Игра на Тронове - поредицата

  • 1 094
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 380
Здравейте,
Искам да подаря пълната поредица книги на “Игра на Тронове”.
Някой може ли да ми каже колко книги общо са?
Попандах на промоция на 5 книги, но искам да съм сигурна, че няма и някоя друга.
Подаръкът е за дете, което няма възможност да си докупува, затова искам да взема абсолютно цялата, завършена поредица.

Благодаря!

# 1
  • Мнения: 445
6 общо. Ветровете на зимата е последната, но май още не е пусната.

# 2
  • Мнения: 5 380
Благодаря, Лулули.
Видях, че поредицата всъщност се казва “Песен за огън и лед”.
Ще проверя за 6тата книга какво пише.

# 3
  • Мнения: 4 008
Няма 6 и 7 книга. Още не са донаписани. До момента са 5 + енциклопедията Светът на огън и лед. Около 25 лева е всяка отделна книга.

# 4
  • Мнения: 18 539
Скоро ги гледах електронни да се разпространяват . Някак не ми се четяха такива тухли.Но  ине знаех  какво педставляват.-Песен за огън и лед били троновете.супер.

# 5
  • Мнения: 100
Поздравления за подаръка, който сте намислили, много мил жест.А дали парите които ще дадете за поредицата, няма да стигнат да купите електронен четец?  Просто идея.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 005
В озон.бг я има поредицата. Като комплект излизат по-евтино, овен това имат и бърза безплатна доставка:
https://www.ozone.bg/product/kolekcija-igra-na-tronove/

# 7
  • Мнения: X
Де да бяха 6, ама са 5. Горе в линка на ивето_11 са изброени както трябва. Има допълнителни разкази от същата вселена, които са издадени, но те не са част от основната поредица.

# 8
  • Мнения: 5 380
Аз изобщо не съм наясно с книгите или филма, защото не са мой стил.
Въпреки това се разрових в интернет и разбрах, че поредицата не е завършен от автора.
Досега на пазара има 5 книги, като се очаква да излезнат още 2. Значи ще е седемлогия, евентуално. 🤔

# 9
  • Мнения: 445
Не е завършена поредицата още, да. Очаква се да излезе книга 6, дали ще има книга 7 само автора си знае.

# 10
  • Мнения: 665
Здравейте, продавам оригинална чанта "Игра на тронове" (Дом Старк). За повече информация  и снимки - на лични.

Общи условия

Активация на акаунт