Модни тенденции в прическите и всичко за косата - 9

  • 46 402
  • 750
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 18 552
Фризьорката ще ти боядиса корените в цвета на дължините за изравняване, ако не искаш да те обезцветява, това е вариантът. Аз не виждам как толкова тъмни наситени дължини могат да станат като в корена без обезцветяване.
Не бих подстригала тази чудесна коса. Ако искаш промяна на цвета, постепенно с няколко тона променяй при израстване, така ще стои хем като омбре, балеаж, хем ще имаш промяна. 

Няма да станат. За съжаление зная много добре точно какви са пхоследствията от обезветяване на дължини.Мога и снимков материал да покажа. Просто сложих много светла боя аз. Трябваше номер по-близо до моя, 4 ка или тройка само за лек отенък и постепенно да станат нещата. Там е работата, че не искам отново да ми прави тъмни корени.
Ще я остовя така, според опита ми с червеното, до няколко измивания ще се поотмие.

# 121
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Мис, ти с черни краища ли си? Това съм го пропуснала... наистина на чудо си се надявала тогава.
Дано измислиш нещо!

# 122
  • Мнения: 18 552
Мис, ти с черни краища ли си? Това съм го пропуснала... наистина на чудо си се надявала тогава.
Дано измислиш нещо!
Не са черни, но много тъмни. Не се надявах на нищо. Бях наясно,че така ще стане. Затова и не се кося.
Боята беше 3 месечна и половина,ама явно е много силна,а и профи. Просто повече никога тази боя няма да я ползвам. Никак не съм доволна.

# 123
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Хм, аз последната прекалено тъмна боя просто с времето си я изрязах, нямаше бутане иначе.

# 124
  • Мнения: 18 552
Ами аз и предния път мазах върху тъмна и не стана така. Затова мисля,че е от боята. Има си значение каква е.

# 125
  • Мнения: 427
Мис, не разбирам защо не искаш да рискуваш с Деколор. То, всъщност, няма никакъв риск. Само че трябваше да го използваш преди да се боядисаш. Сваля много от старата боя и не гори косата. Прането и обезцветяването са съвсем друга работа, те наистина изтощават, но Деколора -  не. Най - много да се поизсуши малко косата, но това не е задължително, при мен не се получи, а свалих много цвят.

# 126
  • Мнения: 18 552
Ми не знам, сякаш ме е страх да го направя. Гледах го онзи ден в Лили, на роза импекс.
Може и да пробвам, но просто не знам дали сега точно е момента.

# 127
  • Мнения: 14 784
Хмм моето мнение е,че не е съвсем безобиден Деколора. Ползвала съм го-нищо не свали от черното. Отделно миналата седмица приятелка дойде и гледам-косата й до раменете,а й беше поне с педя по-дълга. Та тя ми разказа,че искала да се изсветли,заради белите коси,че много личат на черно. Мазала се веднъж с Деколора,отмила,косата й била ок. След месец взела пак,като се измила косата й била адски изгорена и се принудила да я отреже доста. Даже си личеше,че има още за рязане,но каза,че ще е по-нататък. Тя нейната е и редичка,та съвсем нищо не е останало. Та с други думи-внимавайте с Деколора.
Аз продължавам да си ходя с “голямата” коса,но като не цъфти не я бързам,да я режа. Само с оцветители се мажа,да не се белея толкова и това ми е. Днес в жегата едва я изтърпях и явно ще започва връзването и сплитането. 😃

# 128
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470

# 129
  • Мнения: 289
Здравейте,нова съм тук и искам да задам един въпрос. Биядисвахте ли си косите по време на бременността? Благодаря предварително за отговорите ☺️

# 130
  • Някъде там
  • Мнения: 4 818
Мис,сътворила си глупост.
Ужасно е светли червени корени с тъмни дължини.
На снимката не личи да е така ,но след като го пишеш значи е така.
За мен Ел ти е дала най адекватен съвет.
Погледни в златната рибка за прахчетата на Лореал,в темата с профи продуктите казват,че са щадящи.
Аз имам напредък,за първи път пропуснах да боядисам корени и положението не е толкова зле както си мислех.Отдавна се каня да и дам почивка и най накря го изпълних.Другия месец ще направя само и единствено корени в цвят 5.17  .

# 131
  • Мнения: X
Момичета, на моята суха, чуплива косица, съм и причинявала съм абсолютно всичко възможно на младини - от русо, през оранжево, лилаво до синьо-черно. После с модата - кичури, балеажи, шарении.. Нарадвала съм се на всичко и съм се разочаровала от много неща, та сега съм и дала почивка. Постепенно се насочих към по-естествени продукти, химията, колкото и да създава вълшебства, с натрупването, започва да вреди. Последните години, боядисвам с натурална 6-ца корените и разнасяме за 10 мин.надолу. Не боядисвам често, цвета ми е максимално близък до естествения, даже ще я оставя малко да си почива това лято - някакъв естествен балеаж Joy Оставих я да расте, мажа маски с масла и супер рядко изправям. Сравнително здрава е сега, но от както се помня, цял съзнателен живот, винаги ми е "хвърчала", няма оправия. Ако знаете нещо, което ще превърне тоя пух в гладки букли, ще съм много благодарна Hug

# 132
  • Мнения: 14 301
Арина, къдрава/чуплива ли ти е косата? Ако да - ресане само на мокра коса с маска/балсам и гел от ленено семе.

Аз съм се омазала с кокосово масло, след това ще мацна оцветяващ шампоан. Май няма да ми се размине боядисването през лятото. Разликата корен - дължини е кофти, а и косата ми расте много бързо и много си личи. Ще пробвам да боядисвам само корен на около 2 месеца май.

# 133
  • Мнения: 18 552
Искам сега да купя една безамонячна и да намажа само корени. Че краищата ще станат на нищо. Сега са добре. Не знам дали да изчакам. Майка ми не дава да се издума за боя-каза до си изчакам да се отмие. Принципно съм съгласна,но ме е срам да ходя така. В същото време виждам,че и по дължините си личи също доста,но пък като цяла си е черно.
Може би ще изчакам и тази седмица и ще купя един Кастинг 360 черна череша и да стане тъмно и това е. Мисля,че така ще е най-добре. Пък после вече ще видя как ще постегам червеното.

# 134
  • Мнения: 14 301
Мис, недей с боя толкова скоро. Ако толкова те дразни намажи оцветяващ шампоан да замажеш положението, докато стане време пак за боя.

Общи условия

Активация на акаунт