Модни тенденции в прическите и всичко за косата - 9

  • 46 502
  • 750
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 14 353
Хелия, малко преди да ти изтече времето намокри лекичко, да се разпени боята и разреши. Разръркай добре и постой 10 минути. Така ако има непокрито поне ще се тонира малко от малко.

Аз пък точно романтичния и ретро стил гоня и смятам, че  ми отива. Често получавам комплименти за прическите си с плитки.
Работя в офис и управлявам хора, няма как да ида с цветни плитки на работа и да очаквам хората и клиентите ми да гледат сериозно на мен 😉 Честно казано и в ежедневието си не бих го направила, просто не отговаря на стила и визията (и годините ми).
Но, въпрос на стил и вкус, наистина 🙂

# 196
  • Пловдив
  • Мнения: 494
От днес с фибичка Simple Smile

И без фибичка

Боядисваш ли си косата,и ако Да с какъв цвят и боя си?
Много михариса цвета ти. Simple Smile

# 197
  • Мнения: 2 604
Отдъхнах си, не е точно това, което исках, но не е никак зле. Все пак от основа 7.3, правих 7.4. Само корените са много леко по-наситени. Остава да видя как ще се представи като трайност боята и ако ми хареса, ще си я купя пак.

# 198
  • Мнения: 3 027
момичета може ли малко помощ
окислител 3% процента достатъчен ли е за кестенява боя или да взема 6% ?

С 6%, особено ако има бели коси.

# 199
  • Мнения: 14 820
И аз ползвам такива,но за момента щерката ми ги изпогуби всичките. 😁
Евтина или скъпа,важно е да върши работа и да е удобна.
За това пък цветни кичури не бих си направила нито в плитка,нито никак.
И да-всеки си има мнение и може да си носи каквото иска. Данък обществено мнение не плащаме. 🤗

# 200
  • Мнения: 20 077
Няма нищо евтино в щипката. На детенце, ако е сложена същата, пак ли ще евтинее?Simple Smile
Много ви е добре косата и с щипка, и без щипка.
Моята коса е доста дълга и гъста, а лицето по-малко и аз често ползвам всякакви големини щипки за различни прически и да ми е открито лицето. Имам по минимум 2 от вид.
Това е част от стила, носене на косата. Въпрос на вкус, не на евтино/скъпо.
Скрит текст:

# 201
  • София
  • Мнения: 2 937

Ама имам шнола с перличка хахахаха





Другите са ми от евтините, ама за тая се изръсих почти 10лв Joy


Последна редакция: ср, 01 май 2019, 22:33 от bubanka

# 202
  • Мнения: 14 820

Утре мисля да пробвам да си направя такава прическа:

Първо ще се мажа с шампоан оцветител и после ще експериментирам. 😃
И такива небрежни кокове ми харесват:

Но не мога да си ги правя. Все си стягам и гледам да събера цялата коса. 👱🏻♀

Последна редакция: ср, 01 май 2019, 22:32 от bubanka

# 203
  • Мнения: 3 027


Плитки за съжаление и аз не мога да си правя сама, за разлика от официалните прически. Та ако попаднете на интересно клипче...

Последна редакция: чт, 02 май 2019, 07:32 от bubanka

# 204
  • Мнения: 14 820
Клипове има много в тубата,избираш и пробваш,до като не стане. 😃
Аз се разрових из Пинтерест и попаднах на много красив цвят:

Много е близо до моят цвят в момента,но този блясък и отенък... 😍

# 205
  • Мнения: 656
Момичета, според вас омбре с цвят розово-лилаво демоде ли са вече? Аз изпуснах омбре вълната преди няколко години, но сега гледах едната мацка в Мастършеф и много ми допадна. Искам нещо средно като дължина(и сега е средно) и нещо такова с естествения ми черен цвят горе:


Това много ми харесва, но може би ще иска доста третиране от черно:

# 206
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 530
И двете ще искат доста третиране от черно...

Аз не те съветвам да го правиш - не си заслужава горенето на косата за черно-розова комбинация, която дори и да се получи, ще е чао след седмица.

# 207
  • Мнения: 14 353
Lion_ess, на мен и двете ми харесват, обаче наистина от черно ще е голямото горене, помисли си дали искаш да си го причиниш Simple Smile Розовото пада точно след 2-3 измивания.  Не, че не можеш да си го тонираш сама после - има много розови оцветители, но пак - помисли си дали искаш да си третираш толкова агресивно косата.

Ени, първата плетка много хубава, ще взема и аз да я пробвам.
Сплитането с клипчета от ютуб и много скубане Simple Smile Аз така се научих. Ел, щом с официалните прически се справяш, значи не си хептен вързана в ръцете и с плитките ще стане в някакъв момент Simple Smile

Шноли щипки и аз много ползвам, но само за в къщи и в офиса, когато няма клиенти. Не се харесвам с полу прибрана коса. За пред хората - или сплетена цялата или пусната цялата.

Пандора, от мобилната версия не може, трябва да минеш на пълната.

# 208
  • Мнения: 18 570
Цвета е страхотен. Нещо подобнж искам и аз.😊

# 209
  • Мнения: 656
Ами аз не знаех, че розовото не е силно и постоянно... нямам против горенето половината дължина, тъй като харесвам и средно къси коси, все пак ще се изреже след време.

Черно към розово и аз не знам, много рязък констраст, а нали уж е омбре....

Общи условия

Активация на акаунт