Модни тенденции в прическите и всичко за косата - 9

  • 46 374
  • 750
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 5 242
Момичета аз си унищожих косата с няколко балеажа. Изглежда отвратително. Сега само подхрамвам с домашни маски и ходя вързана на кок, а на есен ще започна потъмняването.  Предупреждавам ви - супрата няма пощада.

# 451
  • Мнения: 18 551
Вече има хубави продукти,не супра. Те не горят така. Въпреки,че балеажа е друго-знам от опит ако е в светъл цвят много гори. Аз скоро ще ходя пак да ме правят,защото искав още по-черевено и наситено,а вече ми си струва,че избледня. Но вече ще е само с боя.
Искрице,ми не я режи тогава. Постигни си целта. Поноси я така дълга,после като ти омръзне-режи.
Моята в момента е точно толкова дълга,но аз пък искам още 5 см поне да порастне.

# 452
  • Мнения: 17 982
Дъщеря ми се прави с нещо на Лореал, за домашна употреба
https://www.beauty.store.bg/d-prdimages/lrg/204640.jpg
Нещо подобно май беше, това супра ли е?

Това е състава, нищо не ми говори
https://www.beauty.store.bg/p204640/l-oreal-colorista-effect-omb … a-colorista-.html

# 453
  • Някъде там
  • Мнения: 4 814
Имате ли отзиви за тази марка ?
Голяма реклама и върви във фейсбука
https://bodylush.bg/?fbclid=IwAR1zBKgMNiMBRxn2-hNLFaYEbsOyNCxG-n … bkSvJsRsO4CC8MMwc

# 454
  • Мнения: 17 982
Не знам защо изобщо не вярвам на такива сайтове

# 455
  • Мнения: 18 551
Аз пък съм хвърлила око на Доори и мисля да ги пробвам.

# 456
  • Мнения: X
Здравейте, момичета. От известно време ме чопли да направя драстична промяна в прическата си, но все пак реших да се допитам и за мнение.
Така изглежда косата ми: 

Скрит текст:

И горе долу такава представа имам за подстрижа:
Скрит текст:

Най - голямото ми притеснение е да не заприличам на пудел в главата.
Как ви се струва?

# 457
  • Варна
  • Мнения: 7 701
Да отрежеш тоя разкош..... За прическа каска 😂. Хубаво нещо е промяната, но добре си помисли....

# 458
  • Мнения: 1 130
Абсолютно съм съгласна с prinzesata. Грехота е да отрежеш такава коса. Пък и ако си решила да я режеш, точно тази точно кучешката асоциация ми навява. По-скоро до рамената или леко над тях. Подобно на тези:
Скрит текст:

# 459
  • Варна
  • Мнения: 5 885
Не режи косата!

# 460
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Поне до раменете я отрежи и остави предните кичури по-дълги.

Какво й хареса на въпросната прическа? Недей...

# 461
  • Мнения: 18 551
Здравейте, момичета. От известно време ме чопли да направя драстична промяна в прическата си, но все пак реших да се допитам и за мнение.
Така изглежда косата ми: 

Скрит текст:

И горе долу такава представа имам за подстрижа:
Скрит текст:

Най - голямото ми притеснение е да не заприличам на пудел в главата.
Как ви се струва?

Не бих пипнала така разкошна коса за нищо на света! За по-смотана прическа от това къдраво каре не се сещам. Не го прави според мен.

# 462
  • София
  • Мнения: 12 374
Присъединявам се: не режи косата! Разкошна е Heart

# 463
  • София
  • Мнения: 2 934
На мен също не ми харесва. Знам че и най разкошната коса когато е на твоята глава просто ти омръзва, но измисли някакво друго освежаване.


Много ми хареса този цвят на мен




Много се чудя дали да не опитам пак леко да дръпна и аз в цвета. Пусти тъмен цвят много бързо ми омръзва.

# 464
  • Мнения: 5 242
Офтопик, но това зомбиподобно Николета ли е ?

Общи условия

Активация на акаунт