Модни тенденции в прическите и всичко за косата - 9

  • 46 394
  • 750
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 109
Момичета дайте предложение за аксесоар на прическа ( някакви цветчета сякаш ми се въртят в главата) и от къде мога да си закупя ( София)

# 286
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Сумрачна искрица,защо отряза хубавата коса? Толкова ми харесваше,не че с къса не си красива де... Simple Smile
Цвета е супер,и според мен ще ти отива.Пусни снимка като оправиш веждите Simple Smile


Аз имам запитване относно боята на Лакме.Коя боя точно ползваше?
Хриси ,косата не съм я пипала.
Влезе ми мухата само,но Ачо(фризьора ми)сега ми каза да си избия тази идея веднага Simple Smile
Лакме хрома и Лакме Колаж 5.17 и 6.17.
От февруари не си боядисвам косата и тя живна.
Ще правя само корени.
Харесва ми и това ама знам,че ще се изтощи и всички след омбре съжаляваме .
Охх,успокоих се,че не си я отрязала 😄😊
И аз преди 2г отрязах мойта на такава дължина каквато си показала и после съжалих,а ми беше дълга.От тогава пак се мъча с 1000 неща да я пусна и повече няма да я режа. Simple Smile
Много ти благодаря,че ми каза точно коя боя е,че се чудих.А колко % оксидант слагаш?

Последна редакция: пн, 13 май 2019, 17:06 от Хрисии

# 287
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Аз започвам да обмислям рязане. Напоследък не я харесвам. Или черта, или боб с малко пластове. Какво мислите?

# 288
  • Мнения: 18 551
Аз съм за боб с поне малко пластове.
Знаете мнението ми за чертата.

# 289
  • Мнения: 8 799
Момичета дайте предложение за аксесоар на прическа ( някакви цветчета сякаш ми се въртят в главата) и от къде мога да си закупя ( София)
вечерна или ежедневна прическа. Зависи и от тоалета, не всеки тоалет 'понася' и украшения в косата.

# 290
  • Мнения: 1 109
Вечерна прическа, дълга рокля... от талията на долу е три пласта тюл, полу гол гръб, деколтето е с пришити цветя

# 291
  • Мнения: 5 001
Здравейте,
незнам дали тук е мястото да попитам. Направиха ми кичури, но станаха доста сиви при матирането. Колко измивания ще са нужни да се отмие? 4-5 ? Или да предприема по-сериозни мерки? Четох за витамин ц, дали ще стане?

# 292
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 791
2 измивания и си пушка.

# 293
  • Мнения: 8 799
@Алиена
Идете в салона и попитайте, може да се матират в друг цвят. И изобщо, недоволните от цвета на кичурите, спокойно, поправимо е, не предприемайте мерки като да се оправите сами в къщи. Simple Smile

@payla777
Ако роклята има цветя, в косата, като, че ли не е нужно, за да акцентирате върху цветята.
Но все пак, като избирате аксесоар за косата, старайте се да повтаря извивките на цветята в деколтето, или цвета им. Може би метал ще стои добре. Имате доста материи/плат по тоалета. Гледайте да не стане претрупано. Аксесоарът може да се сложи отзад, ако отзад не се виждат тези цветя.
Зависи какви са точно цветята, ако са много ярки и шарени, по-добре без украшения. А ако са едва забележими или едноцветни цветя, като в дантела   си представям, тогава може да сложите нещо в косата. Цветята стоят добре с романтична шапка. И с добре подбрани обеци. Но във вашия случай, роклята е доста богата и внимателно с украшенията.

Накрая ще споделя какво намерих, докато си търся фризьор за БГ. Който е ходил в тези салони Интеркоафьор, може да напише доволен ли е:
https://www.intercoiffure-mondial.org/ourmembers2/21/entry?layou … search_form_id=21

Аз съм ходила при  трима от тези фризьори и ще се радвам да пробвам идеите и на останалите.

# 294
  • Мнения: 11
Здравейте какъв цвят боя да сложа за да се изравни горе долу

Последна редакция: ср, 15 май 2019, 18:46 от Veronika Ivanova

# 295
  • USA
  • Мнения: 7 292
Какво ти се е случило? Mr. Green

# 296
  • Мнения: 18 551
 Аз май в крайна сметка ще отида да ме направят вече както трябва,щото ми писна. Харесала съм си този цвят,много.

Или този.


Или този

Просто ще отида и ще кажа да ми свалят 3-4 тона от косата и това е. Искам нещо по-кестеняво,изразен и наситен кестен и червено. Не мога вече да се търпя. Да се прави тоя цвят и после ще мажа само корени.

Последна редакция: чт, 16 май 2019, 13:29 от Мис Каролин Бингли

# 297
  • Мнения: 19 840
Втората снимка, много жив свеж цвят. Отивай и после пусни снимки! Simple Smile

# 298
  • Мнения: 14 783
Аз пък се чудя как да се подстрижа.
Тук основно цветове обсъждаме,но дайте идеи за средно дълга коса,с етажи би трябвало да е,защото иначе ми се сплесква отгоре и не стои добре. 😃
Гледам по пинтерест,но и там са повечето цветове и черта,с вълнички. А аз не искам черта.

# 299
  • Мнения: 18 551
Аз пък се чудя как да се подстрижа.
Тук основно цветове обсъждаме,но дайте идеи за средно дълга коса,с етажи би трябвало да е,защото иначе ми се сплесква отгоре и не стои добре. 😃
Гледам по пинтерест,но и там са повечето цветове и черта,с вълнички. А аз не искам черта.
Дълъг лоб,леко етажиран, на мен това ми хрумва.
Само се чудя сега кога да стане...щото скоро я клепах. Трябва да е сега,щото се връщам на работа след 10 дни и не мога така да ходя.

Общи условия

Активация на акаунт