Елчин Сангу, Баръш Ардуч и колеги - проекти- настоящи и минали - тема 77

  • 69 098
  • 740
  •   1
Отговори
# 630
  • Пловдив
  • Мнения: 311
не разбрах за стената, но Дила каза на Б., че ще му предаде Ферман, той й каза, че ако не успее, отплатата ще  жестока, после тя се обади на някой и му каза, че утре всички улики за Бехрам ще са при него, май на Кудрет го каза, но не съм сигурна. диме, отивам да пуша, тия ще ми докарат инфаркт. Според мен тя си прибра известието за развода и май не с разведоха, мамашите не преведоха написаното в документа.

Последна редакция: ср, 29 май 2019, 22:43 от k.vasileva04

# 631
  • Мнения: 1 982
В болницата, когато Кузгун заведе припадналата Дила очакваше като че ли да е бременна, защото ми се стори, че попита сестрата да не би жена му да е хамиле? Дали така на мен ми се чу или неправилно разбрах?

# 632
  • Пловдив
  • Мнения: 311
така беше, но докторката каза, че трябва да се храни, нищо не каза за бременност
тези отпечатъци са на Юсуф

# 633
  • Мнения: 202
Юсуф е жив. Това са били неговите отпечатъци. Да видим сега Бехрам как ще действа.

# 634
  • Пловдив
  • Мнения: 311
Д отива на среща с Ферман, а К. на среща с Бехрам и тримата ще се срещнат на покрива. Т.е. Ф.= Б.??????
Кудрет разбра че има отпечатъци на К по пистолета и сега той е гл. заподозрян в убейството на Бора

# 635
  • Мнения: 1 982
Не очаквахме такъв край нали? Имах някакви предчувствия за такъв изход, но беше по-скоро за убийство на Кузгун накрая. То май натам отиват нещата. Сега той дали ще почне да убива наред?
Вчера, като писах, че някой ще убият съм била близо до истината. Има смърт, но за жалост  самоубийство на Дила.
В случая стана много ужасно за Кузгун. Стана убиец и любимата му се самоуби, под натиска на всички събития.
Няма по-голяма драма за Кузгун от тази.
Според мен сериалът да свършва до тук. Няма да ми се гледа нататък.

# 636
  • Мнения: 9 540
Ей така се прави финал, някои техни колеги да взимат пример  Crazy Crazy

Идеалния финал, очаквах само и Юсуф/Ферман да пристигне накрая, ама нищо чудно и просто да ги наблюдава  Mr. Green Mr. Green 2 часа глупости, та последните 15 мин. да са на макс, ама нейсе... заради тия 1 мин. си заслужаваше всичко останало  Party Party

ПП: Съмнявам се Дила да умре, точно като на филм ще я спасят, ама все там- жива или мъртва, все ми е тая   Joy Joy Joy ама като гледам, снимките с нея продължават, така че надали ще са само спомени  Whistling Whistling

# 637
  • Мнения: 1 982
Ей така се прави финал, някои техни колеги да взимат пример  Crazy Crazy

Идеалния финал, очаквах само и Юсуф/Ферман да пристигне накрая, ама нищо чудно и просто да ги наблюдава  Mr. Green Mr. Green 2 часа глупости, та последните 15 мин. да са на макс, ама нейсе... заради тия 1 мин. си заслужаваше всичко останало  Party Party

ПП: Съмнявам се Дила да умре, точно като на филм ще я спасят, ама все там- жива или мъртва, все ми е тая   Joy Joy Joy ама като гледам, снимките с нея продължават, така че надали ще са само спомени  Whistling Whistling

Дано си права! Давай да ги видим тези снимки.

# 638
  • Пловдив
  • Мнения: 311
Не можах да гледам последните няколко минути. Дадоха ли дали Дила умира наистина или беше само простреляна? Ще гледаме ли чудеса на медицината или погребение? Моля ви, умирам от любопитство!

# 639
  • Мнения: 1 982
Не можах да гледам последните няколко минути. Дадоха ли дали Дила умира наистина или беше само простреляна? Ще гледаме ли чудеса на медицината или погребение? Моля ви, умирам от любопитство!

Ето ти сцената на руски
https://www.instagram.com/p/ByD3y4cAUG5/

# 640
  • Мнения: 8 480
Оооох момичета много лошо свърши серията  newsm78 smile3518Дано не е умряла Дила ама сега цяло лято ще има какво да се чудим.И другото и то инфарктно-двамата братя Джебеджи дружно в затвора ли ще ги пращат  newsm78И Юсуф май се оказа жив  newsm78Бехрам доста се напрегна като получи отпечатъците от чашката за кафе .
Сцената със спасяването на Мерием ми хареса и изобщо цялата серия беше супер само Дила да се не беше застреляла на финала  smile3511
Аааа и другото Фюсун и Али .Тая мацка добре го беше измислила ,явно инсцинира все едно ,че Али я е нападнал и тя се е защитила обаче не е доизмислила ,че може да се случи нещо като това което се случи -Али я бутна и тя се цапардоса в масата и май умря.Али пък ранен ,може и той да даде фира тогава пътя на Седа и Картал се отваря ама да видим какво ще стане .
Дадоха във финалните надписи за този умрелия човек от екипа сигурно ,че е в негова памет серията .

# 641
  • Мнения: 1 982
Ще видим утре какъв ще е рейтингът. Какво ме интересува техния рейтинг, ама, ей тъй за информация и сравнение.
Да видим турският зрител ще оцени ли тази серия и как?
Аз ще погледна нещо с Дефом да ми мине горчивината от серията на Кузгун.
Лека нощ!

# 642
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
Сблъсък 24. Епизод 2. Трейлър - Финал - Бг Субтитри

# 643
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 960
Рейтингът на 16 епизод на Кузгун е ... Scream Joy

Total - 15 място -2.79%(-0.59%)
AB - 6 място -2.65%(-1.21%)
ABC - 8 място -2.95%(- 0.52)

# 644
  • Мнения: 8 480
 
Hug Hug Hug
Рени мерси за рейтинга!
Ами не е от най-добрите  няма какво да се лъжем ,но да се надяваме ,че сценаристките ще се напънат сега лятото и ще измислят нещо готино и с много Кузгун/Дила сцени защото е видно ,че като ги има тях повече и рейтинга е по-добър .Да е като в началните серии -да има романтика ,да има сладки кавги е леекичък сарказъм от Кузгун ,да дадат малко жега на екшъна и  по-малко Бехрам Адъвар ако е оцелял естествено.Като говорим за това всички се чудят дали Дила е жива ,а никой не се интересува от Бехрам ,Али и  Фюсун,защо ли така  newsm78 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Даже Стар ТВ са пуснали запитване  smile3521Моя отговор е естествено ,че е жива ами ,че ако не е Кузгун не принц на злото ще стане ами ще е като оня от Хари Потър дето не трябва да му се споменава името,тоооолкова е страшен  smile3503 smile3521

https://twitter.com/startv/status/1134089668767682561

За рейтинга да не е готин ,но пък за поредна седмица сме в списъка на Сомера ,което доколкото разбирам е добре  smile3521

https://www.instagram.com/p/ByFAvZ2gyc1/

Една снимка от времето на сватбата на Кузгун и Дила.Да видим усмивката на Бурджу ,че снощи  милата само плака .
Били написани имената на всички момичета от екипа на Кузгун  smile3521



И в деня на Сблъсък малко снимки от вчерашното прощално парти  smile3521
Много сладка Елчин  txtlovesи другите също са готини де   smile3521









Последна редакция: чт, 30 май 2019, 19:01 от Eny87

Общи условия

Активация на акаунт