Как се запознахте?

  • 12 831
  • 107
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 18 333
Цвети, само приятелите рядко се разхождат хванати за ръце, да. Wink Хубаво, че сте се разкрили... късмет!

# 91
  • Мнения: 28 795
Цвети и от мен ....пожелавам много любов и прекрасни отношения! bouquet

# 92
  • Мнения: 51
Благодаря.  Пожелавам много любов на всички ◇

# 93
  • София
  • Мнения: 165
На спирката на 314 на бизнес парка. Колата ми беше на ремонт и затова чаках автобуса, а той бая закъсняваше. Видях,  че тя пали цигара и отидох да и поискам огънче и така се разговорихме около закъснението на автобуса. На следващия ден се поздравихме и пак поговорихме и така докато една седмица докато ми оправят колата. След 2-3 дена се усетих, че се дразня, когато нейните колеги спират да я взимат от спирката и ни прекъсват закачката. След като ми оправиха колата, почнах да си ходя пак с нея, но взе че ми се прецака след 2-3 дена акомулатора, та се наложи да се върна на спирка и пак се засякохме. После няколко дни си ходех на спирката заради нея и под предлог, че колата ми е на ремонт, но една сутрин заваля сняг, автобуса много закъсня, натъпкахме се като сардини в консерва и тъкмо да тръгне, една кола не успя да вземе завоя и се заби в него Laughing Наложи се да чакаме още половин час и реших, че няма да си го причинявам повече. Промених си маршрута с колата, за да минавам покрай спирката и спирах да я взимам няколко пъти. После си уговорихме среща за обяд и така Simple Smile

# 94
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 526
Леле, колко трудно! Защо не й поиска номера още първия път?

# 95
  • Мнения: X
Аз бях на екскурзия на другия край на България. В заведението, в което обядвахме с приятелката ми дойдоха група мотористи. И понеже аз съм фен, ги зяпнах, с идеята да помоля някой да ме повози Grinning Той ми се наби в очите, благодарение на тениската, която беше облякъл. Българска, патриотична, с розетка. Такива са тениските на клуба им.
Обърнах се няколко пъти да го погледна, щото бях с гръб към него. Засякохме си погледите, разменихме усмивки.
По едно време заваля, и видях, че мотористите почнаха да се разреждат. Казах си ''О, не, няма шанс да тръгнат без да се повозя", грабнах си телефона и цепих диагонал до масата му. Виснах му над главата, извиних се, че го притеснявам, но искам снимка, защото съм харесала тениската. А също искам и возене.

После разменихме координати, писахме, говорихме, той дойде в моя град да ме види, аз ходих в неговия. 500 км. Заради една тениска Grinning

# 96
  • София
  • Мнения: 165
Леле, колко трудно! Защо не й поиска номера още първия път?
Защото мислех, че младежа дето спира да я взима и е гадже, малко по-късно разбрах, че и е колега Wink

# 97
  • Мнения: 1 376
Първата ми сериозна връзка - среща на много актуалните преди 15 години форуми.  "Онлайн" ме беше псувал, после като ме видял ме харесал и ме караше да му записвам дискове с музика под  предлог, че не му е добър нета. Лапешка работа, но изкарахме 10 години.
Вторият го срещнах на едно много подземно софийско място след употребата на бая психотропни вещества, даже не помня как, но бях в период когато не ми пукаше за нищо и никой, още по-малко исках връзка. Заведе ме у тях сутринта и там си и останах.
Разни еднодневки иначе съм имала по барове, колеги, Интернет и т.н.

# 98
  • Мнения: 6 207
Интернет, в сайт за запознанства. Тя беше активната, пишеше ми първа много пъти, докато накрая ме спечели. Първоначално не и обърнах много внимание, не ми допадна на снимките, а и си пишех с други момичета. Тя обаче беше упорита, по едно време започнах да усещам, че ми става приятно като ми пише, харесваше ми да си говоря с нея, а когато си добави нови снимки, на които изглеждаше много по-добре, вече бях готов. Мога да кажа, че хлътнах по нея още преди да я видя на живо, по-нататък нещата се развиха бързо.
Такава си е и до днес, като си науми нещо, че ще стане, не се отказва докато не го постигне.

# 99
  • София
  • Мнения: 3 481
Малко тривиално при нас, но на работа. Никой от нас не помни кой и защо е започнал да пише първи. Той беше в дългогодишна връзка, но изпълнена нон стоп със скандали, сърдитни и прочие. Всеки ден пихме кафе на терасата, ходихме на обяди, писахме си постоянно, карал ме е до нас многократно и е оставал да си поговорим. На коледни партита и тиймбилдинги все в една компания бяхме, търсихме и как сами да останем, за да си говорим спокойно. Но отношенията ни винаги са били само приятелски. Аз даже в един момент си мислих, че нищо няма да се получи. И така стана, че след 3г. аз смених компанията, а той се раздели с приятелката си и се изнесе при негов приятел докато си стегне апартамента. Моя милост действа веднага Grinning Няколко дни след изнасянето той почна да идва до нас, уж да хапнем, да гледаме някой филм, ей така да си поговорим (още не бяхме свикнали да работим в различни фирми и да не се виждаме всеки ден) и сега вече година и малко мина и чакаме бебоче Blush Брак още не сме сключили, но го гласим за другата година, а и още си чакам предложението. Grinning

# 100
  • Мнения: 3 704
Аз пък намерих моята голяма любов в БГ-МАМА. Нито аз съм търсил нещо, нито тя, но пък си паснахме като две парчета от пъзел. Явно сме един за друг.

# 101
  • Мнения: 12 473
Бих се радвала да разбера коя е съфорумката..💕

# 102
  • Мнения: 3 704
Бих се радвала да разбера коя е съфорумката..💕
Клюкарки такива Simple Smile  Тя си знае коя е, а аз не искам да развалям магията между нас.

# 103
  • Мнения: 12 473
Изцяло с добри чувства го написах..)

# 104
  • Мнения: 3 704
Изцяло с добри чувства го написах..)
Аз също.

Общи условия

Активация на акаунт