Модни тенденции в прическите и всичко за косата - 9

  • 46 377
  • 750
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 14 298
И аз на първо четене съм доволна от боята на Елеа. Не мирише гадно, не ми раздразни скалпа, покри белите косми.  Не ми се стори агресивна, косата и е добре. Единствено едва ми стигна една кутия, хубаво си мислех да взема две. Не съм сигурна че намазах добре дължините, ама нищо. Ще видим като трайност как е и кога и дали ще ми светнат белите косми Simple Smile Цветът стана тъмен и наситен, но аз реално потъмнявам от 4-ка на 3-ка, та е нормално. Тъкмо ще ми е по-близо до корена и няма да боядисвам на често, ако не се измие безобразно.

# 241
  • Мнения: 2 584
Да си покажа новия цвят, доволна съм, на снимките ми е леко влажна косата. Обаче трябва да боядисвам редовно корените, иска си подръжка. И един въпрос- според вас с този цвят какви серии да ползвам: за блондинки или за брюнетки, че нещо се затруднявам с избора.


Последна редакция: сб, 04 май 2019, 10:55 от Хелия

# 242
  • Мнения: 4 403
Оо, много красиво! Карамелено-медно е за мен. Страхотно! Чак такъв един апетитен с тези сладки асоциации, ммм Simple Smile)

# 243
  • Мнения: 18 551
Много хуцав цвят. За мен си е кэм русите,брюнетка е друго нещо.Нюанс на русото е. 

# 244
  • Варна
  • Мнения: 5 885
Чудесен цвят, много ми харесва и на мен Simple Smile

# 245
  • Мнения: 18 551
сумрачна искрица да те питам номерата,които ползваш си водят все dark blond или  meduim brown нищо си. Как ти си получават тези цветове. Основата ти е тъмна нали? Просто ми стона интересно. А и винаги съм се чудила защо 6 те се водят тъмно русо,а на практика са си кафяво. 5 ца пък е чисто кафяво.

Последна редакция: сб, 04 май 2019, 15:33 от Мис Каролин Бингли

# 246
  • Мнения: 1 130
Хелия, страхотен цвят...  Flowers Cherry Blossom Purple Heart Flowers Sunflower По едно време се чудих за този цвят, но имам доста лунички и не бях сигурна дали ще ми ходи..

# 247
  • Мнения: 39 299
О, ама как си се чудила. Луничките много ще му подхождат. Kissing Heart

# 248
  • Варна
  • Мнения: 5 885
И още как! Този цвят е създаден за лунички.

# 249
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 790
ЕЛЕЯ е добра боя, но този нюанс според мен ще стане на изсветлена коса. Аз на моята не мога да го докарам.

# 250
  • Мнения: 648
Момичета, които се боядисвате вкъщи - имате ли си някакви трикчета за отмиване на боята, така че да не тече по цялото ви тяло и по лицето?

# 251
  • Някъде там
  • Мнения: 4 814
сумрачна искрица да те питам номерата,които ползваш си водят все dark blond или  meduim brown нищо си. Как ти си получават тези цветове. Основата ти е тъмна нали? Просто ми стона интересно. А и винаги съм се чудила защо 6 те се водят тъмно русо,а на практика са си кафяво. 5 ца пък е чисто кафяво.
Oсновата ми е тъмна , на ниво 4 ка съм - 5 ца съм Simple Smile Нещо средно между двете .
Получават се без проблем до два тона по надолу е о.к

# 252
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Момичета, които се боядисвате вкъщи - имате ли си някакви трикчета за отмиване на боята, така че да не тече по цялото ви тяло и по лицето?
На мен по лицето не ми се стича,защото косата е назад. Много по-лесно се отмива, ако направо преди отмиването сложиш балсама и малко вода - цялата боя се смъква без проблем. После шампоани и тн.

# 253
  • София
  • Мнения: 1 243
Ще го пробвам това с балсама Simple Smile Не мия косата с шампоан след боя, изплаквам упорито до съвсем бистра вода, после слагам маска или балсам. Мия с шампоан не по-рано от 24 часа след процедурата.
А как успявате да покриете добре с боя косата на тила и зад ушите?

# 254
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Ами, не всеки път е "добре", но използвам четка за боядисване и гребен да разделям на кичури. После с пръсти разстилам по корените.

Общи условия

Активация на акаунт