Модни тенденции в прическите и всичко за косата - 9

  • 46 345
  • 750
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 14 770
Райче,в Кауфланд при нас ги има всичките цветове,има всякакви. Ако имаш път погледни при вас,ще намериш нещо за теб,сигурна съм. ☺

# 226
  • Мнения: 14 286
Рая, тамън днес ще се боядисвам с боя на Елеа. Татко ги продават от 100 години, но аз така и не съм пробвала. Не знам дали е точно същата, ще погледна като се прибера, а като св боядисам ще дам и отзив.

Радвам се, че сте доволни от гела, момичета, и аз си го ползвам.

# 227
  • Мнения: 2 179
Иска ми се да направя нещо като силно подхранваща домашна маска за коса, но не знам към какво да се насоча. Не бих казала, че е суха, а увредена и напоследък доста цъфти. Търся като ефект заглаждане и подхранване..съвети?
Дали да я намажа с кокосово масло или да пробвам с гела от ленено семе / чия Weary отворена стм за предложения

# 228
  • Мнения: 14 286
Рая, сега погледнах, това ще слагам:

# 229
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Хрисии , по принцип я боядисвам.
Сега съм и дала почивка и от два месеца не съм я пипала .
Това за мен си е много време Grinning
Този път се заинатих и ще се опитам да направя по дълга почивка .
Цветовете които използвам са пепелни .
6.17 , 6.17 , 6.01, 5,01 и ги смесвам с натурални 6.00 , 5. 00 и т.н .



Много ти благодаря.Ще пробвам.А оксидант колко слагаш и какъв процент?

Последна редакция: пт, 03 май 2019, 17:22 от bubanka

# 230
  • Мнения: 17 970
Добре, Али, пиши после, успех

# 231
  • Мнения: 1 946
Намерих рецепта по приготвянето на гела от ленено семе,но не и как да се нанася на косата. Превъртах дори в темата за къдрокоси, ама тц. На каква коса се нанся - суха/мокра, колко време се седи, отмива ли се, за след баня ли е, като маска ли е?

# 232
  • Мнения: 1 327
Момичета, харесах си една терапия за коса, във ФБ ми излиза, резултатите много ми харесват, но май в бг не се предлага , някой има ли представа дали е така или има ли нещо подобно на нашия пазар ?ENZYMOTHERAPY Belmakosmetik
http://www.belmakosmetik.com/en/project/excellence-enzymotherapy-treatment/

# 233
  • Мнения: 14 286
Намерих рецепта по приготвянето на гела от ленено семе,но не и как да се нанася на косата. Превъртах дори в темата за къдрокоси, ама тц. На каква коса се нанся - суха/мокра, колко време се седи, отмива ли се, за след баня ли е, като маска ли е?
На измита коса, пофсушена с кърпа, намачкваш и не отмиваш

# 234
  • Мнения: 1 946
Благодаря Алечка.Точно и ясно.
Ще опитам в скоро време и аз.
А да попитам с ленено брашно какво мога да направя? Видях, че имам в шкафа, взимала съм го за добавка в млякото, но не ми беше фаворит за ядене.

# 235
  • Варна
  • Мнения: 5 884
Аз поръсвам върху салатите, но и на мен не ми е най-любимият вкус на света.

# 236
  • София
  • Мнения: 2 934
Боята Елеа аз много я харесвам. Покрива ми отлично белите коси.

# 237
  • Мнения: 345
Иска ми се да направя нещо като силно подхранваща домашна маска за коса, но не знам към какво да се насоча. Не бих казала, че е суха, а увредена и напоследък доста цъфти. Търся като ефект заглаждане и подхранване..съвети?
Дали да я намажа с кокосово масло или да пробвам с гела от ленено семе / чия Weary отворена стм за предложения

Ножица... И след това подхранване в зависимост от това към какво косата ти е най—възприемчива. Моята е към масла, и по—конкретно към зехтин. Твоята може да е към нещо друго... Вариант е и да не режеш, ама ако имаш много цъфтелки просто не виждам смисъл да си хабиш времето, парите и усилията да я мажеш с маски, при положение, че няма как цъфтежа да се премахне по този начин. Сигурно има някакви скъпоструващи терапии, но за мен лично най—доброто решение си остава ножицата.

# 238
  • Мнения: 2 583
И аз много харесвам боята на Елеа.

# 239
  • USA
  • Мнения: 7 281
Докато сме на тема боите,онзи ден намазах се с Иноа от 10-ките нюанс,като си знам,че толкова русо няма да стана..но съм инат и не сменям нюанса. Mr. Green Стана добре,планувам др седмица да тонирам.
При вече нацепен косъм,нищо не помага освен ножицата.

Общи условия

Активация на акаунт