GoT 33 ПОСЛЕДЕН СЕЗОН... Отдавна сме тук..

  • 21 845
  • 754
  •   1
Отговори
# 30
  • USA
  • Мнения: 7 292
На мен Джейми ми е много симпатичен и не искам да умира.Лоялен(към народа си и сестра си),боец,справедлив (колко пъти е заставал на страната на брат си въпреки всички).Има чест и си държи на думата.Глупав е и лесен за манипулиране са минусите,които виждам в него.
Припомнете ми,той ли блъсна Бран или беше Церсей?

Много хубав еп 1,обаче един такъв,да е угоден за зрителите.Не искам чак такъв захаросан финален сезон.

# 31
  • Мнения: 18 080
Бран Строителя  е успял да обедини Чедата, Великаните и хората срещу Другите и с о обединени усилия създал Вала. Чадата вложили магия, Великаните - сила, а хората - умения. Бран Строителя пък е бил нещо като инженер  или проектант на проекта.

На теория  Джайм блъсна Бран "от любов". В действителност не знаем дали Бран не се е блъснал сам, използвайки ръката на Джайм (ако приемем тезата за Всемогъщия Бран) с цел да не замине на юг.

# 32
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Припомнете ми,той ли блъсна Бран или беше Церсей?

Джейми бутна Бран и каза, че го прави от любов.

"Това, което правя от любов — каза той с погнуса. И бутна Бран."

Джейми е с добро сърце. Мирцела и Томмен се бяха ментали на него.

Е бил Старк.

В действителност не знаем дали Бран не се е блъснал сам, използвайки ръката на Джайм.
Да, защото така е трябвало да стане. It is known Grinning


# 33
  • Мнения: 18 080
На мен Джейми ми е много симпатичен и не искам да умира.Лоялен(към народа си и сестра си),боец,справедлив (колко пъти е заставал на страната на брат си въпреки всички).Има чест и си държи на думата.Глупав е и лесен за манипулиране са минусите,които виждам в него.
Припомнете ми,той ли блъсна Бран или беше Церсей?

Много хубав еп 1,обаче един такъв,да е угоден за зрителите.Не искам чак такъв захаросан финален сезон.

Скрит текст:
според мен умишлено ги събраха всички, защто най-късно  до 2 епизода предстои кървава баня и ще разчистят половината герои в битка с Другите. Които останат ще се бият с Церсей.

Последна редакция: пн, 15 апр 2019, 19:35 от Джон Сняг

# 34
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Епизод 1 е:

Скрит текст:
Затишие пред буря.

Не искам захаросан и феминистки финал. Само леки пръски захар в лицето на Тормунд, Месандей и Сив Червей ... и Бриен.

Последна редакция: пн, 15 апр 2019, 18:29 от Eleonora_27

# 35
  • Мнения: 18 080
Припомнете ми,той ли блъсна Бран или беше Церсей?

Джейми бутна Бран и каза, че го прави от любов.

"Това, което правя от любов — каза той с погнуса. И бутна Бран."

Джейми е с добро сърце. Мирцела и Томмен се бяха ментали на него.

Е бил Старк.
В действителност не знаем дали Бран не се е блъснал сам, използвайки ръката на Джайм.
Да, защото така е трябвало да стане. It is known Grinning




Никой не спори че Бран Строителя е бил Старк (ако е съществувал наистина - той е живял 800 години). Но има твърде много хипотези кой е бил Брандън СТроителя. ЕДната хипотеза, че певците са създали сборен образ от Брандъновици - Брандън Подпалвача, Брандън Лишения от флота и т.н. и са събрали общите им години оформяйки годините на Брандън СТроителя.
Втората версия че става дума само за един Брандън - нашия си Брандън, Брадън Всемогъщия Триоката врана, който се е връщал хилядолетия назад във времето.
В случая съм използвал определението Брандън Строителя за да се от гранича от Брандън Триоката Врана, въпреки че това може на теория пак да е той, но ние не знаем това със сигурност.


Много ме дразни как Аря посрещна Джон.
Скрит текст:
Уж от всички деца на Нед, тя най-го обичаше, а като се появи с Денерис се скри. Ако е защото не харесва Денерис би следвало да са я научили вече да си контролира емоциите.
И аз смятам че   
Скрит текст:
-от срещата Джайм -Бран нищо съществено няма да произлезе именно защото Бран сам се бутна, пък и той е много по-безчувствен вече. По-скоро Джайм ще се натовари психически.

Последна редакция: пн, 15 апр 2019, 19:19 от Джон Сняг

# 36
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946

Много ме дразни как Аря посрещна Джон.
Скрит текст:
Уж от всички деца на Нед, тя най-го обичаше, а като се появи с Денерис се скри.
Ако е защото не харесва Денерис би следвало да са я научили вече да си контролира емоциите.

Скрит текст:
А според мен бе повторение на началото - Аря правеше някакви щуротии и пак всички питаха "Къде е Аря?".

