Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 70

  • 51 128
  • 767
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 86
Подобна е ситуацията и при мен, аз направих алергия от ухапване от насекомо в деня преди старта на стимулация. И си казах, че така е трябвало да стане.

# 376
  • Мнения: 407
Подобна е ситуацията и при мен, аз направих алергия от ухапване от насекомо в деня преди старта на стимулация. И си казах, че така е трябвало да стане.

Ами нали хората казват, че всичко е с причина... просто ние не я знаем Simple Smile
И си мислим, че нещо се е прецакало,  то видиш ли се нарежда.

# 377
  • Мнения: 410
Здравейте, момичета. Започна и моята втора стимулация и ще се радвам да съм част от това общество. Имам едно успешно инвитро преди 5 години, а сега опитваме втори път, надявайки се положителният финал да се повтори.
Днес ми е втори ден стимулация с Гонал 125. Настроена съм позитивно, въпреки,че ми се случва да падам духом от време на време.
Кураж на всички и успешен опит желая на всички.

# 378
  • Мнения: 190
Здравейте момичета, да се оплача и аз този месец отново не можем да започнем стимулацията. Май месец ми беше висок естрадиола и ми изписаха линдинет 30 след него юни месец изобщо  не ми дойде цикъла, ходих при доктора и той ми изписа оргаметрил за 10 дни сега след оргаметрил вчера ми дойде и днес бях на преглед и уж да започваме стимулациите вече и се оказах със задържан фоликул пък сега. Направо незнам не можем да започнем стана 3 месеца само хвърлям пари за микробиология всеки месец и не започваме..

# 379
  • Мнения: 1 433
А защо не ти пунктират задържаният фоликул и да стартирате със същия цикъл? Доста често се практикува така.

# 380
  • Мнения: 190
Еми незнам, немога да кажа и аз докторката ми каза че този месец няма да стане пак

# 381
  • Мнения: 142
Здравейте, тъй като съм на Кренон Гел, имам следния въпрос към тези, които са го ползвали: Имам 4 опаковки(дози), които ми останаха от миналата година и чиито срок на годност НЕ Е изтекъл. Мисля да ги ползвам, но през тази една година са стояли в хладилника на най-високия рафт, най-далече от камерата. Та въпроса ми е дали по някакъв начин може да не са качествени вече от по нискоте градуси? От аптеката нищо не можаха да ми кажат освен да видя дали гела е същия като консистенция....

# 382
  • Мнения: 1 598
Има ли някой на който му предстои ин витро в КИРМ Плевен. Чудя се защо не правят процедури до септември

# 383
  • Ловеч
  • Мнения: 328
Има ли някой на който му предстои ин витро в КИРМ Плевен. Чудя се защо не правят процедури до септември

Здравейте, аз сега ще правя опит! Според мен заради жегите, а и нали всички клиники имат отпуск август и декември. Най-вероятно е заради това. Аз съм в стимулация и във вторник имаше много хоря, явно ни приключват до отпуската

# 384
  • Мнения: 1 920
Здравейте, момичета. Предстои ми първи инвитро. Чакам си заповедта от фонда. Може ли някоя да ми каже какво следва? Като я получа ще отида в клиниката да говоря с доктора, но ми се искаше по-рано да знам какви са следващите стъпки? Кога мога да започна и така нататък?

# 385
  • Пазарджик
  • Мнения: 737
Всичко зависи от доктора и клиниката.Стъпките са:стимулация,пункция и трансфер.Желая ти успех.

# 386
  • Мнения: 1 920
Благодаря. Тези стъпки са ми ясни. Интересно ми беше какви изследвания се правят първоначално, от какво зависи дали мога да стартирам веднага при следващия цикъл.
Имам три (неуспешни) инсеминации със стимулации, но тази стимулация до колкото знам е съвсем различна. За тези инсеминации имаме правени изследвания. Знам, че имат срок на валидност, но правят ли се и допълнителни, резултатът от които може да наложи забавяне на стартирането на процедурата?

# 387
  • Пазарджик
  • Мнения: 737
Пак казвам всичко зависи от клиниката, в която сте и по какъв протокол ще е.Обикновено когато процедурата е по къс протокол се започва с
хормонални  изследвания и преглед на 2-ри ден.Ако всичко е наред от следващия ден се започва стимулация та.През няколко дни се правят хормонални изследвания и се минава на преглед.

# 388
  • Мнения: 217
Благодаря. Тези стъпки са ми ясни. Интересно ми беше какви изследвания се правят първоначално, от какво зависи дали мога да стартирам веднага при следващия цикъл.
Имам три (неуспешни) инсеминации със стимулации, но тази стимулация до колкото знам е съвсем различна. За тези инсеминации имаме правени изследвания. Знам, че имат срок на валидност, но правят ли се и допълнителни, резултатът от които може да наложи забавяне на стартирането на процедурата?

Здравей, може да погледнеш видеата, които създадох за своите стимулации. Може да са ти полезни Simple Smile https://www.youtube.com/user/1990bgtoni

# 389
  • София
  • Мнения: 1 358
Здравейте,
Започвам 3ти опит с 1бр. Елонва 150 от утре. Следващ преглед в събота. Предишните опити бях с Бенфола и Гонал Някой с отзиви за Елонвата?

Последна редакция: пн, 08 юли 2019, 11:39 от Axenia

Общи условия

Активация на акаунт