🎭 Като две капки вода - сезон 7, тема 5 /16.04. - 06.05.2019/

  • 31 150
  • 781
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 485
Смайли благодаря за новата прекрасно оформена тема ! Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus
Останах най-доволна отново от това ,че публиката гласува най-обективно.Колкото и да бутат и възхваляват Петя Бу,
този път неуспяха .Петя с всичките си участия "Музикална академия","ББ" и сега в "капките"ми става от противна по-противна!

# 16
  • Мнения: 412
Smileys, поздравявам те за колажа от снимки над темата!

Стефан е абсолютният победител Hands V Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 12 390
На мен най-много ми харесаха Петя и Стефан. Тита се справи, но не биваше тя да спечели. Следващият път се очертава скучно, гласувах за Стефан в анкетата.

# 18
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Smileys, за труда Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus Kissing Heart

Всички ми харесаха вчера, без Дичо. Simple Smile
А Фънки докога ще оценява Песни, не имитации... Imp

# 19
  • София
  • Мнения: 4 429






  -  тези ДИРЕКТНИТЕ ЛИНКОВЕ без реклами, се отварят без добавки,
но на браузъра на компютъра, трябва да се инсталира разширението    Native HLS Playback


_____________________________________
ЛИНК




ПОБЕДИТЕЛ за вечерта - ТИТА!




# 20
  • София
  • Мнения: 7 863
...Имала съм удоволствието Володя да ми бъде "подарък-изненада" за един юбилей, както и да бъде основен гост на една дълга сватба, така че осмелявам се да кажа, че познавам гласа му и пеейки, и говорейки - има такава кадифеност и лежерност в него...
И е уникален певец. Някои изпълнители срещу него да тичат пак няма да го настигнат.

# 21
  • София
  • Мнения: 20 061
Смайлис, благодаря за прекрасната и уютна тема!  Hug bouquet Страшно много ми харесва заглавната снимка.  Heart Eyes
За следващата седмица гласувах за Стефан.

# 22
  • Мнения: 10 142
Снощи, въпреки режисурата, целяща да подкани зрителите да гласуват повече, като цяло се забавлявах. Би било интересно, ако решат да включат това или пък оригинала на Оскар Бентън за имитация :
https://youtu.be/UL28Y_HtvuU

# 23
  • Мнения: 9 028
Ей прочетохте ми мислите Simple Smile,снощи си мислех защо този велик глас-Оскар Бентън не го включат в имитациите?!

# 24
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Станимир Гъмов като Oscar Benton - Като две капки вода (21.04.2014)

http://www.videoclip.bg/watch/327457_Stanimir-Gumov-kato-Oscar-B … pki-voda-21042014

# 25
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 760
Смайлис, благодаря за новата тема!

# 26
  • Мнения: 9 028
Смайлис, приемам го като поздрав, обожавам тази песен HugТи си енциклопедия!
Пропуснала съм го този момент с Гъмов.

# 27
  • Мнения: 10 142
Да, Гъмов е пял Бентън, но друга песен. Имах предвид I believe in love, тя май не е правена.

# 28
  • Мнения: 6 491
Благодаря, Смайлис Flowers Hibiscus
Благодаря и на Мари Мар Flowers Cherry Blossom

Снощи пропуснах изпълнението на Петя, та днес го изгледах. Да, пее като звяр Петя. Грим, поведение, имитация, мисля, много добре, но отново дори не опита да наподоби тембъра. Аз съм вероятно музикален лаик, но тази певица-Дженифър Холидей не ми е позната, а песента чувам за първи път. Определено не е комерс изпълнителка, а е избрана точно с идеята Петя да блесне с глас Rolling Eyes
Казвала съм, че не съм предубедена към Петя, тъй като не съм я гледала в други формати, но ми е тъпо, че хора като нея или като Марги (миналата година) се налага да се напъват тук. Нека бъдат имитирани, а не да имитират.

# 29
  • Испания
  • Мнения: 37 503
*Амбър*, и аз обожавам Оскар Бентън. Харесвах Гъмов в Капките.

Общи условия

Активация на акаунт