228
Момичета, а сега в жегите слагате ли боди тип потник под тениската? Аз досега все й обличам боди с къс ръкав, но се чудя например като облечем някой комплект, който е с тениска отдолу голичка ли да е?

Общи условия

Активация на акаунт