Прахосмукачка робот- 17. Рени, върни се!

  • 50 062
  • 764
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 940
Brava-та има два режима - метличка и миене. Метличката обира праха по пода - не го изсмуква. После може да се пусне с другата приставка и другия вид бърсалки Simple Smile. На метличката бърсалките са бели, на на мопа са сини. Приставките за мокро и сухо са различни.

# 331
  • Мнения: 3 638
Като я пускам Брава, трябва ли да пускам първо метличка, после мокро почистване всеки път? Имам намерение да минавам първо с прахосмукачка и после да пускам Брава. Май ще ми трябват повече сини бърсалки. Препарат слага ли се и ако да, вие какъв използвате.

# 332
  • София
  • Мнения: 940
Ако ще минавате първо с прахосмукачка, няма нужда да пускате Бравата на режим метличка. Аз не слагам препарат. Други момичета писаха, че пръскат препарт върху синята бърсалка.

# 333
  • Мнения: 3 638
Благодаря!
Тези бърсалки дала са читави, няма коментари.
https://www.amazon.co.uk/EEEKit-Microfiber-Replacement-Pro-Clean … teway&sr=8-10

# 334
  • Мнения: 2 089
И Бравата, и бърсалките са идеални. Откакто я имам тази фея на чистотата, не съм мила подовете с друго. Имам и Румба 980 - е, родих се! Смело и успех!

# 335
  • Мнения: 3 638
Бравата я поръчах от немския на Primday за около 199 евро. А пък Румба ми е мечта отдавна, беше 499 евро модел 980 и ще го взема тази година на Черния петък, вече съм го решила Simple Smile

# 336
  • Мнения: 2
Здравейте!
Как мога да управлявам ксиаоми робот от приложението me home? Инсталирах го свързах го.но мога да го управлявам само когато физически натисна бутона за включване на робота, тоест Как мога да включвам робота от самото приложение? Когато отворя приложението го виждам че офлайн.

# 337
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Здравейте, искам да си взема една румба от амазон, но ме притеснява въпроса с гаранцията или по-точно липсата на такава. Разглеждах по темите назад и виждам, че много от вас купуват от различни сайтове. Може ли тези, които са си купили и имат опит да споделят развалят ли се румбите и колко често (например развали се на 2-рата година), как се справят, когато имат нужда от  сервиз - до амазон ли връщат робота и това колко време и пари им струва?
Извинявам се за дългия и подробен пост, но от няколко дни се чудя какво да направя. Покрай мен са си навзели едни LG-та заради международната гаранция, но към тях  има и негативни отзиви. Сега в испанския амазон е намалена LG VR9624PR Hombot Turbo Serie 11 с цена 448,33 евро и незнам дали си струва.


Ако можете да споделите тези негативни отзиви.
Опита ми вече е с над 9 ЛГ-та и никой не се е оплакал.Още повече че едното ми ЛГ е 6 серия тоест на близо 5 години и батерията държи час.Имам само едно оплакване от 12 серия и то не че робота не е идеален-не поддържа видео наблюдение


# 338
  • Berlin
  • Мнения: 11 260
Няма ни няколко дни и не знам защо реших да оставя робота в едната стая, не на зарядното, за да го пускам, докато ни няма. В стаята със станцията няма да ходи, затворено е. И се сетих после, че пишеше винаги да е на станцията, когато не работи, ама късно вече. Сега една седмица няма да ни има, дали е Ок да го пускам и какво би му се случило? Ще се развали батерията ли?😱

# 339
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Мойта Брава пристигна.Утре ще я тествам и ще дам отзиви.И аз я взех от Амазон за 199е.Ценово съм доволна.
Abs какъв ти е робота?

# 340
  • Berlin
  • Мнения: 11 260
Roomba 980

# 341
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Не мисля,че ще имаш проблем за 1 седмица. Просто ще ти падне батерията и после ще трябва по-сериозно зареждане, за да тръгне.Също така няма да ти чисти по график,ако си задала такъв,докато е без батерия

# 342
  • Мнения: 632
Здравейте, спряла съм се на Румба 980, но живея на два етажа и малко не си представям как точно се случват нещата в този случай. На втория етаж имам спални, където мисля да стои станцията и робота, а на първия етаж е само кухня и всекидневна, където пък се налага по-често да се пуска. Може ли малко информация в тази насока. Станцията се монтира или просто се поставя някак си? И мога ли просто да взема робота и да го пусна ръчно на долния етаж, а пък на втория да си има зададен график за почистване? Как се справят други с повече от един етаж?

# 343
  • Мнения: 2 133
Според мен, по-логично е, станцията да стои на долния етаж щом там ще се чисти по-често.
Станцията не се монтира, а просто се включва в контакт на подходящо място - в упътването на робота е указано.
Съответно, пренасяш си робота на втория етаж и го пускаш, когато желаеш.

# 344
  • Мнения: 5 440
Само да допълня , че има изисквания как да се постави станцията, за да не я избутва роботът. А иначе и на един етаж си я пренасям и затварям врата, където искам да работи.

Общи условия

Активация на акаунт