Женени от пръв поглед < II сезон > тема 8 /15.04 - 21.04/

  • 69 778
  • 1 895
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 9 124
Ами кат викахте на Никифора-Форчо, аз кво да кажа, всички припадахте по него и само го оплювахте да изблъскате конкуренцията)) Знам ви аз вас))
Мишето съм си го заплюла, само да ме изложи и да не се държи мъжки се мятам към Пловдив и ще му оправя прическата набързо))
Обаче човекът си е точен, ще видите, маята му е добра ми се види)))

# 121
  • Мнения: 25 737
Фани, веднага го добави у фейса...ако не им потръгне с Юлка, влизай в действие. hahaha Joy

# 122
  • Мнения: 19 482
А Мишо рокер ли е наистина? Онзи странен инструмент на мен лично не ми е много рок. Единственото рок нещо, което аз видях там беше онзи готин приятел с опашката Sunglasses
Готиният приятел с опашката, дето всички тука го харесвате, има и той шкембенце като Никифор, загледайте се.

# 123
  • София
  • Мнения: 20 062
Фани, веднага го добави у фейса...ако не им потръгне с Юлка, влизай в действие. hahaha Joy
А и да им потръгне - пак.  Laughing Какво тук значи някаква си конкуренция.  Laughing

fanfanito, хвана ни, признавам те. Само че ние доста по-любителски подходихме от теб. Виж ти как всичко си забелязала  - и трАпчинките, и маята, че и колко езика говори... ей така - чисто по усет.

# 124
  • Мнения: 9 124
Фани, веднага го добави у фейса...ако не им потръгне с Юлка, влизай в действие. hahaha Joy
А и да им потръгне - пак.  Laughing Какво тук значи някаква си конкуренция.  Laughing

fanfanito, хвана ни, признавам те. Само че ние доста по-любителски подходихме от теб. Виж ти как всичко си забелязала  - и трАпчинките, и маята, че и колко езика говори... ей така - чисто по усет.
Фани, веднага го добави у фейса...ако не им потръгне с Юлка, влизай в действие. hahaha Joy
Еми ще го сложа у резерва))
Бе смеете се вие, ама ако и Мишето се изложи, ще излезе да си внасяме мъже май. Щото поне в този формат, мъж не видях нещо. То и жените не са нещо де, ама солидарно ще замълча.))
Иначе, ако сериозно трябва да пиша, за мен е интересно доколко мога да позная хората и дам точна преценка. До момента не мога да се похваля, че имам такава, дано Мишчо не ме изложи.

# 125
  • Мнения: 2 990
В крайна сметка, лоша реклама няма. Може същото да споходи Василена и Никифор Sweat Smile

# 126
  • Мнения: 39 286
Естелка, дай боже всекиму.

# 127
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Моткайте се вие да сваляте Мишето във ФБ. Аз отивам директно в Пловдив да го търся. Mr. Green Може да го запленя с вокални умения Grinning

# 128
  • София
  • Мнения: 2 239
Убивате ме. Една седмица без Фори и налетяхте на Мишо. Joy

# 129
  • Мнения: 4 745
Моткайте се вие да сваляте Мишето във ФБ. Аз отивам директно в Пловдив да го търся. Mr. Green Може да го запленя с вокални умения Grinning
Овен и Рак тука ще сте на принципа противоположностите се привличат. Я да беше един телец или пък скорпи 🤣

# 130
  • Мнения: 9 124
Джули, какво се мяташ и ти бре))
Кога тръгваме към Пловдив))
Какво ще му гукаш пък ти, не вървиш да знайш, не мъти водата само, предупредена си))
Конкуренция ще ми правите на Мишчето bowuu
Какви зодии, какви пет лева. Еййй значи лъвицата кат ще го перне с пискюла на опашката и Мишето е в краката и.Нямате шанс просто, смирете се и си гледайте Зарчо и Форчо Simple Smile

# 131
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Моткайте се вие да сваляте Мишето във ФБ. Аз отивам директно в Пловдив да го търся. Mr. Green Може да го запленя с вокални умения Grinning
Овен и Рак тука ще сте на принципа противоположностите се привличат. Я да беше един телец или пък скорпи 🤣
Астрологията ще ни раздели. Музиката ще ни събере Crossing Arms Mr. Green С другите две зодии...един челен удар и един неосъществил се удар hahaha

Джули, какво се мяташ и ти бре))
Кога тръгваме към Пловдив))
Тръгвам тези дни. Сериозна съм Mr. Green Знам къде е квартал Коматево. Ще обиколя къща по къща, пеейки любовни трели. Аз ще действам нежно. Нема да го пращам в нокаут с лъвска лапа tooth

# 132
  • Мнения: 9 124
Джули, какви трели ще пееш, ще ми подплашиш човека. hahaha
Той има финес, усет за музика, ти какво ще ми грачиш там значи. Стой си тук, аз отивам, ще го огледам, чуя, видя масажа бива ли, става ли и тогава другите по мен.
Който ще ходи да се запише в списъка отдолу))
1. Фанфанито
2. Джули
3...

# 133
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Джули, какви трели ще пееш, ще ми подплашиш човека. hahaha
Той има финес, усет за музика, ти какво ще ми грачиш там значи. Стой си тук, аз отивам, ще го огледам, чуя, видя масажа бива ли, става ли и тогава другите по мен.
1. Джулая пее и посещава вокален педагог. Търси си група музиканти, да я вземат под крилото си Mr. Green
2. Джулая има схванато гръбче и дискова херния. Има нужда от масаж да й отвори белите дробове и чакрите, за да пее по-добре  Mr. Green
Усещаш ли на къде вървят работите?!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Борбата ще е безмилостно жестока hahaha

# 134
  • Мнения: 9 124
Джулиииии, куфарът ми е готов.  #2gunfire
Ще видиш ти чакри, макри и т.н.
 Twisted Evil
А и плексита нещо ми се обажда... иначе Мишето ми е сродна душичка май, еднакви групи слушаме , бе кръвна група ми е той, не се хаби да ходиш.))

Общи условия

Активация на акаунт