🎬 ОТКРАДНАТ ЖИВОТ: Любовта лекува 💔 тема 82

  • 27 022
  • 723
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 4 059
Пешко страда от някакво раздвоение. В една сцена се целува и после се дръвчи на Галя, в друга целува Поли и ще стои на страна от нея, в трета е щастлив как ще се прибира вкъщи с Галя и тя ще готви. Thinking Какво се случва?

# 556
  • Мнения: 9 318
Само Орлин им трябва да се покаже и ще конкурират Цирк дю Солей Joy



  А-а, не, Орлин какъвто е нацупен само ще им развали идилията 😀

# 557
  • Мнения: 9 138
Още си тъгувам и аз за Ина.
А аватарът ти Ванила,като го видя...как гледа отчаяно към небето,много връзка има с героинята й.
За Боби ми е жал,той и беше само сърдит,не е спрял да я обича.Сигурна съм ,че ще страда много.Никой не заслужава така да се раздели с любимия човек.
Стаменова,къде се бута пак!
За Мазов не знам още ,като го видя сигурно и за него ще ми е мъчно,просто съм емпат.
На мен освен Табаков и Жекова  ми беше смешна с нейните любовни терзания Simple Smile
Тази Дарина и ролята гадничка,но и актрисата не ми е симпатична.

Последна редакция: чт, 18 апр 2019, 22:13 от *Амбър*

# 558
  • Мнения: 780
Дано Поли забременее. Само това ще спаси сезона ( до някъде).😂

# 559
  • Мнения: X
Дано Поли забременее. Само това ще спаси сезона ( до някъде).😂
Захариев ще вземе Нобелова награда за медицина, ако забремени Поли Joy

# 560
  • Мнения: 5 478
За предния ми пост за Албена - сега се сетих какво стана.

Иначе хич не ми е жал за Мазов Smiley Такъв тип хора заслужават точно това... Нали знаете поговорката за какво си посееш...

Аз май съм единствената тук, която харесва Табаков Smile Да, самовлюбен е и т.н., но има някакво особено чувство за хумор героят му.

Стаменова вече е с тотална психоза според мен. Ама и как да не...

Пепи и Галя... Петър се държи като шизофреник.

# 561
  • Мнения: 9 374
Аз май съм единствената тук, която харесва Табаков Smile Да, самовлюбен е и т.н., но има някакво особено чувство за хумор героят му.
Не си. Wink Мен също ме кефи по някакъв особен начин, макар да осъзнавам, че има и кофти черти и на моменти се държи неадекватно, глупаво и дори нагло. Чувството му за хумор ми харесва, а в това колко е нескопосан има нещо симпатично.

# 562
  • Пловдив
  • Мнения: 40 845
И аз си мислих за бременност, ама това граничи с глупостта! В кабинет на АГ, където има безброй презервативи да стане "белята" Stuck Out Tongue Winking Eye

# 563
  • Мнения: 12 416
Неандерталец е Табака, но има потенциал да е симпатичен неандерталец Grinning

# 564
  • Мнения: X
И аз си мислих за бременност, ама това граничи с глупостта! В кабинет на АГ, където има безброй презервативи да стане "белята" Stuck Out Tongue Winking Eye
По-важното е, че Поли не може да има деца. Joy

# 565
  • Пловдив
  • Мнения: 40 845
И аз си мислих за бременност, ама това граничи с глупостта! В кабинет на АГ, където има безброй презервативи да стане "белята" Stuck Out Tongue Winking Eye
По-важното е, че Поли не може да има деца. Joy
и викаш щот Пешко знае, не е ползвал предпазни средства? Grinning

# 566
  • Мнения: 9 628
Никога още едно Захариевче не е малко. Да се подсигури рода, че само с един мъжки наследник...... Joy

# 567
  • Мнения: 4 059
Футболен отбор иска той Animal Joy Cat Напред към целта!

# 568
  • Мнения: 9 318
  Няма да е случайно ,че наблегнаха на темата за децата и Поли се вайка колко е недостойна, а Захариев натъртва че ще е чудесна майка . Човека е гинеколог и е наясно, че бременността е божа работа 😂

# 569
  • Мнения: 6 161
Забавно ми беше как Зорница и Табаков се надбягваха в коридора към спешното /за простреляния/ , тия двамата  ще започнат да се ухажват като деца от детската градина - харесвам те и затова ти дърпам  рокличката....

Общи условия

Активация на акаунт