Модни тенденции в прическите и всичко за косата - 9

  • 46 465
  • 750
  •   1
Отговори
# 165
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Elena_of_Avalor, аз я харесах тази маска-шапка. Пиши и на теб дали ти е харесала.

# 166
  • Пловдив
  • Мнения: 494
А колко време стоите с кокосовото масло на косата,и завивате ли я с нещо или не?
И според вас с колко пъти домашни маски с яйца и мляко ще ми падне боята?
Нещо ми се върти в главата,че искам да си бъда пак с естествения цвят,макар,че имам тук там някой бял косъм.

# 167
  • Мнения: 4 423
Косата ти ще изсветлее. Но боята няма да "падне " в смисъла на "никога не съм била боядисвана". Пигментът и цветът на твоя косъм са променени. Трайно. Дори да се промени цвета на боята няма да стане твоя естествен. Никога отново. Ще е естествена, когато израсте и не се боядисва.

# 168
  • Мнения: 14 323
Аз стоя с часове с кокосовото масло. Защипвам с шнола и чистя или си бутам нещо из градината.

# 169
  • Мнения: 441
Аз стоя минимум два часа с кокосовото масло. Днес стоях четири часа и съм много доволна Heart Eyes. В сряда пък мисля да се намажа с бадемово, защото скоро не съм. Дали е прекалено скоро след кокосовото Thinking?

# 170
  • Мнения: 417
Моля ,дайте съвет за шампоан за бърз растеж ,но за мазни корени.

# 171
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Моля ,дайте съвет за шампоан за бърз растеж ,но за мазни корени.
Клоран с хинин, но имай предвид, че изсушава цялостно косата. На мен преди време ми спря косопада в комбинация със спрея, но го дават и за растеж.

# 172
  • Някъде там
  • Мнения: 4 832
Моля ,дайте съвет за шампоан за бърз растеж ,но за мазни корени.
Напира,но не е за мазни корени Simple Smile

# 173
  • София
  • Мнения: 2 935
Elena_of_Avalor, аз я харесах тази маска-шапка. Пиши и на теб дали ти е харесала.

Напременно. Сега още се радвам на блясъка от боята, но скоро ще я направя. Четох доста добри отзиви от влогъри.




За растеж ползвам един шампоан с чесън, който доста изсушава косата, имам също така Био Рехаб, но с него не се спогаждаме. Другия е https://www.zlatnaribka.com/shampoani/shampoani-protiv-kosopad/s … s-bioclenz-250-ml



Общо взето аз и в една друга тема писах, сега ми е най кофти дължина. Точно до рамото +1см, та застава върху рамото, постоянно се извива навън, хич не ми допада. Нямам търпение да дръпне още 1-2см и да прескочи тази граница.

# 174
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 486
Обърни я назад, примерно с диадема или само с обем и лак - така, че да стои само на гърба, а не по раменете. Тъкмо разнообразие, много хубаво стои на такива прически. Аз по едно време така я носех, като беше с твоята дължина. Или хващах предните кичури с фиба отзад.

И стига си хейти косата и прическата - има потенциал за какво ли не тази дължина.

# 175
  • Някъде там
  • Мнения: 4 832
Предните кичури с фиба отзад е чудесно Simple Smile
Взех си нови олиa за коса на Орайт по 10 мл  .С пурпурна роза, златна роза и едно леко олио с шипка .
Общо 30 мл за пробичка Simple Smile
Пробвах спиралата за коса на syoss .Не е никак лоша Simple Smile Този път наистина се заинатих и не се боядисвам.Само в предната част прикривам кичурите които не са толкова много .
Малко цапа като пипна после, но при първото нанасяне попрекалих.
Днес съм с бандана за коса и така прикрих бялата косичка Simple Smile

# 176
  • София
  • Мнения: 2 935
Аз я нося основно така с някаква шнола или фиба - щъркел....
Тука дори не е изправяна, не е пипана, само измита.




А това е от сутринта с новия цвят. Ми харесвам се повече с по тъмна и това е. Има адски блясък и ми изпъква лицето




# 177
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Еми, хубава си Simple Smile

# 178
  • Мнения: 8 872
@Eлена,
тази прическа с шнолата, е за в къщи. Хубава ти е подстрижката и трябва да си я показваш. Ако е станала дълга, иди да ти я подкъсят пак.
@Mис
ти май питаше за плитки. Плитките са много модерни именно да дългокоски. Разнообразявайте се. Аз харесвам плитки, които акцентират именно  дължина на косата.




Плитките са много добри за ежедневна прическа, можете да ги боядисвате със спрей, за по-интересно, а може и да се вплитат оцветени снопчета искуствена коса (безвредни Simple Smile )
И не на последно място плитките са секси! Привличат и мъжките погледи.

Хайде сега сложете по една ваша прическа с плитки и разгърнете творческото мислене.

Последна редакция: вт, 30 апр 2019, 23:48 от Pepina_n3

# 179
  • Някъде там
  • Мнения: 4 832
За дъщерите ми е о.к плитки с цветни кичури,супер инфантилно ще е ако си ги сложи жена на 35+ , виждала съм и такива де .
На мен не ми харесва .
Предпочитам такива за съжаление съм с две леви ръце Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт