Модни тенденции в прическите и всичко за косата - 9

  • 46 432
  • 750
  •   1
Отговори
# 210
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 479
Тази коса на картинката е изсветлявана изцяло, преди да се направят цветовете синьо и цикламено. В салона всичко винаги изглежда супер, но искам да я видя след 2 седмици, тогава ще те подкрепя за процедурата Simple Smile

# 211
  • Мнения: 18 562
Тази коса на картинката е изсветлявана изцяло, преди да се направят цветовете синьо и цикламено. В салона всичко винаги изглежда супер, но искам да я видя след 2 седмици, тогава ще те подкрепя за процедурата Simple Smile
От личен опит след 2 седмици ще е ужас..едно е в салона, направена и лъскава. А и като ковбинация са кофти цветовете-черно + розово.

# 212
  • Някъде там
  • Мнения: 4 829
Хрисии , по принцип я боядисвам.
Сега съм и дала почивка и от два месеца не съм я пипала .
Това за мен си е много време Grinning
Този път се заинатих и ще се опитам да направя по дълга почивка .
Цветовете които използвам са пепелни .
6.17 , 6.17 , 6.01, 5,01 и ги смесвам с натурални 6.00 , 5. 00 и т.н .

# 213
  • Мнения: 241
Сумрачна Искрица, в какво съотношение ги смесваш? Аз също мисля да смеся, че 6.17 не ми покри белите косми, но се чудя дали 2 към 1 в полза на 6.17 ще покрие. Или цяла боя 6.17 с 20 мл 6.0 например?

# 214
  • Мнения: 3 025
Натуралните, които са с 0 се слагат за покритие на бели коси. И оксидант 6%

# 215
  • Мнения: 656
Благодаря ви за коментарите за черно + омбре!
А според вас от черно към омбре какво е сполучливо за 2-3 месеца и после да покрия всичко черно? 🤗

# 216
  • Мнения: 18 562
Хрисии , по принцип я боядисвам.
Сега съм и дала почивка и от два месеца не съм я пипала .
Това за мен си е много време Grinning
Този път се заинатих и ще се опитам да направя по дълга почивка .
Цветовете които използвам са пепелни .
6.17 , 6.17 , 6.01, 5,01 и ги смесвам с натурални 6.00 , 5. 00 и т.н .


Странно,че са пепелни. На мен цвета ми се вижда доста топъл на места.

# 217
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Хрисии , по принцип я боядисвам.
Сега съм и дала почивка и от два месеца не съм я пипала .
Това за мен си е много време Grinning
Този път се заинатих и ще се опитам да направя по дълга почивка .
Цветовете които използвам са пепелни .
6.17 , 6.17 , 6.01, 5,01 и ги смесвам с натурални 6.00 , 5. 00 и т.н .


А каква боя ползваш?

# 218
  • Някъде там
  • Мнения: 4 829
Лакме хрома и Лакме Колаж .
Мис, топъл е цвета май а използвам пепелни нюанси .
Смесвам ги 1 боя натурален цвят и половин с отенък .
Страхотен цвят и коса

# 219
  • Мнения: 2 323
Розовото наистина пада много бързо. Независимо дали е обливка или си е обезцветено плюс боя. Изисква си поддръжка вкъщи, разбирай веднъж на 3-4 миения на косата - мега лесно е, да, но си е трениране.

# 220
  • Мнения: 1 949
Как да задържа къдрици? Болна тема са ми. Не ми държат 1 час.. А не е като да не слагам лак за коса силна фиксация, но полза няма, само където седи грозно. Косата ми е мека и фина, може би заради това. Текстуриращ спрей съм ползвала, балсам съм пропускала дори, за да не ми омекотява косата и уж къдрицата да седи, но не та не. Тук съм 2 часа след къдрици, които бяха масури, сега са...ами вълнички, хахах. Какви хитринки прилагате вие за коса не стояща след термични прически?

# 221
  • Мнения: 39 396
Страхотен натурален цвят, Искрица!
А ефекта на къдриците след втория час е супер!

# 222
  • София
  • Мнения: 3 026
mountain_crystal,в предната тема Алечка(ако бъркам извинете ме)написа за гел от ленено семе, пробвай с него чудесен е.Отворих темата да питам за нещо което  хем да ми фиксира къдриците,хем да изглеждат естествени и попаднах на неин пост.Сега постоянно в хладилника имам от този гел.Дори да не си навивам косата на сутринта много лесно я оформям с влажни ръце.

Алечка Flowers Rose за гела

# 223
  • Мнения: 14 801
И на мен ми харесват разпадналите се къдрици,точно в момента май са много актуални,като гледам из пинтерест и инстаграм.
Алечка ни пусна мухата с ленения гел,да. Само дето аз още не съм го пробвала,но и това ще стане. 😁
Вчера се мазах с шампоан оцветител-ми по-добре стана с Виктория бюти,от колкото миналия път с Марион. Определено оставам с него. Боя не съм слагала от два месеца май. Скрива ми белите коси,които са ми проблема и заради които се боядисвам.
Днес ще пробвам плитките. ☺
Ако успея да се снимам сама ще покажа. 😁

# 224
  • Мнения: 17 987
И на мен почти месец ми изкара с ВБ, но ми е тъмен този цвят. Има ли нещо по- русо?

Харесах този цвят, но боята ми е непозната
https://apteka.framar.bg/30034136/%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%B0-%D0%B … D1%80%D1%83%D1%81

Имате ли отзиви за нея?

Последна редакция: пт, 03 май 2019, 10:35 от raja_nikol

Общи условия

Активация на акаунт