# 37
  • Мнения: 18 080
така де, ама се предполага че  тя е порастнала. Толкоз време се обучава при Безликите.

много ме кефи на
Скрит текст:
 "конфликта" Санса- Денерис
- Санса  (без да гледа към Денерис)-
Скрит текст:
мога ли да попитам как ще изхранваме най-могъщата армия на свето? когато се запасявах не включвах десет хиляди дотраки, още толкова Неопетнени и два  дракона. С какво се хранят драконите?
-Денерис (без да гледа към Санса)
Скрит текст:
С каквото си поискат!
SmirkSweat Smile

Между другото нека сега Санса види  колко му беше лесно на Джон да изхранва Нощния страж, който непрестанно нарастваше.

Последна редакция: пн, 15 апр 2019, 19:20 от Джон Сняг

# 38
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Денерис (без да гледа към Санса)
Скрит текст:
с каквото си поискат!

Да но Дани

Скрит текст:
пак отговаря заплашително. Как да я хареса Санса, извинете.

Дани отправя откровени заплахи и повтаря като папагал, че била кралица.

# 39
  • Мнения: 18 080
 Не съм казал, че
Скрит текст:
трябва да я хареса, а че ми е смешен този "конфликт"
Инак Дани ако ще има претенцията да е владетелка много има да се учи.
Джон живя покрай Нед, Лорд Мормон, Корин Полуръката, Манс Райдър и дори - Станис. Научи се на принципност и отговорност. Екзекутираше хора и помилваше хора.
ОТказа се от корона, за да  предоврати ненужно кръвополитие, а вместо това намери съюзници. Денерис през цялото време говори за своите права и че има два дракона. В някои отношения тя не е по-добра от Станис които тръбеше "правата ми, правата ми"-. Както се оказа правата на Дани всъщност не са точно най-силният  й аргумент.
Според мен така както ДиД  тикат нещат
Скрит текст:
а или Дани ще си "регулира" поведението и Джон  ще се ожени за нея или пак ще  си "регулира" поведението и ще създадат някакъв суперсложен триумвират - Денерис-Джон-Санса - по подобие на Егон,  Висения и Ренис.

Скрит текст:

сцената с летенето на драконите хем ми хареса, хем не ми хареса.Хареса самият полет и вече като бяха пред водопада романтичната обстановка, но не ми хареса колко безотговорно се държеше Дани когато  Джон бе пред дракона, само за да го види дали е мъж. Ако драконът го бе убил целият Север за секунди щеше да се обърне срещу нея.
Дани се държи много безотговорно.
  

За Церсей
Скрит текст:
- наистина не очаквах, че  ще преспи с Юрон,  ли поне не толкова скоро. защото в книгите той отрязва езика на всяка жена с която преспи буквално на следващия ден. Дори начело на кораба му има жена без език. Струва ми се, че тук са се оплескали ДиД

Последна редакция: пн, 15 апр 2019, 23:15 от Джон Сняг

# 40
  • София
  • Мнения: 27 160
Благодаря за темата Хексе

още някои неща за епизод 1, които не споменах предния път
Скрит текст:
Сега ще си проличи колко благородна и добронамерена е Денерис и дали като Джон ще се откаже лесно от титлата в името на нещо по-важно. Джон винаги се е жертвал за хората и каузата, не че Дани не е правила подобни неща, но силно се съмнявам, че нещата ще минат гладко. Виждам в нея част от лудостта на Таргите и някакво високомерие и надменност. Ще видим  де... Ясно е, че Джон е законния наследник и че той има най-голямото и първо право на трона. Ако Денерис поне малко го обича ще го разбере и ще застане зад него.

Аз лично изключвам Брон да посегне на Тирион или Джайм. Абсурд.  Praynig

За съжаление и аз смятам, че Джайм ще се жертва да спаси някой централен персонаж, изобщо неговата смърт ще е значима, важна и решаваща. Жалко, защото ми харесва въпреки всичките негативи от миналото, но това е положението.  Confused

Церсей, друго дете няма да има каквито и игрички да играе с Юрон.

# 41
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Епизод 1:

Скрит текст:
Ездата на Регон можеха да не я правят като в Аватар. Тъпо беше. Но погледът на Регон бе once in a lifetime.

Скрит текст:
Регал е драконът, който язди Джон.
Погледът беше на Дрогон.


Кралят е създаден многоооо преди Ерис и въобще май Таргите да стъпят на Вестерос. Уж е така. В книгите няма писано кой го създава, това ни го разкриха в сериала, но в Историята имаше подсказки, че е било времево преди Егон и сестрите му да дойдат във Вестерос.


Сестрата на Теон е Яра в сериала, не Аря Simple Smile)



ДЖОН, слагай в спойлер всичко от ДНЕШНИЯ ЕПИЗОД

Последна редакция: пн, 15 апр 2019, 19:07 от Tiffany А

# 42
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Епизод 1:

Скрит текст:
Ездата на Регон можеха да не я правят като в Аватар. Тъпо беше. Но погледът на Регон бе once in a lifetime.

Абсолютно си права, Тифани. Благодаря за корекцията. Само Висерион не бъркам. Но то май вече не може да бъде и объркан де. Grinning

Яра и Аря са typos, а не объркване.

# 43
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Мисля, че е Визерион със з Grinning

Диаволо, съгласна съм с теб за Джейми.

# 44
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Мисля, че е Визерион със з Grinning

 Mr. Green

Последна редакция: пн, 15 апр 2019, 20:10 от Eleonora_27

Общи условия

Активация на акаунт