GoT 33 ПОСЛЕДЕН СЕЗОН... Отдавна сме тук..

  • 21 901
  • 754
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 18 368
"от любов" е и се предполага, че човекът който ще я предаде, ще я предаде тъкмо защото много я обича - от егоизъм.
Джора не спря да я предава веднага като я заобича, там е работа, че тя загуби детето си заради него, по това време доста добре се познаваха вече. Затова така му се ядоса. наглед я обича, а всъщност прояви чудовищен егоизъм.
иначе във филмите всички тези предсказания ги няма, но имаше конкретен въпрос на Спирит и заслужаваше конкретен отговор.

# 556
  • Варна
  • Мнения: 17 995
Не е ОТ любов, а точно ЗА любов.

# 557
  • Мнения: 18 368
https://news.bg/stars/kit-haringtan-game-of-thrones-8-i-zashto-a … a-krititsite.html - Кит Харингтън напсува критиците на сериала.

# 558
  • Мнения: 8 578
Да за любов е.
Предателството за мъст беше от Мири Маз Дур, тя искаше отмъщение за народа си.
За злато е от Бен Плум(в книгите) и Джора(в сериала).
Остава за любов - предполагам Джон.
Ще я предаде, защото обича някой/нещо повече.

# 559
  • Вестерос
  • Мнения: 38 291
Точно така е и според мен и така писах по-рано.

# 560
  • Мнения: 48 014
Може дракона да я предаде Grinning

# 561
  • Мнения: 1 469
Като казахте злато, докато Брон прибираше сандъците в главата ми звучеше офертата на Тирион Simple Smile

# 562
  • Мнения: 18 368
Като казахте злато, докато Брон прибираше сандъците в главата ми звучеше офертата на Тирион Simple Smile

Последнат среща на Тирион с Брон (изключвам тази на "кръглата маса") е незабравима за мен "Сестра ти ми даде замък и жена. Ти два замъка ли ще ми дадеш или две курви?"

предателствата са само по веднъж. - Бен плум я предаде за злато, а Мири за мъст, така че предателството на Джора е за любов.  Ако искате - вижте го така. Джора я предаде за да си върне жената която обичаше, но тъй като Дани приличаше твърде много на нея, той се влюби в нея.

# 563
  • Варна
  • Мнения: 17 995
Не би ли трябвало да в предаде някой, който тя обича?

# 564
  • Мнения: 18 368
аз го разбирам, че трябва да я предаде някой който е влюбен в  нея. предателство "за", го разбирам като "заради."
предателство за злато - заради злато  (Бенв Плум я предаде за пари)
предателство за любов . заради любов.

# 565
  • Мнения: 8 266
Не би ли трябвало да в предаде някой, който тя обича?


И аз така мисля. Би трябвало да е Джон. И без това не изглежда толкова влюбен.

# 566
  • Мнения: 18 368
именно защото не изглежда толкова влюбен не вярвам това да е третото предателство.

# 567
  • Бургас
  • Мнения: 5 732
Ако следваме логиката:
Предателството за мъст беше от Мири Маз Дур, тя искаше отмъщение за народа си. - т.е. мотива на предателя е бил да получи отмъщение.
За злато е от Бен Плум(в книгите) и Джора(в сериала). - т.е. мотива на предателя е бил да получи финансова изгода.

Третият предател ще предаде, за да получи любов. Няма как да е Джон. То реално и един Тирион може да е, за да получи обичта/одобрението на сестра си.  За мен логиката е, че не е необходимо Денерис да е влюбена в третия предател. Просто третия предател ще я прецака, за любов/обич.

# 568
  • Вестерос
  • Мнения: 38 291
Не би ли трябвало да в предаде някой, който тя обича?

Да и аз така тълкувам. Че ще я предаде някой , който тя обича, но той обича нещо повече- примерно севера Grinning Въпреки че пак се сетих за изказването на Кит , че за Джон Дани е the love of his life

И Джон, не е Джора.

# 569
  • Русе
  • Мнения: 11 922
Според мен баш Джон ще е предателят за любов, ако се приеме пророчеството. Няма начин да се развие таз връзка."Ако сестра ти такова, Аз съм единствената, Пекнах на най-добрият ти приятел фамилията.Драконите ми ще ядат каквото си искат.... "

Общи условия

Активация на акаунт